דיווח: טום הארדי הוא ג'יימס בונד הבא

השחקן הבריטי טום הארדי מצוי בבורסת השמות של המועמדים לתפקיד ג'יימס בונד בשנים האחרונות – וכעת השמועה זוכה לאישור לא רשמי. הסרט הבא בסדרה, "לא זמן למות" בכיכובו של דניאל קרייג, ייצא לאקרנים בנובמבר השנה אחרי דחיות שנבעו מהגבלות הקורונה

ynet
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

האם נמצא מחליף לדניאל קרייג? האתר "וולקן ריפורטר" דיווח אתמול (ו') כי "לא זמן למות" יהיה הסרט האחרון בסדרת ג'יימס בונד שבו ישחק דניאל קרייג – ומהסרט הבא הוא יוחלף בטום הארדי. הסרט היה אמור לצאת לאקרנים באפריל, אך הקרנת הבכורה שלו נדחתה בשל מגפת הקורונה ל-11 בנובמבר. 

"לא זמן למות" - טריילר 

הארדי, שחגג השבוע 43, שיחק בעשרות סרטים וסדרות טלוויזיה בשני העשורים האחרונים, בהם "בלאק הוק דאון",  "ההתחלה", "ונום" ו"מקס הזועם: כביש הזעם". הוא היה אחד המועמדים המדוברים בשנים האחרונות לתפקיד, וכעת מקורות לא רשמיים מאשרים את הליהוק. 


עם זאת, על פי הדיווח ב"וולקן ריפורטר", בונד הבא יוכרז רק לאחר צאתו לאקרנים של "לא זמן למות" – שמתעכבת בינתיים בשל מגפת הקורונה. אם הארדי אכן ילוהק לתפקיד, הוא יהיה השחקן השביעי שיגלם את ג'יימס בונד, אחרי שורה מכובדת של שחקני ענק שכוללת גם את שון קונרי, רוג'ר מור ופירס ברוסנן.