תמונה כללית

מריה דומרק

בת 23. זמרת, אושיית רשת ופרזנטורית "לי קופר"

קרן נתנזון-ויץפורסם 11:35, 29/05/2019
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: אמיר יהלמריה דומרק (צילום: אמיר יהל)

 

23 זה הגיל הביולוגי שלי, אבל תמיד אמרו לי שנולדתי מבוגרת. כשהייתי בתיכון ואפילו צעירה יותר, זה היה מאתגר למצוא מישהו שיבין אותי, והרבה פעמים הייתי לבד. זה משתנה ככל שאני מתבגרת ונחשפת ליותר אנשים. דווקא לאחרונה אני מרגישה מתאימה לגיל שלי.

 

50 איש פחות או יותר מקיפים אותי כשאני הולכת לקניון. זה קורה בנגלות. אני עושה בערך עשרה צעדים עד שעוצרים אותי. אני רואה את הפרצופים ששואלים "זו מריה?", אחרי זה מתחילה התקהלות קטנה, והאדם הראשון שניגש לבקש תמונה — פותח טור של אנשים שרוצים גם.

 

17 שנה אני בארץ. נולדתי בסנט פטרסבורג ברוסיה לשני רקדנים לשעבר ועליתי לישראל בגיל שש.

 

 

צילום: אמיר יהלמריה דומרק (צילום: אמיר יהל)

 

16 שנה לא ראיתי את אבא שלי. אני יודעת איך הוא נראה בתמונות ואני דומה לו, אז לא קשה לדמיין. הוא מודע לפרסום שלי, כי הוא נמצא בקשר רופף עם דודה שלי שמעדכנת אותו.

 

1 פעמים בשנה הוא יוצר איתי קשר בהודעה בפייסבוק, ביומולדת. אבל אני לא פותחת אותה. לקרוא עוד פעם שהוא גאה בי, בלי שהכיר אותי, זה לא עושה לי כלום.

 

2 פעמים ביום, לעומת זאת, אני מדברת עם אמא שלי, ופוגשת אותה פעם בשבוע ביום שישי.

 

11 דירות עברתי בחיים, ואם מחשיבים את התקופה שגרתי בבית "האח הגדול" אז זה אפילו 12. נדדתי בין 5 ערים, מסנט פטרסבורג לחדרה, בת ים, קריית אונו, ועכשיו הוד השרון. אני מאוד צריכה את הפינה שלי בעולם, יציבות וקרקע זה משהו שמאוד חשוב לי. הייתי רוצה בעתיד לגור במקום שקט, עם ציוץ ציפורים בבוקר ומרחבים פתוחים. כשיש מסביב טבע, הילדה שבי משתחררת.

 

 

צילום: אמיר יהלמריה דומרק (צילום: אמיר יהל)

 

27 יום בלבד גרתי בתל אביב. בסאבלט בשוק הכרמל ובמלון שרתון. אני יכולה להבין את הכיף של לגור בה, הכל קרוב, המון בתי קפה ויש מלא חיים, אבל אני לא מתחברת אליה.

 

2,200 שקל עלתה הגיטרה הראשונה שלי שקניתי בגיל 13 בדיזנגוף סנטר. סבתא שלי עזרה לי להשלים את הכסף. נסעתי עם חברה, ולקח לי מלא זמן למצוא משהו שאני אוהבת. התלהבתי ממנה אז, למרות שלא כל כך התאימה לי. למדתי לנגן עליה את כל הבסיס למוזיקה שלי.

 

30 שירים לא גמורים מחכים לי במגירה, התחלות של בתים עם לחנים. קשה לי לכתוב פזמונים, אז שם אני תמיד עוצרת. אני כותבת בעיקר על אהבה ועל דברים שקרו לי.

 

1,000,000 צפיות יש לשיר הראשון שהוצאתי — "יפה שלי". הקדשתי אותו לחבר שלי, רועי קורנבלום, אחרי פחות משלושה חודשים שהיינו ביחד. כן, הוא הוחמא.

 

8 חודשים עברו מאז שהחלטנו להפוך לזוג. זה קרה 14 יום אחרי סיום "האח הגדול", כשברקע פרידה מבן זוג אחרי שבע שנים.

 

5 פעמים בשבוע שואלים אותנו מתי אנחנו מתחתנים. אנחנו עונים שאנחנו צעירים מדי. אנחנו עדיין ילדים.

 

1 חדר יש לנו בבית. זו יחידת דיור נפרדת בבית ההורים שלו בהוד השרון. מיטה עם מטבח, סלון קטן ושירותים. הוא החבר הכי טוב שלי, המשפחה שלי.

 

צילום: אמיר יהלמריה דומרק (צילום: אמיר יהל)

 

2 רקדנים מחליפים אותי ואת איתי לוי בקליפ "זז בטירוף" שהוצאנו במסגרת הקמפיין של לי קופר. בקטעי הריקוד לא רואים את הפנים, רק את הרגליים. מודה שאני לא יכולה לרקוד ככה בעצמי, לא ירשתי את הכישרון של ההורים שלי.

 

120 יום הייתי בבית "האח הגדול", הגעתי בגמר למקום החמישי. זו חוויה ששינתה לי את כל החיים לטובה ונתנה לי הרבה כלים. התבגרתי בתוך זה, למדתי איפה אני יכולה להשתפר, נהייתי יותר משפחתית. לפני זה לא ידעתי שיש לי חרדה חברתית — הסברתי לעצמי שאני לא חברותית, אבל זה לא היה נכון. אני אוהבת אנשים, פשוט כשאני בסיטואציות לא מוכרות עם אנשים לא מוכרים אני נסגרת ונכנסת ללחץ. אני מעדיפה לשתוק כדי שלא יחשבו עליי את כל הדברים הרעים שאני חושבת על עצמי.

 

צילום: אמיר יהלמריה דומרק (צילום: אמיר יהל)

 

200 פרופילים מזויפים נפתחו על ידי כל מיני אנשים שרצו לכתוב עליי תגובות מרושעות. יש אנשים ברשת שהם סטוקרים ואובססיביים לגבי כל דבר שאני מעלה. זה ככה חודשים על גבי חודשים בשמות בדויים שאין בהם תמונה. יש, לעומת זאת, גם כמעט 40 פרופילים של מעריצים שפועלים לזכותי, ביניהם קבוצת תמיכה בי של 5,000 איש, כשהייתי בבית "האח הגדול".

1.2 מיליון עוקבים אחריי באינסטגרם. אני מקום רביעי בארץ אחרי גל גדות, בר רפאלי ונטע אלחמיסטר.

 

569 פוסטים העליתי עד כה, כשלוש תמונות בשבוע, וסטורי יש ימים שבכלל לא. הפוסט האחרון בבגד ים אדום קיבל יותר מ־54 אלף לייקים ו־817 תגובות עד ירידת הגיליון. הממוצע שלי בעבר היה 80 עד מאה אלף לתמונה, אבל אני מקדישה לזה פחות זמן מאשר בעבר. יש מבחר עצום של כוכבות רשת, הן מתעדות כל דבר שהן עושות. יכול להיות שהעניין מיצה את עצמו מבחינתי באח הגדול. החלום שלי זה לעשות מוזיקה, להופיע ולהצליח במה שאני אוהבת.

 

 

מריה דומרק לסוכנות itm models

איפור: דנה כפיר ל־Agentpro

שיער: אלמוג כהן ל־Agentpro

ע. צלם: מור אנוקוב, הילאל אלאגו

 

לכתבה זו 53 תגובות
הוספת תגובה