סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ברכות: אד שירן ובת זוגו התחתנו

  הזמר הג'ינג'י ובת זוגו בשנתיים וחצי האחרונות, שרי סיבורן, מיסדו את הקשר, החליפו נדרים ועשו זאת בשקט, בלי שאף אחד יידע. מזל טוב, חמודים!

  ענבל חננאל

  צילום: Gettyimagesנשואים טריים! שירן ושרי סיבורן (צילום: Gettyimages)

   

  בחודש ינואר האחרון פרסם אד שירן (27) תמונה בחשבון האינסטגרם שלו וריגש את מיליוני עוקביו כשהכריז על אירוסיו לבת זוגו וחברת ילדותו, שרי סיבורן, ואילו היום (ג') דווח באתרים מעבר לים שהזמר ובת זוגו כבר הספיקו להחליף נדרים ולהתחתן בסתר. מזל טוב!

   

  הבשורה המשמחת התגלתה בטעות, כששירן התראיין לאחרונה לאתר Access בנוגע לסרט התיעודי Songwriter שמתמקד במוזיקה של הזמר ובתהליך היצירה. המראיין, סקוט אוונס, שכנראה החליט שהגיע הזמן לעבור לחיים האישיים (כי בינינו, כמה כבר אפשר לדבר על קריירה), שאל את שירן לגבי התוכניות לחתונה וניסה להבין מהזמר האם הם קבעו תאריך ומקום - וכשזה החל לגמגמם ולשחק עם טבעת הנישואים של ידו, הבין המראיין שהשניים כבר הספיקו למסד את הקשר. תכלס, זה היה קל.


  אנחנו נמסים פה

   

  "אני אף פעם לא עושה דברים בצורה ציבורית מידי", אמר שירן במבוכה. אך אם ציפיתם לאישור רשמי כדי לשחרר צהלולים וקריאות שמחה, אז לא. שירן הסתפק בחיוך ביישני, משיכת כתפיים ומלמל "תודה" לאחר שהמראיין איחל לו מזל טוב ובהצלחה.

   

  אגב, זה בדיוק הזמן לציין ולהזכיר שסיפור האהבה של השניים התחיל בערך לפני שנתיים. הם מכירים כבר לא מעט שנים, מבית הספר שבו למדו באנגליה. הזוג, שהחל את דרכו המשותפת כחברים טובים, התאהב, החל לצאת ומפה לשם, חתונה בסתר. מזל טוב, חמודים!

   

   

  gettyimagesכבר לא רווק. שירן (gettyimages)