סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  סתיו סטרשקו לוהטת במיני שחור קצר

  השחקנית והדוגמנית סתיו סטרשקו, הגיעה לפרמיירה של סרטה החדש "הנשף", כשהיא מדגמנת לוק סקסי במיוחד עם האינטרפטציה שלה לשמלה השחורה הקטנה. ומי עוד הגיע ומה חשבתם על מה שהם לבשו?

  בר זגה

  צילום: רפי דלויהגונבת את ההצגה. סתיו סטרשקו

   

  כבר הרבה זמן שהשם סתיו סטרשקו נמצא בכותרות ומושך אש: היא פרצה לתודעה בבית "האח הגדול" כדוגמן בעל מראה אנדרוגני, עברה דרך ארוכה עד שהבהירה לכולם שהיא רוצה שיפנו אליה כאישה, דרך הראיון הידוע לשמצה אצל "אופירה וברקו", עד אמש (א'), כשצעדה על השטיח האדום בפרמיירת הסרט "הנשף", שם היא משחקת בתפקיד ראשי ואף מועמדת לפרס אופיר.

   

  הסרט מגולל את סיפורן של שלוש תלמידות תיכון המחליטות לעבור ניתוחים קוסמטיים במטרה להשיג בני זוג לנשף הסיום. סטרשקו, שמועמדת בקטגורית השחקנית הטובה, תעשה היסטוריה היות והיא הטרנסג'נדרית הראשונה שמועמדת. לפרמיירה החגיגית שהתקיימה בסינמה סיטי גלילות, הגיעה הדוגמנית והשחקנית בשמלה שחורה קצרה ולוהטת ולגמרי גנבה לסובבות אותה, את ההצגה.


  צילום: רפי דלויהכובשים את השטיח האדום. נצנת מקונן, ניב סולטן, אסי לוי, נועם לוגסי, סטרשקו ועברי לידר

  גם הזמר עברי לידר עושה כבוד ומועמד לפרס אופיר על פסקול הסרט, תכלס, ייצוג מרשים מאוד לקהילת הלהט"ב במועמדויות. עוד הגיעו: אסי לוי, ניב סולטן, נועם לוגסי, נצנת מקונן, ואלכס מוסקל בת השמונה שהגיעה עם הוריה מיכל ינאי ובן מוסקל.


  צילום: רפי דלויהמחכים לפרס. עברי לידר וסתיו סטרשקו

   

  צילום: רפי דלויהמשיקה את הדור הבא. מיכל ינאי והבת אלכס

  צילום: רפי דלויהמתרגשים. לידר ונועם לוגסי

  צילום: רפי דלויהריספקט. אסי לוי
   

   

   

   

  צילום: רפי דלויה