דיווח: "סטודמאייר ישמש כעוזרו של נאש בברוקלין"

אקס הפועל ירושלים ומכבי ת"א יצטרף לצוות המקצועי בנטס. שם יעבוד לצידו של אגדת העבר ומי ששיתף איתו פעולה כשחקן בפיניקס. העונה החדשה צפויה להתחיל ב-22 בדצמבר

ynet ספורט
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

אמארה סטודמאייר, למי ששאל, לא חוזר לשחק כדורסל בזמן הקרוב. על פי דיווח בארה"ב, אקס הפועל ירושלים ומכבי ת"א ישמש כאחד מעוזריו של סטיב נאש בברוקלין.

ביידן מול ליצן: לברון ג'יימס שוב נגד טראמפ

על פי שאמס צ'רניה מ"האתלטיק", סטודמאייר, שיחגוג בחודש הבא יום הולדת 38, נמצא בארה"ב ולמרות שהיה במגעים עם מכבי ת"א בתקופה האחרונה - הוא כמובן החליט להיענות להצעה הסופר-יוקרתית של נאש, איתו שיתף פעולה כשחקן בפיניקס סאנס.


צילום: APנאש וסטודמאייר בימים בפיניקס (צילום: AP)

עיקר העבודה של סטודמאייר  תהיה עם דגש על פיתוח שחקנים ובעיקר לבנות שיתוף פעולה ויכולת פיק-אנד-רול גבוהה בין קיירי אירווינג לקווין דוראנט, שני הכוכבים הגדולים של הקבוצה.

סטודמאייר כמובן שם סוף לקריירת המשחק שלו, שהסתיימה בעצם עם האליפות אשתקד שלקח במכבי ת"א. הוא ישוב לליגה הטובה בעולם, שם בילה 14 שנים בתור שחקן, שמונה מתוכן בפיניקס.

דיווח: ה-NBA תיפתח בדצמבר

בסוכנות הידיעות AP דווח כי ה-NBA רוצה להתחיל את הליגה ב-22 בדצמבר. העונה תכיל 70 משחקים במקום 82 ותסתיים כמו תמיד באמצע יוני אחרי סדרת הגמר. בינתיים אין החלטה סופית, כי צריך גם לערב את השחקנים בעניין, בשל ענייני שכר.

זה אומר שלמיאמי היט וללוס אנג'לס לייקרס, שהשתתפו בסדרת הגמר, תהיה פגרה קצרה במיוחד. הן סיימו את העונה ב-11 באוקטובר וכבר בסוף נובמבר יצטרכו לחזור לאימונים כדי להיות מוכנים לעונה החדשה, זאת במקום פגרה של שלושה וחצי חודשים בעונות רגילות.