סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  עזר כנגדו: רן דנקר מפרגן לבן הזוג איתי וייזר

  למרות שאנחנו רגילים לראות את רן דנקר בפרונט ואת בן הזוג לצידו, הפעם היה זה תורו של הבמאי איתי וייזר לעמוד באור הזרקורים, כשהשחקן החתיך הוא הפלוס אחד שלו. בעצם פלוס שתיים, כי גם אמא דלית דנקר באה לפרגן

  יוני פרוים

   

  בפעם האחרונה שנתקלנו ברן דנקר ובבן הזוג, הבמאי איתי וייזר, זה היה כשמסך טלפון חצץ בינינו, בתמונות אינסטגרם מהחופשה משפחתית של השניים ביוון יחד עם הבנות של וייזר. מאז עברו כמה חודשים ופפראצי של השניים לא נראה באופק, אך למזלנו הבצורת נשברה אמש (א'), בהשקת הסדרה "מייקל" שתעלה בשבוע הבא ב-yes ו-STINGTV, שוייזר ביים וכמובן שדנקר הגיע לתמוך ולפרגן.

   

  למרבה הצער, השניים מסרבים לעשות לנו חיים קלים ולמרות נסיונות של יחסי הציבור והצלמת החרוצה שלנו לקבל תמונה משותפת עם חיבוק או נשיקה חלילה, הכי הרבה שקיבלנו היה את השניים יושבים זה לצד זה בהקרנה. טוב, לא היה להם לאן לברוח. 

   

  צילום: ענת מוסברגמזל שהתיישבתם שהצלחנו לצלם אתכם יחד. רן דנקר ובן הזוג איתי וייזר בהשקה של "מייקל"

  צילום: ענת מוסברגאיפה אמא שלי התיישבה?

  ברשימת המפרגנים פגשנו גם את דנה מודן ובן הזוג בשנה וחצי האחרונות, ד"ר הראל ארזי שבניגוד לדנקר ווייזר לא הסתירו את החיבה. ולמי שבמקרה פספס, נשמח לעדכן שמודן חובקת זוגיות עם ארזי, מנתח בכיר במחלקה האורתופדית בבית החולים שערי צדק בירושלים, גרוש ואב לשניים.

   

  עוד בנוכחים, פגשנו את כוכבי ההצגה שרצה כבר עשור ועברו גם למסך: אבי דנגור, הילה גולדנברג, מיטל רז, נטליה פאוסט ונדב הולנדר וכמובן גם את החברים שבאו לפרגן אורנה בנאי, ליאת הר לב, תום יער, ורד פלדמן ועוד. ומה חשבתם על מה שהם לבשו? הצביעו בסקר בתחתית העמוד.


  צילום: ענת מוסברגנעים להכיר מקרוב. דנה מודן והחבר ד"ר הראל ארזי


  צילום: ענת מוסברגאז אתם אצלנו בחג? דלית דנקר, אמא של רן, והבויפרנד וייזר

  צילום: ענת מוסברגתתכוננו להתמכר. "מייקל"

  צילום: ענת מוסברגהיי בנים. אורי גוטליב ויוסי מרשק

  צילום: ענת מוסברגמתוקים. ירון ברובינסקי ומירב שירום

  צילום: ענת מוסברגמפרגנים. יעקב זדה-דניאל ודורון בן-דוד

  צילום: ענת מוסברגלוקינג גוד. ורד פלדמן וסזר ביגר

   

   

   

  צילמה וסיפרה לרן שהיא עדיין לא צפתה בפרק הסיום של "השיר שלנו": ענת מוסברג