סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  ביחד או לחוד? הזוגיות של דיוויד וויקטוריה בקהאם מעוררת חשד

  כמה ימים לאחר שהתפרסם שער מגזין "ווג" בכיכובה של משפחת בקהאם בהרכב חסר, ללא אב המשפחה הלוהט דיוויד בקהאם, החלו לצוץ ספקולציות לגבי הנישואים של הזוג. הוא טען כי רצה שהפוקוס יהיה על ויקטוריה, שבמקביל פיזרה קלישאות. אז מה נסגר עם הבקהאמים?

  ענבל חננאל

  אז דיוויד הוא הצלם? משפחת בקהאם בהרכב חסר

   

  השבוע פורסם שער מגזין "ווג" של חודש אוקטובר בכיכובם של משפחת בקהאם בהרכב חסר. אב המשפחה הלוהט, דיוויד בקהאם (43), בלט בהיעדרו כשלא הופיע לצדה של אשתו, ויקטוריה בקהאם (44) והילדים על השער. אז נכון, הוא הופיע בכתבה עצמה, בתוך המגזין, אבל אם חשבתם שזה יעבור חלק מבלי שישאלו שאלות וימשיכו לצוץ ספקולציות בדבר הזוגיות אז כמובן שטעיתם.

   

  שמועות על פרידה של הזוג הכי קר מעבר לים החלו להציף את אתרי הרכילות בעולם ובחודש אפריל האחרון אפילו פורסם כי השניים חיים בנפרד תחת קורת גג אחת. אנחנו מודים שלא לגמרי הופתענו, בכל זאת, הבקהאמים משתדלים לשמור (באופן קבוע) על מקסימום מרחק, אפס מגע וקרירות המאפיינת את אנטארקטיקה. לכן זה רק הגיוני ששאלות נוספות החלו להציף את אתרי הרכילות כפטריות לאחר הגשם, זאת לאחר היעדרו של כדורגלן העבר ויש אפילו אתרים מעבר לים שהגדילו לעשות והציגו את ויקטוריה כאם חד הורית לאחר פרסום השער.


  צילום: אינסטגרםאנחנו מבולבלים, באמת. ויקטוריה ודיוויד בקהאם (צילום: אינסטגרם)

   

  המגזין טרם יצא לאור אך אתרים מעבר לים החלו לצטט את ויקטוריה, שאמרה כמה דברים שגרמו לכולם להאמין שאכן השניים בשלבי פרידה מתקדמים. "דיוויד ואני מבינים ויודעים שאנחנו הרבה יותר חזקים יחד ולא כל אחד לחוד", אמרה מעצבת האופנה במהלך הריאיון, והוסיפה: "אנחנו הרבה יותר חזקים כגוף אחד, כל השישה שאנחנו. אנחנו מכבדים את הקשר המשפחתי בינינו, זה הטיפ האמיתי".

   

  הניסיונות של הגברת לבית משפחת בקהאם להוכיח כי הזוגיות שלהם עדיין חזקה וטובה כשלו. אז נכון, ויקטוריה אמרה את הקלישאות הרצויות כדי להציג זוגיות יציבה, אך השאלה האמתית היא האם לא היה יותר פשוט לומר "כן, דיוויד ואני עדיין יחד ואנחנו אוהבים ומאוהבים"? במשך כל הריאיון התחמקה ויקטוריה מלדבר על הזוגיות עם בעלה ובכל פעם שנשאלה פיזרה משפטי מפתח על חיי המשפחה, הדרך להישאר מאוחדים והקשר החזק שלהם.

   

  gettyimagesאחיזת הידיים זה עבור הצלמים? (gettyimages)

   

  בתגובה לכל הספקולציות סביב צילומי השער טען דיוויד כי הוא התעקש לא להצטלם מכיוון שרצה שכל תשומת הלב תהיה על אשתו, שציינה עשר שנים בתחום האופנה. מקורב לשניים סיפר כי "דיוויד לא אוהב את זה שהילדים מתפרסמים וזה גורם לו להרגיש לא בנוח". אז רק, מה הסיבה האמיתית מבין השתיים? אגב, כל אותם מנויים של המגזין יזכו לקבל שער משפחתי מלא, בהשתתפותו של דיוויד.  

   

  על פי השמועות, דיוויד לא אוהב את זה שויקטוריה משתמשת בילדים ומפרסמת אותם בכל הזדמנות אפשרית. זה התחיל עם בנם הבכור, ברוקלין (19), שגויס בגיל צעיר לקחת חלק בקמפיינים של אימו והמשיך לחשיפה של הבן השני, קרוז (13), שלמרות התנגדותו של דיוויד הכירה בינו לבין המנהל האישי של ג'סטין ביבר. דיוויד התעקש כי קרוז צעיר מידי בשביל זה וצריך ליהנות מהחיים כרגע ולא לדאוג לפרסום.

   

  צילום: אינסטגרםהציור השבועי לילד: עזרו לנו למצוא את אב המשפחה (צילום: אינסטגרם)

   

  בחודש יוני האחרון החלו להתחזק השמועות בדבר הפרידה של השניים, מה שגרם לויקטוריה להעלות תמונות שלה ושל דיוויד לחשבון האינסטגרם. אתם יודעים איך זה, אין שמועה שהרשת החברתית לא יכולה להפריך. כמובן שבמקרה הזה מעצבת האופנה לא הסתפקה רק בתמונה והוסיפה שלל כיתובים דביקים בסגנון של "דיוויד, אני כל כך גאה בך" או "דיוויד אני אוהבת אותך מאוד" וכו'. גברת, זה רק הגביר אצלנו את החשד, שתדעי.

   

  אגב, גם כשהשניים מחליטים להראות אחדות וזוגיות יציבה, למשל כמו במקרה של תצוגת האופנה של kent & Curwen בחודש יולי האחרון, הם דיי כושלים. בכל זאת, אם אתם מגיעים לאירוע בנפרד ומתעלמים אחד מהשנייה כל הערב, אתם לא יכולים לצפות שיאמינו לכם בגלל תמונה אחת של אחיזת ידיים או משהו.


  צילום: אינסטגרםהנה הוא! אבל רגע, איפה האימא? (צילום: אינסטגרם)