חסרי צבע: ריאל מדריד הפסידה בבית לקאדיס

שבוע לפני הקלאסיקו מול ברצלונה, הבלאנקוס (ששיחקו בוורוד) הציגו את משחקם הגרוע ביותר ב-2020 ונכנעו 1:0 לעולה החדשה במחזור השישי. צ'וקו לוסאנו כבש את שער הניצחון. השחקנים של זידאן ספגו הפסד ראשון אחרי 15 משחקי ליגה. קורטואה: "דבר כזה צריך להעיר אותנו"

ynet ספורט
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

 ריאל מדריד תגיע לקלאסיקו מול ברצלונה בשבת הבאה אחרי מפלה גדולה ואחרי שרצף ההצלחות שלה בליגה הספרדית נעצר. השחקנים של זינדין זידאן ספגו הערב (שבת) את הפסדם הראשון העונה בליגה (והראשון אחרי 15 מחזורים, כולל העונה שעברה), 1:0 לקאדיס בבית במחזור השישי.    

לטבלת הליגה הספרדית

הבלאנקוס שיחקו בחולצות בצבע ורוד לציון יום המלחמה הבינלאומי בסרטן השד שיצוין מחרתיים, אבל נראו אפורים והציגו את משחקם הגרוע ביותר ב-2020 כאשר הירבו לאבד כדורים, התקשו ליצור הזדמנויות וסבלו מהגנה איטית שהתקשתה להתמודד עם חלוצי היריבה.  

צילום: AFPראמוס מאוכזב, קאדיס חוגגת (צילום: AFP)
צילום: APקארים בנזמה (צילום: AP)

 אנתוני ("צ'וקו") לוסאנו כבש (17) לזכות קאדיס, ששחקניה הציגו משחק הקרבה ועמידה טקטית מצוינת. זינדין זידאן ביצע ארבעה חילופים בהפסקה, גם על מנת לשמור את השחקנים  שפתחו בהרכב לקראת הקלאסיקו (סרחיו ראמוס סבל מכאבים בברך והתקשה לתפקד), אבל בעיקר על מנת לחולל שינוי, אבל הדבר לא עזר לקבוצתו.  

צילום: APריאל מדריד קאדיס (צילום: AP)

"אני לא יודע להסביר מה קרה, הצגנו משחק רע מאוד", הגיב בסיום השוער תיבו קורטואה. "לא ניצחנו במאבקים על הכדור והם זכו בהכול. שיחקנו מול יריבה מאוד מאורגנת, שהתגוננה היטב. קשה מאוד לשחק מול יריבה כזו ונצטרך לנתח מה קרה. הרבה שחקנים לא התאמנו בקבוצה בזמן האחרון בגלל משחקי הנבחרות, אבל זה לא תירוץ. לא יצאנו טוב מהגנה להתקפה ואתה משלם על זה. הפסד כזה צריך להעיר אותנו כדי שנשפר את מה שצריך. נצטרך להשתפר מול שחטאר דונייצק בליגת האלופות ואז להגיע מוכנים מול בארסה". 

מהלך המשחק

דקה שנייה: אלברו נגרדו כמעט כבש לזכות קאדיס כשבעט ברגל שמאל וכבר הכניע את קורטואה, אבל סרחיו ראמוס הרחיק מהקו. 

צילום: APלוסאנו מול וראן (צילום: AP)

8': צ'וקו לוסאנו בעט מתוך הרחבה, קורטואה הדף לקרן. 

11': לוקאס ואסקס בעט מרחוק מעל למשקוף. 

13': כמעט שער לקאדיס. סאלבי סאנצ'ס הגביה לרחבה, אלברו נגרדו נגח מקרוב החוצה. 

17': שער! 0:1 לקאדיס. צ'וקו לוסאנו ניצל את האיטיות בהגנה של ריאל מדריד והכניע את טיבו קורטואה. 

צילום: AFPוראן, נאצ'ו וקורטואה מאוכזבים אחרי שספגו (צילום: AFP)

40: ריאל מדריד התקרבה לשער השוויון. טוני קרוס הגביה לרחבה, רפאל וראן נגח החוצה. 

46': זינדין זידאן ביצע ארבעה חילופים בהפסקה, מרסלו קיבל את סרט הקפטן במקום סרחיו ראמוס שיצא אחרי שסבל מכאבים בברכו. 

57': קאדיס התקרבה לכיבוש השער השני. אלברו נגרדו נגח מתוך הרחבה, הכדור יצא החוצה. 

צילום: EPAזינדין זידאן (צילום: EPA)

68': ריאל מדריד המשיכה במאמץ להשוות. טוני קרוס הגביה מצד שמאל, ויניציוס נגח מקרוב החוצה. 

81': קארים בנזמה בעט, הכדור פגע במשקוף. 

הרכבים

ריאל מדריד: תיבו קורטואה; נאצ'ו פרננדס, רפאל וראן, סרחיו ראמוס (אדר מיליטאו 46), מרסלו; איסקו (קאסמירו 46), טוני קרוס (לוקה יוביץ' 78), לוקה מודריץ' (מרקו אסנסיו 46); לוקאס ואסקס (פדריקו ואלוורדה 46), ויניציוס, קארים בנזמה. 

קאדיס: ג'רמיאס לדסמה; קרלוס אקאפו, חואן קאלה, פאלי חימנס, אלפונסו אספינו; חוסה מארי (גארידו 75), יינס יונסון (פיליפ מלבסיץ' 46); סאלבי סאנצ'ס, אלכס פרננדס, אנתוני ("צ'וקו") לוסאנו; אלבארו נגרדו (אלברו חימנס 81). 

 

פורסם לראשונה 19:21 | 17/10/2020