סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  על כלבים ודוגמנים: מייקל לואיס מאמץ

  לכבוד יום הכלב הבינלאומי שחל ממש היום, כמה גברים לוהטים במיוחד הורידו חולצה והצטלמו עם כלבים הורסים כדי להעביר מסר חשוב. בין הדוגמנים והקוביות מצאנו את מייקל לואיס ודניאל מורשת

  בר זגה

   

  צילום: איתן ברנטאיזה ורד יפה יש לך שם. מייקל לואיס

   

  חברו הטוב והנאמן ביותר של האדם זה הכלב, מי שמראה אהבה ללא תנאים ומפזר את הפח בכל הבית מדי פעם. היי, גם זה ביטוי של אהבה בתרבויות מסוימות. לכבוד יום הכלב הבינלאומי שחל היום, עמוד האינסטגרם Dudes&Dogs, של צלם האופנה איתן ברנט והמפיק איתן להב גביאן, יצא בקמפיין מיוחד - הגברים והכלבים שלהם. ומה יותר מזמין מגבר בלי חולצה וכלב חמוד שמתלקק איתו? עדיין בודקים. 

   

  העמוד, שהוקם על מנת לעודד אימוץ של כלבים בארץ ובעולם, לגמרי עשה את העבודה והתמונות של הגברים הלוהטים גרמו לנו לרצות לצאת בזה הרגע מהמשרד, וללכת לאמץ חבר לחיים. הדוגמן מייקל לואיס צולם כשכלב מלקק אותו על שפתיו ובתמונה אחרת מחבק אותו מאחור, השחקן דניאל מורשת, שהיינו שמחים לקבל ממנו ורד, העביר מסר אימוץ חשוב לקהל הנוער שלו, הגיי אייקון הישראל הלוהט אליעד כהן עם תמונה שמיליון העוקבים שלו הולכים לראות ואייל ברקובר, הדוגמן הישראלי שמכבב בפרו אבל כבר נמצא על אי בודד בהישרדות VIP, תרם גם הוא קוביה למאמץ. אם כל זה לא עשה לכם חשק לאמץ, כנראה שאין לכם לב. או עיניים.

  צילום: איתן ברנטחבק אותנו חזק. אליעד כהן

  צילום: איתן ברנטמי יותר מתוק? דניאל מורשת

  צילום: איתן ברנטאפשר לבחור? אייל ברקובר

  צילום: איתן ברנטוהפעם עם לשון

  צילום: איתן ברנטגעגועים לחיבוקים חמים

  צילום: איתן ברנטהחבר הכי טוב

   

  צילום: איתן ברנט