סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  עם חוטיני ורוד: קורטני קרדשיאן עושה את קאבו

  כוכבת הריאליטי, שרק בתחילת החודש נפרדה מבן זוגה בשנתיים האחרונות, הדוגמן הצעיר יונאס בנדג'ימה, עלתה על ביקיני קטן (אבל ממש קטן) ושדרה עסקים כרגיל. אז מה, קורטני, יש מצב שהתמונות זה סוג של העברת מסר לאקס?

  ענבל חננאל

  צילום: Mega"אצלי הכל בסדר". קורטני קרדשיאן (צילום: Mega)

   

  בזמן שאנחנו מעבירים את ימי הקיץ הלוהטים כשאנחנו מחבקים את המזגן ומודים לו על כך שהוא מגן עלינו מפני החום הנורא, יש מי שלא מפספסת שום הזדמנות לעבור לביקיני קטנטן. וכמובן שאנחנו מדברים על קורטני קרדשיאן (39), שרק בתחילת החודש נפרדה מבן זוגה בשנתיים האחרונות, הדוגמן הצעיר והלוהט יונאס בנדג'ימה (25).

   

  את סוף השבוע האחרון העבירה קרדשיאן בטיול מפנק בקאבו יחד עם המאמנת האישית שלה. קרדשיאן, שכמובן לא חיכתה יותר מידי זמן, עברה מהר מאוד לביקיני ורוד קטן, כזה שלא השאיר הרבה מקום לדמיון וכנראה נועד כדי להעביר מסר ברור לבנדג'ימה, האקס. אתם יודעים, משהו בסגנון של "אני בסדר, מי שהפסיד פה זה אתה".

  צילום: Megaפאן במקסימום (צילום: Mega)

   

  כזכור, בתחילת החודש דווח באתרים מעבר לים כי קרדשיאן ובנדג'ימה החליטו להפריד כוחות לאחר שנתיים של זוגיות פוטוגנית במיוחד. מקורבים לזוג סיפרו כי מאז שהשניים חזרו מהחופשה הרומנטית באיטליה הם לא הפסיקו לריב עד שהחליטו לקחת פסק זמן שהפך לפרידה סופית, זאת לאחר שפורסמו תמונות של בנדג'ימה כשהוא חובק מישהי חדשה.

  צילום: gettyimagesהכי העברת מסר לאקס. קרדשיאם ובנדג'ימה (צילום: gettyimages)