טראמפ ג'וניור נדבק בקורונה: "אנקה כלי נשק בבידוד"

אחרי הנשיא, הגברת הראשונה ובנם בארון גם דונלד טראמפ ג'וניור נדבק בנגיף הקורונה. הוא לא פיתח תסמינים, ומתכוון לנקות את אוסף כלי הנשק שלו בזמן הבידוד. כמו אביו גם טראמפ ג'וניור זלזל בחומרת המגפה שגבתה את חייהם של רבע מיליון אמריקנים

ynet
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

דונלד טראמפ ג'וניור, בנו הבכור של נשיא ארה"ב, נדבק בנגיף הקורונה. טראמפ ג'וניור בן ה-42 אובחן השבוע כנשא של הנגיף, נמצא בבידוד ולא פיתח תסמינים. אביו מסר שמצבו טוב מאוד והודה לדורשים בשלומו. 

טראמפ ג'וניור הוא הרביעי במשפחת טראמפ שנדבק בקורונה. הנשיא היוצא, הגברת הראשונה מלניה ובנם בארון נדבקו בנגיף – ודונלד טראמפ אף אושפז בבית החולים בעיצומה של מערכת הבחירות. גם חברתו של טראמפ ג'וניור, קימברלי גילפויל, נדבקה בקורונה בחודש יולי והחלימה. 

צילום: APטראמפ ג'וניור ואביו בעצרת בחירות (צילום: AP)

בשבועות שקדמו לבחירות אובחנו עשרות עובדים ומקורבים לנשיא כנשאים של הנגיף. רובם השתתפו באירועים מרובי משתתפים ולא הקפידו לעטות מסכות. בין הנדבקים: ראש הסגל של הבית הלבן מרק מדוז, הדוברת קיילי מקנאני ומושל ניו ג'רזי לשעבר כריס כריסטי. אתמול דווח שגם אנדרו ג'וליאני נדבק בנגיף. אנדרו הוא בנו של רודי ג'וליאני - ראש העיר ניו יורק לשעבר ועורך הדין של טראמפ. 

"נראה שנדבקתי ב'רונה'", אמר טראמפ ג'וניור בסרטון שהעלה לאינסטגרם, והבהיר שהוא מרגיש בריא לחלוטין. הוא ביקש מהגולשים המלצות לספרים וסדרות בנטפליקס שיעבירו לו את הזמן, והוסיף שהוא מתכוון לנקות את אוסף כלי הנשק שלו כשיהיה בבידוד. "יש כל כך הרבה אקדחים שאני יכול לנקות לפני שאני אשתעמם", אמר. 

צילום: APעם מלניה טראמפ בבית הלבן (צילום: AP)
"זה שנדבקתי בקורונה - ברכה מאלוהים" 


כמו אביו, גם טראמפ ג'וניור זלזל בחודשים האחרונים בחומרת המגפה. באוקטובר התראיין טראמפ ג'וניור ל"פוקס ניוז" ואמר שהמומחים שמבקרים את הטיפול של הממשל בקורונה הם "טמבלים", ושמספר קורבנות הקורונה באמריקה הוא "כמעט שום דבר". יותר מרבע מיליון אמריקנים מתו מקורונה וקרוב ל-12 מיליון נדבקו.  

טראמפ ג'וניור אהוב מאוד על ה"בייס" של הנשיא במפלגה הרפובליקנית. מאז ההכרזה על ניצחון ג'ו ביידן בבחירות קרא בנו הבכור של הנשיא היוצא לפתוח ב"מלחמה" נגד "ההונאה" ו"גניבת הבחירות". טראמפ, נזכיר, לא מודה בהפסד ומנהל מאבק משפטי.