סגור
שים לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חווית הגלישה הטובה ביותר | קרא עוד

  חשד: צילם בסתר נערות שרצו לדגמן

  במשטרה חושדים כי שלומי מרון, בן 32 מירושלים, פרסם מודעות כדי לאתר נערות בנות 14-12 לצילומים תמורת תשלום. הוא הזמין אותן לבתי מלון, שם התקין על פי החשד מצלמות נסתרות שצילמו את הנערות כשהחליפו בגדים. הוא גם ניסה לשכנע אותן להצטלם בעירום תמורת מאות ואלפי שקלים

  ישי פורת

  תושב ירושלים נעצר בשבוע שעבר בחשד שביצע שורה ארוכה של עבירות מין לכאורה בעשרות קטינות, לרבות פגיעה בפרטיות באמצעות צילום ברשות היחיד ושימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה - כך הודיעה בצהריים (יום ג') משטרת ישראל. מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בראשון לציון עד לתחילת השבוע הבא.

   


   

  על-פי חומר החקירה, החשוד שלומי מרון (32) נהג לפרסם מודעות ברשתות החברתיות ובהן ציין כי הוא צלם שמחפש נערות לצילומים תמורת תשלום. בחלק מהפרסומים - כך לפי הודעת המשטרה - ציין החשוד כי הוא מחפש נערות בגילאים 12-14 ושהצילום ייערך בבגדי ים.

   

  לאחר שביסס את הקשר עם נערות שפנו אליו, תוך ניצול בוטה של תמימותן ורצונן לדגמן ולהתפרסם, ביקש מהן להגיע לסטודיו בבתי מלון שונים לצורך צילומים כשהוא נוהג מבעוד מועד להתקין בחדרי המקלחת מצלמות נסתרות שצילמו את הנערות ברגעים אינטימיים, לרבות החלפת בגדים.

   

  על פי החשד, החשוד המשיך בקשר עם מספר נערות שצילם ושכנע אותן להצטלם בעירום תמורת תשלום של מאות ואלפי שקלים. לפי הודעת המשטרה, החשוד פעל משך תקופה באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה על מנת להונות את הנערות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה.

   

  החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.

   

  יחידה 105 פועלת להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט. ביחידה פועל, בין היתר, מוקד 105 - המוקד הלאומי להגנה על ילדים ונוער ברשת. המוקד משלב פעילות כלל ממשלתית למלחמה באלימות רשתית של שוטרים לצד נציגי משרדי ממשלה: המשרד לביטחון פנים, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים ומשרד הרווחה. המוקד מעניק שירות הוליסטי לציבור בתחום עיסוקה של היחידה.