288
צילום: APצילום: AP

סגר על הפרק - אבל לפיד לא משתתף בישיבות קבינט הקורונה

הגל הרביעי בשיאו, אבל קולו של ראש הממשלה החליפי לא נשמע - ובפורום שבו הוא מחויב להשתתף הוא אינו נוכח עקב החלטה שקיבל. לפיד: "שר החוץ לא צריך להיות חלק מדיוני קבינט הקורונה. יש בישראל ראש ממשלה אחד, אני מגבה אותו לחלוטין ומקבל עליי את האחריות"

תמונה כללית
איתמר אייכנר | עודכן: 04/08/2021
אלפי נדבקים מדי יום, שאלת הסגר שוב עולה על הפרק - אבל ראש הממשלה החליפי אפילו אינו נוכח בגוף שבו על פי החוק הוא חייב להשתתף. שר החוץ וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד קיבל החלטה עקרונית שלא להגיע לישיבות קבינט הקורונה, אף שלפי חוק הממשלה הפריטטית הוא מחויב להיות חלק ממנו.
לפיד מאמין ששר חוץ לא צריך לשבת בקבינט הקורונה כי בתפקידו זה אין לו מה לתרום בפורום הספציפי הזה. במקום זאת מחליף את לפיד בקבינט הקורונה כמשקיף שר התיירות יואל רזבוזוב, שגם רלוונטי לנושא. עוד חברה בקבינט מטעם יש עתיד שרת הכלכלה אורנה ברביבאי, שגם נחשבת לדומיננטית בישיבות.
הידיעה שלפיה לפיד נמנע מלהשתתף בישיבות קבינט הקורונה פורסמה לראשונה ב"כאן 11". בכירים בממשלה מאשימים את לפיד שהוא מרחיק את עצמו בכוונה מקבינט הקורונה, כדי להפיל את האחריות על ראש הממשלה נפתלי בנט.
צילום: אמיל סלמןלפיד: "יש ראש ממשלה אחד, ואני מגבה אותו לחלוטין" (צילום: אמיל סלמן)
לפיד גם נמנע מלקחת חלק בדיונים שקשורים לנושאים שנושקים למשרדו כגון קביעת מדינות אדומות. ראש הממשלה החליפי לקח חלק רק בחלק מישיבת הממשלה שאישרה את תקציב המדינה ולא היה בזמן ההצבעה. הוא השאיר פתק אך לקח חלק במשאים ובמתנים והיה במשרד ראש הממשלה עד השעה 3 לפנות בוקר.
מלשכתו של לפיד נמסר תחילה בתגובה: "בישיבות קבינט הקורונה נוכחים מטעמו של לפיד מנכ"לית משרד ראש הממשלה החליפי ונציגים מהאגף הקונסולרי של משרד החוץ. שר החוץ וראש הממשלה החליפי מקבל עדכונים שוטפים על הדיונים. ככלל רצוי שבדיונים, ובטח בדיוני הקבינט (קורונה או מדיני ביטחוני) יהיו נוכחים רק אנשים שלהם נגיעה ישירה לדיון עצמו ואנשי מקצוע".
לאחר מכן מסר לפיד בפייסבוק תגובה מפורטת: "שר החוץ לא צריך להיות חלק מדיוני קבינט הקורונה מפני שזה לא חלק מתחומי עיסוקו או התמחותו. ראיתי שנוצרה 'מהומה' על כך שאני לא משתתף בדיוני קבינט הקורונה. זה נכון. שר החוץ לא צריך להיות חלק מדיוני קבינט הקורונה ועדיף שיהיה שם במקומי שר התיירות, מפני שלהחלטות הקבינט יש השפעה ישירה על שוק התיירות.
צילום: הדר יואביאןשר התיירות רזבוזוב. מחליף את לפיד בקבינט הקורונה (צילום: הדר יואביאן)
"גם כראש הממשלה החליפי אין לי צורך להיות שם מפני שראש הממשלה המכהן, נפתלי בנט, מנהל מצוין את משבר הקורונה. בקור רוח, עם גישה מאוזנת, תוך שהוא מקשיב לגורמי המקצוע. בזמן שבכל העולם יש עלייה חדה בהידבקות ובתמותה, ראש הממשלה בנט הוא האדם הנכון במקום הנכון. קבינט זה גוף שמקבל החלטות. רצוי שהוא יהיה מצומצם ככל הניתן ורלוונטי ככל שזה אפשרי.
"לכל אלה שמנסים בכוח להפוך אותנו לממשלה הקודמת וצועקים 'אתה ראש ממשלה חליפי', לכם אני אומר: יש במדינת ישראל ראש ממשלה אחד וקוראים לו נפתלי בנט. אני מגבה אותו לחלוטין, שותף להחלטות כשאני נדרש ומקבל עליי את האחריות הקולקטיבית כחלק מהיותי שר בממשלה.
"כל מי שרוצה שנחזור לקבינט קורונה מסוכסך ולא מתפקד כמו בממשלה הקודמת, שבתקופתה מתו 6,400 ישראלים מהקורונה, יש לי חדשות בשבילו: לא יקרה. הממשלה הזאת תתנהל ותקבל החלטות על בסיס שיקולים מקצועיים ולפי העניין".
פורסם לראשונה: 21:15, 04.08.21
לכתבה זו 288 תגובות
הוספת תגובה
288

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
213.

שמעתי את התגובות של יש עתיד .מבחינתם זה תקין שהוא לא נכח. וזה בעיה תתארו לכם שיש מלחמה והוא לא נוכח. וזה התרבות של אנשי שיווק לא לקחת אחריות אלא לפרסם סיסמאות.חבלללללל

212.

מעולה לפיד. כל הכבוד

211.

אנשים עדיין מתקשים לעכל שיש כאן משהו אחר, רוח חיובית, סוף סוף ממשלה נורמאלית. מצער גם שיש גורמים קטנים ואינטרסנטיים שמנסים לצייר את ההחלטה הזאת כמשהו שלילי. לכו תלמדו ניהול תקין!

210.

תנו לגורמים המקצועיים לעשות את העבודה.

209.

פשוט האיש דפר בור אין לי מילים לתאר את גודל טיפשותו של האיש

208.

מסים על הפרק

207.

החלום שלו היה להפיל את ביבי. הוא הצליח וסיים את תפקידו

206.

לכל מצביעיו נו מה אתם אומרים על הבחירה שלכם בחרתם אדם שלא מבין בכלום כולו פוזה חבל מאד שאנשים מונעים משנאה ולא ענייניים בחרתם בממשלה הגרועה ביותר בתולדות מדינת ישראל

205.

204.

נו באמת........... הכל מתוכנן, מתנער מאחריות.... כנראה שאין לו מה לתרום.... והכי חשוב הכסא..... ממשלת גינוי ופינוי....

203.

202.

חחחה זה חיידק מוכר מאוד ולפיד מוביל את שרביט הטיסות ותחשבו על זה????

201.

סומך על הדרג המקצועי הרלוונטי ולא מבזבז את הזמן סתם כדי לעמוד שם ולצעוק אלא לעסוק בתפקידו כשר חוץ, ויש הרבה עבודה בתחןם אחרי ההרס של שנות הביב.

200.

חשבתי עד לאירוע הזה שלפיד ראוי להיות ראש ממשלה.עתה הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש. לפיד אם לא תפשיל שרוולים לא תהיה ראש ממשלה. למה אתה צריך שתי לשכות.....

199.

מוזר ביותר

198.

197.

אז הוא יעשה את מה שנכון.

196.

195.

194.

אכן אין לו מה לתרום. במה מבין האיש הזה בכלל?

193.

לא נגרר לפוליטיקה נמוכה, נותן לדרג מקצועי רפואי לתת המלצות למעטים

comment-2-comment

192.

191.

190.

189.

188.

187.

186.

185.

יאיר לפיד לראשות הממשלה!

184.

לפיד מבין את תפקידו וסומך על ראש הממשלה בנט.אני סומך על שניהם.

183.

לפיד מבין את תפקידו וסומך על ראש הממשלה בנט.אני סומך על שניהם.

183.

לפיד מבין את תפקידו וסומך על ראש הממשלה בנט.אני סומך על שניהם.

182.

ככה זה שמראיין בלייט נייט שואו שכולו פוזה מהלכת הופך לשר חוץ בדיחה גרועה על חשבוננו

181.

180.

רצה ג'וב שנותן לו לטייל בעולם בסטייל, החלטות רציניות וניהול זה לא בקטע שלו

179.

חברי קבינט הקורונה מקשיבים לאנשי מקצוע ומשתפים רבים מהם בישיבות. כל הכבוד להם. תפסיקו לחפש את לפיד. מנהל מקצועי מאציל סמכויות, סומך על האנשים שלו ומקבל דיווח. הוא לא חייב להיות בכל מקום כל הזמן.

178.

כנראה מיותר בתפקידו כי אינו מבצע את המתחייב

comment-2-comment

נגמרו הימים שביבי עושה הכל על עבודת צוות בטח לא שמעת הרבה זמן.

177.

176.

חצוף וטיפש.

175.

174.

לפיד לומד את דגלי מדינות העולם על מנת לא לפשל שוב. זה יהיר לפיד.

173.

באנו לעבוד האופוזיציה להפריע

172.

171.

170.

הגיע הזמן לדווח נכון ואמיתי על האיש עליו הוטל להקים את המדינה הוא פחדן ולא לוקח אחריות אף פעם על כלום מעולם לא הנהיג והוביל מהלך תמיד הפיל על אחרים על גנץ ועל בנט. איך ינהיג אותנו? אני מפחדת

169.

האמת שגם אני חושב שעדיף שלא ישתתף כמה שהוא פחות מעורב פחות נזק.

168.

בנט חכם יותר מנוסה יותר בניהול מצבים מורכבים ויודע לטפל בחרדים עפ"י דרכם.. לאחר שנתיים מומלץ שימשיך.

167.

במיוחד שיש לו בובה במקומו בראשות הממשלה....

166.

לא בתחומי העיסוק שלך

comment-2-comment

165.

164.

למה להשתתף בזמן שכולם בישיבה זה ה זמן לגנוב מי תקציב ה מדינה למה להשתתף בטח הבן שלא ביקש בית חכחם אז צריך כסף ממשלת גנבים

163.

הקבינט צריך להיות בנוי ממומחים, שרים מעטים שהנושא נוגע לתחום משרדם וממנהל אחד המקבל החלטות. זהו. זה אינו מקום לקצירת רייטינג וכותרות. עוד יקח הרבה זמן להשתחרר מהנורמות הרקובות שהנחיל כאן נוכלחהו.

162.

לא מאמינה ללפיד. ברור שיש לו מניעים אחרים.

161.

שותף אמיתי לבנט, נאמן למדינה ולא יתכמן אותנו וימכור צוללת למדינה ערבית.

160.

מקווה שגם כשיגיע זמנו לכהן כראש ממשלה הוא יגיד שאין לו מה לתרום

comment-2-comment

159.

158.

157.

156.

צודק לחלוטין

155.

154.

תשובות לעניין.צודק וחכם.מעורב כשצריך,בא לעבוד,לא סתם להשתתף בדיונים בשביל תמונה לעיתון

comment-2-comment

153.

152.

151.

ממשלת הסרת אחריות

150.

זה סיגנון אחר

comment-2-comment

149.

במקום להיות חלק ממקבלי ההחלטות בוועדה הזו. אז, או שהוא סתם חובבן הרוצה להיות ראש ממשלה הבא, או, שהוא חושב שנמצא בקייטנה ועושה מה שבראש שלו. לא הייתי ממנה אותו ליו"ר ועדת קישוט בבית ספר.

148.

147.

שהוא צריך להשתתף רק במה שבתחום אחריותו והוא יכול לתרום, הוא לא יכול להשתתף בכלום. והוא אמר שהוא לעבוד, עלינו.

146.

145.

144.

ענייני, מקצועי ויודע לעבוד בשיתוף פעולה. כן ירבו.

143.

142.

לפיד עושה תרגיל לבנט, נתן לו את ראשות הממשלה בתקווה שייכשל ואז להפיל עליו את הכישלון ,ולנצח בבחירות על מלא. זה כל כך שקוף.

141.

גם לא במדיניות חוץ, מה הוא עושה במשרד החוץ? גם במשרד האוצר לא התמצא. הוא צריך לקחת חופשה ארוכה ולהוציא תעודת בגרות אקסטרנית.

140.

139.

פשוט ככ עצוב.. והזוי!

comment-2-comment

על סמך מה אתה אומר את זה? התגובה שלך עצובה והזויה, דמגוגית ולא מחוברת למציאות. כמה קל להכפיש אדם בלי לתת ולו בדל של סימוכין להאשמה החמורה הזאת.

comment-2-comment

138.

לפיד יודע שהוא לא יהיה ראש ממשלה בגלל שהסיכויים שהממשלה הזו תישרוד עד לרוטציה קלושים. לכן לא מעונין להתאמץ, להתרגז ולעשות גלים.

137.

136.

חבל על הזמן שלו ושלנו ממילא הממשלה הזו לא תגיע למימוש החליפי זה כמו גלגל רזרבי במכונית נטולת פנצר

135.

134.

ראוי ששרים יתבטאו בנושאי משרדם. אין עוד מקום לנוהג הנפסד ששר הרווחה מתבטא בענייני בטחון, ושר הגנת הסביבה בענייני חוץ. כך גם לגבי ועדות. אם אין לו נגחעה בעניין, השר לא צריך להיות חבר בוועדה.

comment-2-comment

comment-2-comment

בוא נדייק! עוסק גם! בלהטבים ולא יותר! אז די עם הדמגוגיה בשקל ועשרים של כל התגובות הפבלוביאניות האלו

133.

132.

לראות אנשים שיודעים לעשות את העבודה בשקט, לפרגן אחד לשני, ולא לדחוף את האף לעניינים שלא להם. יש מספיק עבודה למי שרוצה לעבוד. סוף סוף מישהו ששם את המדינה לפני עצמו, לפיד, כבוד, ושכל חמוצי האופוזיציה והמחממים שרק מחפשים, שימשיכו לחפש, הם לא רלוונטיים, ותודה לאל על כך. מכבד אותך הרבה הרבה יותר.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

131.

מתברר שוב שהאיש לא מתאים לתפקיד ראש ממשלה בישראל. הוא עצלן נהנתן ולא מלומד.

comment-2-comment

זה איש שמתאים לתפקיד ראש ממשלה במדינת העבריינים והנוכלים שלנו.

130.

129.

מייאו לפיד מייאו

128.

די עם הטירלול של התקשורת העלובה שרגילה לפסיכוזות מימי נתניהו. מה לשר החוץ ולטיפול בקורונה? צודק לחלוטין. רק העיתונאים כאן רגילים לרוץ כמו תרנגולות ללא ראש, פתאום זה נראה להם מוזר שיש תרנגלות עם ראש וכרבולת, כמו שאמור להיות ביקום המקביל, זה הנורמלי.

comment-2-comment

אבל זה קבינט. אם כל שר יגיד את זה, לא יהיה קבינט.

128.

לפיד היה גדול המבריזים מהכנסת ומהוועדה בה היה חבר. הוא פשוט לא אוהב ישיבות. חובב מושבע של נסיעות לחו״ל. זו כנראה הסיבה להיעדרותו מהקבינט

127.

את יחסי החוץ של ישראל הוא העביר לארה"ב אז מה העבודה שנשארה לו?

126.

comment-2-comment

125.

124.

123.

122.

121.

120.

לפיד דווקא רוצה להשתתף, הרי יש לו דעה מוצקה כמעט בכל נושא שלא כולל מבחן בגרות, אבל למה הם קובעים את הישיבות בדיוק כאשר הוא מתוכנן להקדיש את כוחו לאימון באיגרוף חובבים? הקורונה לא יכולה לחכות קצת, כפי שהיא חיכתה עד שהוא הוכרז כראש ממשלה חליפי?

comment-2-comment

119.

118.

117.

comment-2-comment

הבן אדם כתב ספרים וטורים יותר מכל הפייק שאי פעם תבלע ותקיא.

comment-2-comment

comment-2-comment

116.

comment-2-comment

עבר לנו בראש כמה זמן צריך לחכות למנהיגות ישרה, אחראית, לא משסה ולא פוגעת בשלטון החוק? מנהיגים שראויים לעם הזה!

comment-2-comment

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה

115.

114.

113.

112.

זה מסביר הכל

111.

110.

מנסור עבאס חוגג כמו בכל סגר לא תיהיה אכיפה במגזר הערבי ולפיד בנט וליברמן ימשיכו לצחוק עלינו ולעלות מיסים

109.

108.

שאלוהים ישמור מה יהיה אם אכן יום אחד הוא יהיה רה"מ

comment-2-comment

על ידי שיכלו המצומצם

comment-2-comment

107.

106.

105.

104.

103.

comment-2-comment

comment-2-comment

102.

101.

100.

לא משתתף בקבינט הקורונה כי נגמר לו הג״ל זה הדבר היחידי שיודע לעשות ממשלת שינוי והרס

99.

שאלוהים יעזור לנו זה מה שנשאר אם היצור הזה יהיה ראש ממשלה

98.

97.

שמתם לב,איך לפיד ברח מהצורך לנאום בטכס הכניסה לממשלה, בתרוץ שהוא לא רוצה לפגוע באמא שלו. כשעכשיו מובן שהוא לא מוכן להתבזות ולקבל ביקורת. טפלון!! מוג לב!.

96.

95.

comment-2-comment

פאטת זה מי שמוכן לספוג הכל כולל הכל בעיניים עצומות. רק שביבי לא יחזור. אתה אפילו לא שופר אתה בקושי חצוצרה.

94.

אהבתי

93.

92.

בנט יטיפש,הוא הולך להפיל עליך את התיק!!!

91.

90.

89.

כולו פוזה

88.

חלום שלי לדעת במה אתה מועיל, אתה בלוף!

87.

נותן לבנט לבור שנכנס

86.

85.

84.

נקווה שהנזק שהממשלה הזאת תעשה יהיה בר תיקון.

83.

82.

לפיד לא דוחף את האף שלו לכל מקום שלא צריך

comment-2-comment

ממשלה בקרובת לפחות שילמד ויבין את מה שנעה בחדרים. יש הבדל בין קבלת עדכון ואינטריגות פנימיות

81.

80.

מה כבר אפשר לצפון מאדם עצלן שהעבודה היחידה שלו זה לעבוד על ציבור בוחרב..והם אחריו כמו עדר עזים ..

79.

78.

להיות שר האוצר יכל להיות אז יכול להיות גם בדיוני קורונה

77.

נותנים עבודה במקום להיות עסוקים בסכסוכים ומסיבות עיתונאים כל היום

comment-2-comment

76.

זה מה שהוא אמר כשפרצה המגיפה

comment-2-comment

75.

האמת עובד עלינו בעניים

comment-2-comment

comment-2-comment

נקווה שכאזרחים במדינה לא נשלם על הרפתקאת הבחירות הזאת.

74.

אדיוט, לא ראוי להיות מנהיג

73.

אבא לשלטון.

72.

פרועים בהיבט החברתי והמלכד שלה. הגיע הזמן שנציגי העם ייצגו אותו בכבוד, וידאגו לו בשלל התחומים השונים שהם אחראים עליהם, כשללכלך בתקשורת הוא בעצם אף אחד מהם. כל הכבוד שמתמקד בעבודה ובמה שצריך לעשות. שכל מי שמחפש לכלוכים ילך חמוצים שבאופוזיציה, הם ידעו לעשות את זה כשהיו בממשלה, והם יודעים לעשות את זה גם עכשיו. תכלס, מרחם עליהם, אבל ברוך שפטרנו ותודה לאלוהים שהביאנו עד הלום, מכיוון שהרי הכל מלמעלה.

71.

70.

הבחירות קרובות

69.

69.

68.

67.

comment-2-comment

comment-2-comment

יש שהמוח שלו עשוי מקש זה אתה. האם זה השינוי שציפית לו? כי מעבר לזה אין לאן לשאוף לממשלה הזאת

66.

66.

65.

65.

65.

64.

63.

כל הכבוש לשר החוץ

62.

ביבי אל דאגה יש ללפיד הרבה מה ללימוד

61.

60.

59.

58.

57.

חברים יקרים.המרצע יצא מהשק.הדביל במו פיו משתין מהמקפצה.לפיד ובנט,וכל גן הילדים שבממשלה המחורבנט,מיתנהליל כמי קבוצה בצופים.ולא מבינים את כובד האחריות והצינןת בלנהל את מדינת ישראל.ורק ליברמן והערבים חוגגים על הכסף של כולנו.המדינה מוכחדת העיקר לא ביבי.תאמת.זה מה שמגיע לנו.

56.

אז לא צריך גם ראש הממשלה החלופי למה? עוד לשכות עוד האודי

55.

הוא מפחד להיות ראש ממשלה הוא מפחד לקבל החלטות כתב צבאי היה צריך להישאר ככה, תפקיד גדול עליו

comment-2-comment

comment-2-comment

54.

53.

בטלן היה ויישאר. מוסר עבודה שואף לאפס, בורח מאחריות.

52.

הוא לא רוצה להתלכלך

51.

אני מקבל שיש תקלה טכנית. וכשאני מגיב חיובי הכל מתקתק כמו שצריך. דמוקרטיה מישהו?

comment-2-comment

זה קורה לי בכל תגובה

comment-2-comment

גם אצלי כך בכל תגובה

50.

49.

בזכותו של לפיד המדינה החלימה

48.

47.

להיראות חשובים, במקום בתכלס יתעסקו בלעשות דברים חשובים, שהם לא מצליחים להאמין כשמישהו אומר להם שאשכרה יש לו עבודה לעשות, ושאין פה שום עניין בללכלך או לעקוץ אנשים אחרים. תראו גם שלפיד פעם אחת לא לכלך על השותפים שלו או הקטין אותם בתקשורת. חבר׳ה תפנימו, אין עוד ביבי. את זה רק האופוזיציה הסמרטוטית הזאת עושה.

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה תוצר תעמולה מבית היוצר של הפראבדה, תפנים

46.

45.

אין לו מה לתרום בועדה

comment-2-comment

44.

משמעות הדבר שהזוג הזה לא בשלטון היא שיש פריחה כלכלית, מדינית, חברתית, תרבותית, ביטחונית, חינוכית, בריאותית, סוציאלית, וכל תחום אחר שביבי זנח במשך שנים.

comment-2-comment

ביבי ניהל הכי טוב את משבר הקורונה...בנט סתם יושב עושה טעויות ,ואפילו עושה את ההפוך ממה שכתב בספר שלו

comment-2-comment

comment-2-comment

43.

רק בדיבורים הוא טוב

comment-2-comment

אתה ושכמותך משובטים

42.

comment-2-comment

הלוואי וכל הפודלים בסביבת הנאשם היו מדברים אנגלית כמו לפיד.

41.

עכשיו שהוא מגבה את בנט ולא מתערב, גם כן יש לאנשים טענות. נודניקים.

40.

39.

איך ההחלטות לא קשורות אליו. איסור או הגבלת טיסות למדינות זה לא מעינינו של שר החוץ??? מחר יאסרו לטוס לארה"ב, פתאום הוא יופיע? בדיחה.

38.

זה בלתי יאומן איך בדיוק משרד החוץ לא קשור לקורונה שיתוף פעולה בידע רפואי. ידע לוגיסטי .שיתוף סטטיסטיקות חולים ומתים .פשוט אפס חסר ניסיון שלא יכול לנהל אפילו קיוסק.

37.

36.

אל תתפתו ליותר מזה

35.

34.

33.

בדבר הכי חשוב אתה לא מישתתף! מאכזב!

32.

גם אין שום צורך שתהיה במששלה, ובפוליטיקה בכלל, חוץ מבושות אתה לא עושה כלום

31.

30.

אני מציע שגם שהזמן שלו להיות ראש ממשלה יגיע אז שישלח נציג מטעמו עדיף לכולנו

29.

העיקר שמנצל את הזמן שלו בלשקם את משרד החוץ

28.

27.

26.

תמיד והקו הוא למעט ככל הניתן בעבודת הכנסת בכל הפעמים שיצא הנתונים על הימצאות החכי"ם במשכן הכנסת ובדיוני הוועדות הוא היה הח"כ שנכח הכי פחות

25.

אני לא רוצה שהמחדלים יהיו רשומים על שמי. והוא הולך להיות ראש הממשלה עוד שנתיים. בהצלחה לכולנו.

24.

אפס אפסוס ציקמוק והשלימו את כל היתר, איך נפלנו עם היהיר הזה איך

comment-2-comment

comment-2-comment

24.

אתה לא ראוי לכך

23.

22.

21.

21.

20.

זה דווקא מבורך בעיניי

comment-2-comment

comment-2-comment

יא אהבל

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

19.

אין לו זמן לבעיות אמתיות ...והדבר הזה רוצה להיות ראש הממשלה ....

18.

17.

16.

כמובן שזה נוגד את הלך הרוח הביבסטי של אניאניאני....

15.

הוא צודק

14.

מישהו יכול להחזיק ליאירי את היד?

13.

בטלן

12.

comment-2-comment

התרגלתם כל כך לאינטריגות עד שכשאין, חסר לכם.

comment-2-comment

בריבוע.

11.

ממשלה שכל הגוש הוא כמו ראש ממשלה היות וכל אחד מאיים להפיל אותו אם לא יקבל את מבוקשו (שמור לי ואשמור לך)

comment-2-comment

הוא לא מבין,שיחזור להיות מראיין או כתב הטלביזיה,מה לא ולעניני מדינה

10.

9.

comment-2-comment

יגמור בכלא.

comment-2-comment

8.

ממש בדיחה מהלכת מתעלם מלקיחת אחריות ליצן החצר.חחחח

comment-2-comment

comment-2-comment

7.

האזרח הנכבד לפיד החליט על דעת עצמו (כי כך נראה לו) שהחוק שמחייב אותו להשתתף לא רלוונטי לגביו. נמצאנו למידים שכל אחד מחליט איזה חוק לקיים ואיזה לא. למדנו

6.

הבריאות, הפרנסה וכל מה שיהרס לא מעניינים אותו???

5.

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה צודק,אז למה נדחף לתפקיד שגדול עליו כגון שר החוץ או ראש ממשלה חליפי

comment-2-comment

4.

הוא פחדן בורח מאחריות

3.

comment-2-comment

2.

הבעיה היא התנהגות ילדותית של האזרחים חסרי האחריות

comment-2-comment

1.

שהוא לא חלק מהפשלה.

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה