סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  נפרדו כידידים? מריה דומרק מטילה וטו על קמפיין עם רועי

  הדוגמנית וכוכבת הריאליטי הוזמנה ליום צילומים למותג אופנה בכיכובה. אך כשמריה שמעה שהזמינו גם את החבר הכי טוב ומי שהייתה צמודה אליו ב-120 ימים האחרונים ב"בית האח הגדול", רועי קורנבלום, החליטה שהיא לא מסכימה להצטלם איתו, כדי לא לפגוע בבן זוגה, וביקשה שימצאו דוגמן אחר. צרות בגן עדן?

  יוני פרוים

  צילום: אמיר מאיריביי חבר, היה כיף. מריה דומרק ורועי קורנבלום (צילום: אמיר מאירי)

   

  כנראה שמה שקורה בין כותלי האח הגדול לא תקף בחיים האמיתיים. תשאלו את מי שהיו החברים הכי טובים וגרו תחת אותה קורת גג בחודשים האחרונים, מריה דומרק ורועי קורנבלום, שלא נפרדו לרגע על המסך אך כנראה שבחיים האימתיים השניים בכל זאת יאלצו לשמור על מרחק. היום (ב') נודע לנו שדומרק החליטה להטיל וטו על צילומים משותפים לצידו של החבר הטוב מהריאליטי, למותג הנעליים "טו גו" שם הדוגמנית משמשת כפרזנטורית.

   

  על פי גורם המעורב בפרטים, בחברת הנעליים הבינו את הפוטנציאל הגלום בצילום של השניים וחוזה נחתם בינם לבין בוגר האח הגדול. אך מסתבר שדומרק לא הייתה מרוצה מהסידור החדש ויצרה קשר עם רועי וביקשה ממנו לא לקחת חלק ביום הצילום, וכך היה. הדוגמנית התייצבה ליום עבודה, אחרי הפוגה של 120 יום ששהתה בבית האח הגדול, כשלצידה הוקפץ למשימה הדוגמן בן ה-18 יונה קוזלובסקי.

   

  רועי, צרות בגן עדן?

  "מריה ואני דיברנו והבנו שזה יכול להיות לא נעים לבועז (בן זוגה של דומרק). זה יכול היה לשדר משהו לא נכון ולכן החלטנו לרדת מזה".  

   

  צילום: שוקה כהןמעדיפה לדגמן בלי רועי לצידה. מריה דומרק

  צילום: שוקה כהןכמו לרכב על אופניים

  צילום: שוקה כהןנמרה. דומרק

  צילום: שוקה כהןצריכה עזרה?

   

  צילום: שוקה כהןהחליפה את רועי בשניה. דומרק ויונה קוזלובסקי (צילום: שוקה כהן)

   

  צילום: שוקה כהן