חשד לפיגוע: ירדני פצע קשה שני ישראלים באילת

השניים הותקפו בפטיש על ידי הפועל הירדני שהחל היום לעבוד בנמל אילת. מצבם הוגדר תחילה קשה, הם פונו במסוק לסורוקה בב"ש ומשם נמסר שמצבם בינוני

מאיר אוחיון ואילנה קוריאל
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית
עדכון על מצב הפצועים בתקרית באילת  (צילום: דוברות סורוקה,תיעוד מבצעי מד"א ומאיר אוחיון )

 

חשד לפיגוע בנמל אילת: פועל ירדני תקף הבוקר (יום ו') בפטיש שני עובדים בנמל אילת ופצע אותם באורח קשה. הפצועים פונו על ידי צוותי מד"א לבית החולים יוספטל בעיר. בהמשך הם הועברו במסוק לסורקה בבאר שבע, שם הוגדר מצבם בינוני. על-פי ממצאי החקירה הראשונית, מתחזק החשד שמדובר בפיגוע על רקע לאומני. החשוד נעצר והועבר להמשך חקירת השב"כ.

 

העובד הירדני מועסק על ידי חברת כוח אדם מאילת והיום הוא התחיל את עבודתו בישראל, בשיפוץ הרציף. הבוקר הוא תקף ישראלים שעובדים במקום באמצעות פטיש ופגע בשניים מהם. עובדים ירדנים שנכחו במקום ניסו לעצור אותו והותקפו גם הם. אחד מהם נפצע באורח קל.

 

 

פצוע מהתקרית בנמל אילת מספר מה קרה (צילום: רועי עידן)

 

 


 

 

תמונה כלליתזירת הפיגוע בנמל אילת

העובדים הישראלים שנפצעו סובלים משברים בגולגלת. הם הועברו באמבולנס של מד"א לבית החולים באילת לקבלת טיפול ראשוני, ולאחר מכן הועברו במסוק של מד"א לבאר שבע. מסורוקה נמסר כי "שניהם בהכרה מלאה, סובלים מפגיעות ראש. מצבם מוגדר בינוני והם מטופלים במיון הכירורגי".

 

פראמדיק מד"א אלון יוסף סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שני צעירים בשנות ה-20 בהכרה מלאה עם פציעות בגופם. הם סבלו מפציעות מדממות וקיבלו טיפול ראשוני מצוות הנמל. הענקנו להם טיפול רפואי, שכלל עצירת דימומים וחבישה ופינינו אותם לבית החולים כשמצבם בינוני עד קשה, לאחר בדיקות וטיפול ראשוני בבית החולים הזנקנו את מסוק מד"א על מנת להעביר אותם לבית החולים סורוקה".

 

 

 

 

 

 

פורסם לראשונה 10:58 | 30/11/2018