14
הכותרת 850

בדקו את עצמכם: מה אתם יודעים על האנטיגן?

איך בדיוק עובדת הבדיקה הביתית או ״המוסדית״ הפשוטה? למה פתאום נזכרו שצריך להעביר מטוש גם בגרון? מי מרוויח מהבהלה לערכות ומתי השוק יצטנן? עושים סדר בשאלות הרפואיות והמסחריות סביב התמיסה ושני הפסים | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

תמונה כללית
סיון חילאי, ד"ר איתי גל, מירב קריסטל | פורסם: 12/01/2022
האזינו לפרק של הכותרת - פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: בדיקות הקורונה המהירות שהפכו למענה העיקרי בעקבות ההדבקה ההמונית בגל האומיקרון. בעיות האמינות, התורים הארוכים והמחסור בחנויות העלו שורת שאלות רפואיות ומסחריות.
עם ד"ר איתי גל מ-ynet בריאות ביקשנו להבין איך בדיוק עובד המנגנון שמוביל לפס אחד או שניים, על מה צריך להקפיד ולמה הרגישות קטנה הרבה פחות מבבדיקות ה-PCR. עם כתבת הצרכנות מירב קריסטל דיברנו על המחיר הכספי - מי מרוויח ומתי צפויה הוזלה - והיא הציעה לנו לא לשלם כלום. האזינו לפרק.
צילום: AFPבדיקות אנטיגן. להעביר מטוש גם בגרון (צילום: AFP)
בכל יום אטילה שומפלבי וסיון חילאי בוחנים עם כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות", לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת - פודקאסט החדשות של ynet.
לכתבה זו 14 תגובות
הוספת תגובה
14

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
8.

אני משוכנע שאף אחד לא מעוניין לטעום את מה שמוציאים לו מהאף

7.

למי אני משלם כשאני קונה בדיקות מי מרוויח מהעניין ולמה אני לא יכול להביא בדיקות לארץ כסוכן

6.

5.

לאחר חשיפה לחולה מאומת מתי לעשות בדיקה?

comment-2-comment

שלושה ימים

4.

3.

2.

רצוי מידע כזה להנגיש בכתב

1.

לפעמים אין לי זמן לשמוע את כל הפודכאסט. בכתבה רגילה אני יכול לדפדף בצהירות דרך העובדות הידועות ולהגיע במהירות לתוכן המעניין. פודכאסט אשר לא מלווה במאמר כתוב גורם לקורא להרגיש כמשתמש שבוי.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

זה לא אומר שעיתון אינטרנטי לא צריך לכלול את התוכן של הפודקאסט כתוב.

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה