סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  שאי ברכה: נסרין קדרי התגיירה

  לפני שנה נפרדה נסרין קדרי מהחבר היהודי שלה רגע לפני החתונה, אחרי מערכת יחסים סוערת של 13 שנים ותהליך גיור שהופסק באמצע ובסוף השבוע סגרה הזמרת מעגל כשהשלימה את הגיור בטקס בכותל המערבי, טבלה במקווה ולסיום הכריזה על שמה החדש: ברכה. קבלו את כל הפרטים שהתפרסמו ב"ידיעות אחרונות"

  צחי קומה, "ידיעות אחרונות"

  נסרין קדרי עם הרב דרעי ורעייתו בכותל

   

  בדיוק ביום הולדתה ה-32 סיימה הזמרת נסרין קדרי תהליך גיור מפרך, שבסופו חשפה שמעכשיו, היא תסתובב אם תקראו לה ברכה. בסוף השבוע האחרון ציינה קדרי את המאורע בטקס אינטימי בכותל המערבי, טבילה במקווה וארוחה חגיגית במסעדת "בין הקשתות" עם מנהלה האישי חגי אוזן ואשתו, ועם הרב דודו דרעי, שהוביל את תהליך הגיור, ואשתו.

    

  קדרי נולדה למשפחה ערבית מוסלמית וגדלה בחיפה. היא התחילה להופיע בגיל 17, בשנת 2012 זכתה במקום הראשון בתוכנית "אייל גולן קורא לך", ומאז לא עצרה: היא הוציאה שירים ואלבומים, שיחקה בתיאטרון, חיממה ביחד עם דודו טסה את מסע ההופעות של רדיוהד בארה"ב, השתתפה ב"גולסטאריות", והיד עוד נטויה.

   

  צילום: ענת מוסברגיהודייה לוהטת! (צילום: ענת מוסברג)

   

  ביולי 2017 התארסה קדרי לבן זוגה היהודי אביעזר בן מוחה במהלך חופשה בבולגריה. השניים ניהלו מערכת יחסים במשך כמעט 13 שנים, שבמהלכן החלה קדרי תהליך גיור, אך הזוגיות ידעה עליות ומורדות בין היתר בשל מוצאם של השניים, התנגדות המשפחות והתגובות שקיבלו מהסביבה. חודשיים אחרי שהכריזו על אירוסיהם החליטו השניים להיפרד.

   

  וזה מה שהיה לנסרין להגיד לנו, כשראיינו אותה לשער "פנאי פלוס":

   

   

  נסרין קדרי בראיון לשער "פנאי פלוס" (צילום: מתן טורקיה, עריכה: אסף אושי)