15

פרסום ראשון: מעבדת סמים נמצאה בפשיטה על בית של שוטר בגליל

חוקרי מח"ש, בשיתוף בלשי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני, פשטו על ביתו של השוטר וגילו את מעבדת הסמים שהתנהלה בו. יחד עמו נעצרו שישה חשודים נוספים

ישראל מושקוביץ | פורסם:02/05/2022
אחת ממעבדות הסמים שנתפסו (צילום: דוברות המשטרה)
מבוכה במשטרה: בלשי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני, בשיתוף חוקרי יחידת חשיפה של מח"ש, פשטו הבוקר (יום שני) על בית של שוטר בגליל המערבי וגילו מעבדת סמים שהתנהלה בו.
צילום: דוברות המשטרהאחת ממעבדות הסמים שנתפסו (צילום: דוברות המשטרה)
חוקרי מח"ש עצרו את השוטר, שיובא בצהריים להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. מלבדו, יובאו להארכת מעצר שישה חשודים נוספים בבית משפט השלום בנצרת. השוטר, נציין, אינו משרת במחוז הצפוני, למרות מקום מגוריו. מח"ש אישרה את הפרטים בעקבות פניית ynet.
המשטרה מסרה כי מעורבותו של השוטר התגלתה במסגרת חקירה סמויה שהחלה במחוז הצפוני. הבוקר הפכה החקירה לגלויה, ויחד עם אנשי מח"ש פשטו השוטרים על בתים ביישובים דיר אל אסד וכיסרא, עצרו שבעה חשודים ותפסו שתי מעבדות שהכילו יותר מ-500 שתילי מריחואנה. החשודים הם תושבי דיר אל אסד, עבדון, מעלות, ירכא ועראמשה.
לאחרונה נעצר שוטר המשרת ארבעה חודשים ביחידת להב 433 בחשד שהעביר מידע ממאגר פנימי לארגוני פשיעה וגורמים עברייניים. בשבוע שעבר שוחרר השוטר למעצר בית, לאחר שהמשטרה לא הצליחה לבסס את החשדות נגדו.
קצין ביחידה המובחרת של המשטרה זיהה שהשוטר החשוד נכנס לפרטים של עבריינים במערכות המידע - ודיווח על כך לממונים עליו. בעקבות כך החלה החקירה הסמויה של מח"ש.
ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר בחקירה שנמצאת בראשיתה ומעצר שבוצע על פי האמור, רק הבוקר. טרם התקבלו חומרים במחלקת משמעת, וצפוי כי יועברו בימים הקרובים. עם קבלת החומרים תישקל נקיטה באמצעים מנהליים כמקובל".
לכתבה זו 15 תגובות
הוספת תגובה
15

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
10.

מעולם לא הצליחה שום מלחמה בסמים, רק חינוך ותמיכה חברתית.. אז למה ממשיכים לגנוב את כספי הציבור?

9.

מעבדה זה מה שיש בסרטי הפשע על הקרטל עם מסיכות וחליפות גומי ואדים רעילים וחומרים מזיקים המינוח הזה מגמתי כדי להלחם בגידולים האלו עם כלים חזקים יותר בבתי המשפט לא בגלל העובדתיות

8.

אנחנו לא בשנות ה50 ואנחנו לא חיים בסינגפור. קנאביס זה לא סמים.

comment-2-comment

גם קוקאין ועוד הם לא סמים לא? מציע לך לבדוק עם אלו שמטפלים במכורים, תשמע מהם מי מגיע אליהם, וממה התחילו. חפש ללא פילטרים בגוגל, דבר עם שמוליק רוזנטל ותשמע את דעתו, ולא רק הוא

comment-2-comment

בחוק העונשין או לא וכמובן מה הכמות שמוחזקת אצל אותו אדם שנתפס

7.

comment-2-comment

דרכון זר ויאללה הופה לחיים האמיתיים בארץ לצערי אתה חיי על שעון חול בלי חול

comment-2-comment

6.

עם משכורת עלובה כזו מה הפלא

5.

4.

3.

הוא פשוט סירב לשלם אחוזים מהרווחים לחבריו שהחליטו לצאת נגדו.

2.

1.

איפה סמים?

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה