סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  דץ: "חובי הוא לא איש טוב"; חובי סטאר: "הוא יכול לקפוץ לי!"

  העונה השלישית של הריאליטי "היחידה", הושקה אמש בקולות פיצוץ רמים, בין שניים ממשתתפיה, משה דץ וחובי סטאר, שלא חסכו ביקורת זה מזה מול המצלמות שלנו. אתם חייבים לראות את זה

  בר זגה

   

  ביום ראשון הקרוב תעלה העונה השלישית של "היחידה", הדוקו-ריאליטי של HOT שהושק אמש (ב'), בסינמה סיטי גלילות. כל משתתפי הסדרה הגיעו לצפות בפרק הפתיחה של העונה ואנחנו תפסנו אותם רגע לפני שזה מתחיל. אתם יודעים, כדי לשמוע איך היו הצילומים, מי הפתעת העונה ומדוע משה דץ וחובי סטאר לא מפסיקים לפתוח את הפה אחד על השני.

   

  דץ התראיין בסוף השבוע האחרון במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" וחשף את המריבה שפרצה במהלך הצילומים עם חובי. הוא סיפר שהזמר בן ה-31 לא ממש טרח להשתלב עם שאר המשתתפים, פעל מתוך אינטרסים אישיים לקידומו העצמי בלבד ושהיו ביניהם חילופי דברים קשים. חובי, מצידו, טרח להגיב על הראיון מול המצלמות שלנו ואמר שהוא מופתע מכך שאדם עם ותק של 35 שנה בתעשייה, עדיין לא למד להתראיין. אאוץ'.

   

  צפו בוידאו שבראש הכתבה.

   

  צילום: אמיר מאירייחידה שלי. מושיק עפיה, משה דץ, האולטראס וחובי סטאר (צילום: אמיר מאירי)

   

  בין הכוכבים שהגיעו לצפות בפרק הפתיחה פגשנו את משתתפי העונה: ירון ברלד, האולטראס (אלי פרץ ודן ברטוב), שי חי, שהגיע עם אשתו תניה, טילטיל, מושיק עפיה, דורון מירן, סטאלוס והרס"ר האגדי אהוד בנאי. עוד הגיעו לפרגן: בל אגם, טום קשתי, אופירה אסייג, אמירה בוזגלו ועוד. ומה אתם חושבים על מה שהם לבשו? גללו לתחתית הכתבה והצביעו.  צילום: אמיר מאירימנפנף אותם? חובי סטאר (צילום: אמיר מאירי)

  צילום: אמיר מאיריעברה שנה מאז שהוא חיתן אותם. שי חי, תניה ודץ

  צילום: אמיר מאירילא, זאת לא החברה החדשה. מושיק עפיה ורוסלנה רודינה (צילום: אמיר מאירי)

  צילום: אמיר מאירימשפחת אורפאלי עם הרס"ר האגדי (צילום: אמיר מאירי)

  צילום: אמיר מאיריברלד הולך ונעלם יחד עם אופירה אסייג (צילום: אמיר מאירי)

  צילום: אמיר מאיריהפתעת העונה? (צילום: אמיר מאירי)

  צילום: אמיר מאיריבאו לצפות בפרק הפתיחה. בל אגם וטום קשתי

   

  צילם וניסה את מזלו בעולם השירה: אמיר מאירי