סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  נסרין קדרי חוגגת את ראש השנה, לראשונה כיהודיה

  רק בתחילת השבוע פירסמנו ממש כאן על סיום הליך הגיור של נסרין (ברכה) קדרי וכבר אתמול היא זכתה להרים כוסית לראש השנה יחד עם חבריה לערוץ "רשת 13" (שם תשמש כשופטת החדשה של The Voice). ומי עוד הגיע ומה הם לבשו?

  בר זגה
   

  זו שוב התקופה הזו של לפני ראש השנה בה נערכות "הרמות הכוסית" המסורתיות במקומות העבודה ברחבי הארץ. בין נאום משעמם אחד לשני ומינגלינג עם החבר'ה ממשאבי אנוש, תוך השקת כוסות פלסטיק עם יין נתזים זול לצד ערימת בורקסים עבשה, אין אחד שלא מחכה כבר לצאת לכמה ימים של חופש מהפרצופים הדואבים שמקיפים אותו במשרד לפרצופים השיפוטיים שממתינים לו בארוחת החג.

   

  בערוץ "רשת 13", קיימו גם את המסורת הזו ואם אצלכם בעבודה הכוכבת הכי גדולה בהרמת הכוסית היתה עליזה עם הבדיחות הגסות מהכספים, אצלם כיכבו סלבס וטאלנטים אמיתיים מהשורה הראשונה. בין מגישי הערוץ כגון: יעל בר זוהר, קובי מחט, גיא לרר, צחי קומה, לוסי אהריש והילה קורח (שהגיעה הישר מחופשת הלידה עם הבייבי), פגשנו גם את הזמרת נסרין קדרי, שממש בתחילת השבוע פירסמנו כאן כי היא סיימה את הליך הגיור שלה ומהיום אפשר לקרוא לה ברכה ולחגוג איתה את השנה העברית החדשה כהלכה.

   

  צילום: אמיר מאיריחוגגת את השנה החדשה. נסרין ברכה קדרי

   

  קדרי הגיעה בבגד צנוע וארוך על אף החום של הימים האחרונים ואתם מוזמנים להכריע האם היא שיק או שוק ממש פה למטה. ברשת 13 ניצלו את החגיגה הזאת גם בשביל לתת את הצ'ק על סך מיליון השקלים לזוכה האח הגדול ישראל אוגלבו, שלא הגיע לבדו וסחב לחגיגה את שאר חבריו לבית כמו מירב ישראל, אביבית בר זוהר, אליאב רחמים ונוספים.

   

  עוד הגיעו לסניף "מקס ברנר" ברמת החיל לפתוח שנה: שי מיקה יפרח, טילטיל, ירדן הראל, שי לי שינדלר, צביקה הדר, שרה'לה שרוןרותם אבוהב, נועה רוזין, אלעד זוהר, דידי הררי, סאבלימינל, מארינה מקסימיליאן, נורית גפן ועוד.

   

  צילום: אמיר מאירימה זה? בשבילנו?! ישראל אוגלבו והמיליון

   

  צילום: אמיר מאירימה יעלה בגורלו של הדו"ח היומי? יעל בר זוהר, אביחי אוחנה, קובי מחט ושי מיקה יפרח

   

  צילום: אמיר מאיריאני כפיי ארימה. צחי קומה

  צילום: אמיר מאירימרימים. גיא לרר וירדן הראל

  צילום: אמיר מאיריכוכבי ריאליטי 2018. אוגלבו, מירב ישראל ושרה'לה שרון

  צילום: אמיר מאיריוונדרוומן ומנחה ותיק. צביקה הדר והילה קורח

  צילום: אמיר מאיריהלכה על המראה הצנוע. קדרי ודידי הררי

  צילום: אמיר מאיריהיא ממש הלכה על המראה הצנוע. אביבית בר זוהר וטילטיל

   

  צילם וטבל תפוח בפונדו שוקולד: אמיר מאירי