סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  בסירת מנוע ושמלת נוצות: ליידי גאגא מוגזמת

  הזמרת המוגזמת בתבל הגיעה לפסטיבל הסרטים בונציה וכרגיל עשתה זאת בצורה בלתי נשכחת, כשזרקה על עצמה ערימת נוצות ורודות ומחרידות. ואיך היו שני הלוקים הנוספים של הכוכבת?

  ענבל חננאל

  צילום: Gettyimagesדפקה כניסה. ליידי גאגא (צילום: Gettyimages)
   

   

  עוד לא הספקנו להתאושש מסשן תמונות העירום של ליידי גאגא (32), הלוא היא הזמרת המוגזמת ביותר בתבל, והנה הגברת סיפקה לעולם עוד קצת חומר לדבר עליו והפעם כשהגיעה לפסטיבל הסרטים בונציה בשלושה לוקים שונים. כמובן שבדיוק כמצופה ממנה, הליידי הצליחה לגרום לעולם כולו לדבר על בחירת הבגדים הלא שגרתית ואנחנו מודים שלרגע אחד חשנו געגוע קל לשמלת הנקניק.

   

  בסוף השבוע האחרון, כשהיא נאחזת בידו של השחקן הלוהט, בראדלי קופר, הגיעה הזמרת לפסטיבל הסרטים. כמובן שלא רק השמלה משכה את תשומת הלב אלא גם האופן שבו גאגא הגיעה. ואם חשבתם שזה קרה כמו שאר האורחים, במונית, אז פחות. הזמרת הגיע למתחם בסירת מנוע, כזו שעשה לצלמי הפפראצי את היום.

   

  צילום: Gettyimagesפה בשביל התמיכה. ליידי גאגא ובראדלי קופר (צילום: Gettyimages)

   

  אז נכון שליידי גאגא הצליחה לגנוב את כל תשומת הלב, אבל זה לא אומר שהתעלמנו מהכוכבות הנוספות שהגיעו, ביניהן: דקוטה ג'ונסון, נעמי ווטס, קייט בלאנשט, אירנה שייק, שהעבירה את הערב עם מעצבת האופנה, דונטלה ורסצ'ה, בזמן שבן זוגה, בראדלי קופר, היה צמוד לגאגא, הדוגמנית שרה סמפיו ועוד. ומה חשבתם על מה שהן לבשו?

   

  צילום: Gettyimagesתודה לאל שהחלפת בגדים. גאגא וקופר (צילום: Gettyimages)

  צילום: Splashnewsאת ההחלפה הזו פחות אהבנו (צילום: Splashnews)

  צילום: Gettyimagesמצאה תחליף לבעל. אירנה שייק ודונטלה ורסצ'ה (צילום: Gettyimages)

  צילום: Gettyimagesלוהטת! דקוטה ג'ונסון (צילום: Gettyimages)

  צילום: Gettyimagesושוב בלי החבר. נעמי ווטס (צילום: Gettyimages)