סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  אנטנות ונהנות: מה קורה לג'נט ג'קסון?

  הזמרת הגיעה לטקס פרסי ה-Black Girls Rock והחליטה ללכת על עיצוב שיער לא שגרתי שנע בין מחווה למארג' סיפמפסון לאנטנה סלולרית. למה, בעצם?

  Pplus

  APחסרה לך תשומת לב? ג'נט ג'קסון (AP)

   

  טקס פרסי ה-Black Girls Rock התקיים אמש (א') בניו ג'רזי ומי שזכתה לכבוד מיוחד היא ג'נט ג'קסון בת ה-52, שקיבלה פרס הוקרה על הקריירה המוזיקלית המפוארת שלה. ג'קסון לא הסתפקה בפסלון ובמעמד, ובחרה להגיע לאירוע כשתסרוקת לא קונבנציונלית מעטרת את ראשה. אנחנו לא מרחמים על האדם שישב מאחוריה לכל אורך הערב.

   

  בחודש יוני האחרון סיפרה ג'קסון, שהפכה לאם בגיל 50, על דיכאון שחוותה. "היו שנים מאוד קשות והמאבק היה תמידי. סבלתי מהערכה עצמית נמוכה שככל הנראה הגיעה מרגשי הנחיתות שחוויתי בילדות או שזה בכלל הגיע מכך שלא הצלחתי לעמוד בסטנדרטים המאוד גבוהים שהצבתי לעצמי. כמו כן סבלתי ממה שמלווה אותנו עד היום - הבעיות החברתיות, הגזענות והסקסיזם. להתמודד עם כל התחשות האלה ביחד זה היה מפחיד, אבל תודה לאל שמצאתי את דרכי"

   

  גם הסופרמודל נעמי קמפבל, שנראתה נפלא בשמלה של קלווין קליין, זכתה לפרס מיוחד על פועלה בעולם האופנה. מי שקמו להריע לה ולקריירה שמתפרשת על פני יותר משלושה עשורים הן מרי ג'יי בלייג' וקווין לטיפה, שהנחתה את האירוע המעצים שהרים לנשים האפרו אמריקאיות בתעשיית הבידור.