סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בסטיז: המלכה אליזבת' תומכת במייגן מרקל

  הדוכסית מסאסקס, שממשיכה להתמודד עם הבושות שעושה לה אביה - שממשיך להתראיין לתקשורת ולהשמיץ את משפחת המלוכה, זוכה לתמיכה ואהבה מהמלכה אליזבת', שמסתבר שהתאהבה בה כבר במפגש הראשון. מופתעים? גם אנחנו

  ענבל חננאל

  צילום: Gettyimagesהכי בסטיז! המלכה אליזבת' ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)

   

  בזמן שאביה של מייגן מרקל (37), מר תומס מרקל, משקיע כל דקה אפשרית מזמנו כדי להטריד את בתו ולהתראיין לכל אתר חדשותי אפשרי, יש מי שמעניקה לדוכסית האהובה תמיכה מלאה. ולא, אנחנו לא מתכוונים רק לאמה של מרקל, שמנסה לעזור לה להתמודד עם הטירוף של אביה, אלא תאמינו או לא למלכה אליזבת' (92). מופתעים? גם אנחנו.

   

  אמש (ד') דווח באתר Us Weekly כי מרקל מקבלת תמיכה מלאה מהמלכה, שתאמינו או לא מספרת כי התאהבה בדוכסית כבר ברגע הראשון שנפגשו. "מייגן מצאה חן בעיני המלכה כבר בשניה הראשונה ולא רק בגלל שהיא הפכה את הנסיך הארי (33), שהוא הנכד האהוב של המלכה, למאושר. המלכה חיבבה מיד את מרקל מכיוון שהיא אינטילגנטית, מנומסת ובעיקר שואפת להתפתח וללמוד", סיפר מקור פנימי מבית המלוכה, והוסיף: "הן אמנם מגיעות מרקעים שונים לגמרי אבל יש המון חום בין שתיהן וזה מאוד אמיתי ומלא אהבה".


  צילום: Gettyimagesעוד אחת לאלבום הדיגיטלי (צילום: Gettyimages)

   

  "מייגן שבורה לגמרי בעקבות על הפרשה של אביה", הוסיף המקור, ואמר: "אין שום דבר שיכול לאפשר מערכת יחסים בינה לבין אביה, היא אפילו לא יכולה להושיט לו יד ולהציע לו עזרה. מייגן יודעת שאביה ישתמש בכל דבר שהיא תאמר לו ומיד ימכור את זה לתקשורת והיא חוששת שזה הולך להימשך כך לנצח".

   

  לשמחתה של מרקל, משפחת המלוכה עוטפת אותה באהבה, במיוחד המלכה, שמנסה לגונן עליה בכל דרך אפשרית ומנסה לתמוך בדוכסית. "מייגן נמצאת בסיטואציה קשה מאוד", הסביר המקור, והרחיב: "המלכה אליזבת' יודעת שזה לא בשליטה של מייגן ואין שום דבר שהיא יכולה לעשות בנדון, לכן היא מחזקת אותה, תומכה בה ומבינה כי זה מצב מטריד ולא פשוט עבורה".


  צילום: Gettyimagesדוכסית במיני? וואו! מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)

   

  מקור נוסף מבית המלוכה שפך עוד קצת אור על הקשר בין הדוכסית למלכה, ואמר: "מערכת היחסים של מייגן והמלכה שונה מאוד ממערכת היחסים הקרה שהייתה בין אימו של הנסיך הארי, הנסיכה דיאנה, למלכה. הארי דאג לכך שכל אחד מבני המשפחה יידע שהמלכה תומכת במערכת היחסים שלו עם מייגן והסביר כמה זה חשוב שמייגן, שמגיע מרקע שונה, תרגיש שייכת ונאהבת". נו, אמרנו, נסיך!

   

  צילום: Gettyimagesאוי, אתם משהו! (צילום: Gettyimages)