צילום: אלי סגל, חגי דקל ואופיר יצחק
צילום: אלי סגל, חגי דקל ואופיר יצחק

עמיר בניון יככב בסדרה חדשה בתפקיד אבא נרקומן

הזמר המצליח לוהק לסדרה חדשה המבוססת על סיפורים אמיתיים אודות צעירים שסוחרים בסמים בשכונה קשה בבאר שבע. בניון, שסיפר בעבר כי השתמש בסמים, יגלם את אביו הנרקומן של אחד הנערים

תמונה כללית
רן בוקר | פורסם: 30/12/2019
עמיר בניון בדרך לתפקיד חדש בטלוויזיה: הזמר לוהק לסדרה חדשה שתשודר ב-yes ותיקרא "בני אור", וצפויה לעלות לשידור במהלך השנה הקרובה. הסדרה מבוססת על סיפורים אמיתיים שקרו בשכונת בני אור, בעיר מולדתו של בניון, באר שבע.
הסדרה תעסוק בסיפורים אמיתיים שאירעו בתחילת המילניום, אודות חבורת צעירים בשכונה הקשה. הצעירים מפעילים במקום תחנת סמים שמתבססת על לקוחותיה הסטודנטים מאוניברסיטת בן גוריון, אלא שהצלחת הסחר בסמים לא מצאה חן בעיני כנופיות הפשע ששולטות במקום.
בניון, שדיבר לא פעם אודות העבר שלו בכל הנוגע לשימוש בסמים, יגלם את שאול, אביו הנרקומן של גיבור הסדרה - בחור נורמטיבי הנושק לגיל 17 והופך למנהיג החבורה. "קורה שנופלים פעם או פעמיים וטועים", אמר בעבר בניון ל-ynet על התקופה שבה השתמש בסמים, "אבל חשוב לצאת מזה ולשמור על חיי משפחה. לא צריך לחשוש כל הזמן ממה שנכון או מותר. לא צריך לעשות דברים בסתר מחשש שיתגלו. בסוף זה יתפוצץ בכל מקרה".
את הסדרה יפיק יואב גרוס, יביים שי כנות שביים גם את "הבורר", ויוצריה הם גיא בלילה ואלעד ביטון, שהכירו מקרוב את חברי החבורה. לפי גורמים בהפקת הסדרה, למרות ואולי בגלל עברו של בניון, הוא הרשים בתהליך הליהוק.
24

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
18.

17.

16.

מתאים לשחק נרקומן.

15.

גאוני

14.

13.

אמן שיזכר כמתנה לתרבות שלנו עם יצירות מופת. "הכל עד לכאן, בורח, שגרה, מולדת, אפילו, שלכת, כשאת עצובה, אלוף בשחור, כמובן ניצחת איתי הכל" ועוד רבים רבים וטובים. מילות היצירות של חלק משיריו הם ברמה שווה לאלתרמן פן וכד'.. שיצליח בסרט ובכל מעשיו אך למעננו שלא יחדל מלכתוב. השיר האחרות שלו "תמיד אותו דבר" הורססססססססססססססס

comment-2-comment

comment-2-comment

12.

11.

10.

9.

comment-2-comment

8.

רק אתמול עוד הדלקתם נרות ושרתם יחד וכבר הבוקר דברי שנאה...להקיא עליכם

7.

בימאים עאלק... בימאי רציני יעשה אודישנים לשחקנים, לא לזמרים אבל מדובר בשי כנות, הרייטינג אלוהים האומנות פחות.

6.

איך כל זמר הוא גם שחקן, וכל שחקן הוא גם דוגמן, וכל דוגמנית היא גם מנחה בטלויזיה

comment-2-comment

5.

4.

בחירה מוטעית של עמיר.. עלול לעלות לו בקריירה.

3.

אני רק מקווה שלא ימנעו ממנו מלהכניס חומרי עזר לסט... שלא יתפדח.

comment-2-comment

2.

1.

comment-2-comment

לכל התגובות
0