תמונה כללית
תמונה כללית

"יש לנו אחים שאנחנו אף פעם לא רואים"

הקשר בין השחקנית גולדי הון ובתה קייט הדסון נראה תמיד מאושר ובריא, אך מתחת לפני השטח - לא הכל ורוד. להדסון יש אחים למחצה אותם לא פגשה מעולם, ואב שטוען כי הון ובן זוגה קורט ראסל, הסיתו את ילדיו נגדו. משפחות הוליוודיות - פרק ראשון בסדרה

עומר דניאל
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: GettyImagesמשפחה מעט מתוסבכת. קייט הדסון, גולדי הון וקורט ראסל (צילום: GettyImages)

 

הסגרים הרבים שמציפים את ארצנו גרמו לכך שרבים מאיתנו לא ראו את הקרובים להם כבר תקופה ארוכה, מקסימום על המסך בשיחת זום משפחתית. יחד עם זאת, ייתכן וזה עדיף על פני אופציה אחרת: לא לראות את בני המשפחה, פשוט כי אתם לא בקשר איתם.

 

השחקנית קייט הדסון למשל, היא בתם של השחקנים גולדי הון (75) וביל הדסון (71), אך היחסים עם אביה עכורים כל כך, ולכן היא גם לא בקשר עם ילדיו – אחיה למחצה.

 

כתבות נוספות בסדרה:

"עשיתי סמים, שתיתי אלכוהול, הייתי פרועה. יכולתי לעשות מה שרציתי - וזה מה שעשיתי"

"המותק של אמריקה היא כלבה": מג'וליה ועד אמה רוברטס

"הנישואים שלנו היו כמו 'החוש השישי'. היית מת כל הזמן" 

 

השחקנית בת ה-41, כוכבת הסרטים "כמעט מפורסמים" ו"איך להיפטר מבחור ב-10 ימים", דיברה על הנושא בפרק השבועי של הפודקאסט שהיא מנחה עם אחיה, השחקן אוליבר הדסון (44), הנקרא בתרגום חופשי "חגיגה בין אחים" – משחק מילים על הביטוי "יריבות בין אחים". הדסון סיפרה שהיא לא עשתה רשימת החלטות לשנה האזרחית החדשה, אך הייתה רוצה ליצור קשר עם ילדיו של אביהם: "אתה יודע על מי חשבתי הרבה לאחרונה? על אבא", אמרה הדסון לאחיה בזמן השידור.

 

צילום: GettyImagesהם דווקא כן בקשר. קייט ואוליבר הדסון (צילום: GettyImages)

 

"חשבתי על אחיותינו שאנחנו לא פוגשים, ועל האחים שלנו. יש לנו ארבעה אחים שאנחנו אף פעם לא רואים". הדסון הוסיפה שהזמן החולף מדאיג אותה: "חשבתי על זה שכולנו מתבגרים. יהיה נחמד להיות בקשר, במיוחד עם האחיות שלי".

 

הפודקאסט של שני האחים עוסק במשפחות ובמערכות יחסים בין בני משפחה, והדסון הודתה: "אנחנו מתנהגים כאילו יש לנו את המשפחה הטובה בעולם, אנחנו כל כך נהדרים, ועם זאת אף פעם לא מדברים על כך שיש לנו ארבעה אחים נוספים. אז חשבתי על ההדסונים. על כך שחשוב שניצור קשר עם האחים שלנו ואולי נתחבר מעט", אמרה.

 

נישואים קצרים, סקס נהדר

 

וכאן הזמן לקפוץ לביקור קטן בעבר, אי שם בשנות השבעים, ולספר איך הכל התחיל. הוריהם של השניים, גולדי וביל, התחתנו ב-1976. עבורו היו אלו נישואים ראשונים ועבורה פרק ב', שהחל מיד עם סיומו של פרק א': היא ובעלה הראשון, השחקן מארק גודרד, נפרדו ב-1973, אך התגרשו רשמית רק כשלוש שנים לאחר מכן, כשהיא וביל כבר היו מאורסים.  

 

גולדי וביל היו לחוצי חתונה ולחוצים בזמן - שכן, בשלב הזה היא כבר הייתה בחודשי הריון מתקדמים. הם התחתנו מספר שבועות בלבד לאחר שגירושיה של גולדי הושלמו וחודשיים לאחר מכן אוליבר נולד. הנישואים לא החזיקו מעמד זמן רב, בעוד שאוליבר עשה סיפתח לנישואים של הוריו, קייט הגיעה ממש לקראת סיומם – היא נולדה באפריל 1979 כשמערכת היחסים של זוג השחקנים כבר כמעט והגיעה לקיצה. הדסון סיפר בעבר על משהו אחד שהוא זוכר במיוחד מנישואיהם: "המשיכה הייתה מיידית. הסקס היה נהדר. אפילו כשכל שאר הדברים ביחסים בינינו העכירו, הסקס תמיד היה מדהים".

 

צילום: GettyImagesמגירושים לחתונה. גולדי הון (צילום: GettyImages)

 

הם התגרשו באופן רשמי ב-1982 וכשנה לאחר מכן החלה אחת ממערכות היחסים הארוכות בתולדות הוליווד, של הון והשחקן קורט ראסל. כשנפגשו, היא הייתה בזוגיות עם גבר אחר אותו עזבה למען ראסל: "זה היה קשה, הייתי צריכה להתקשר אליו ולהגיד לו שסיימנו, שמצאתי מישהו אחר ושאני מצטערת". יחד עם זאת, היא לרגע לא פקפקה בהחלטתה: "התאהבתי, אבל גם אהבתי. אלו שני דברים חשובים".

 

האבא נטש את ילדיו, אבל מי אשם?

 

הם הפכו לפאוור קאפל הוליוודי, כשהיא הכוכבת הגדולה מבין שניהם - באותם ימים בסרטים "שוגרלנד אקספרס" ו"טוראית בנג'מין", ולאחר מכן גם בקלאסיקות כמו "ציפור על תיל" ו"ומועדון האקסיות". לו היו ברזומה סרטים כמו "סילקווד", "הבריחה מניו יורק" והמשכו ו"טקילה סנרייז". הם מעולם לא התחתנו. הון אמרה שהם לא חשים שנישואים מגדירים מערכת יחסים, ושהיא בטוחה שאם היו מתחתנים – כבר היו מתגרשים מזמן. לאחרונה היא סיפרה בריאיון למגזין People: "העניין הוא לא הנישואים, אלא האנשים, מערכות היחסים והרצון להישאר יחד". ראסל הוסיף: "תעודת נישואים לא הייתה מעניקה לנו משהו שלא היה לנו גם בלעדיה". לשניים יש ילד אחד משותף, וויאט ראסל (34).

 

צילום: Getty Imagesלא חשים צורך להתחתן. גולדי הון וקורט ראסל (צילום: Getty Images)

 

לעומתה של הון, הדסון דווקא כן התחתן לאחר מכן, עם השחקנית סינדי וויליאמס, והשניים והביאו לעולם שלושה ילדים. הם התגרשו בשנת 2000, וב-2006 נולדה לו בת נוספת מהסופרת קרוליין גראהם. הקשר של הדסון עם אוליבר וקייט ניתק עוד כשהיו ילדים קטנים, ולטענתו, האשמים בכך היו הון וראסל: "כשנפרדנו, גולדי לא אמרה עליי מילה רעה, אבל כשקורט נכנס לתמונה, הפכתי להיות הזאב הגדול והרע", אמר. "הייתי שואל אותה: 'למה את מלכלכת עליי וטוענת שאני לא בתמונה, כשזה בכלל לא כך?'. היא הייתה צוחקת ועונה: 'הו ביל, אתה יודע שזה הופך את הסיפור לטוב יותר'".

 

הדסון גם סיפר שגולדי לא כיבדה את זמני הביקורים שלו: "הייתי מגיע לראות את הילדים, ומגלה שהיא לקחה אותם במטוס פרטי לקולורדו... היא הרעילה אותם נגדי".

 

בינתיים, ראסל היווה עבור הילדים סוג של דמות אב. גולדי סיפרה שכבר מההתחלה היה ברור שהם יסתדרו היטב: "אהבתי את הדרך בה הוא הסתכל על ילדיי. זה היה משהו מיוחד. הוא כל כך טוב עם ילדים. אמרתי לעצמי שזה מדהים". קייט ואוליבר מכנים אותו "אבא" והכוכבת סיפרה עליו להאוורד סטרן שראיין אותה בתוכניתו ב-2016: "כשיש לך אבא כמו קורט, שהיה שם עבורך ברגעים הקשים... ידעתי שאני יכולה לסמוך עליו, וזה היה חשוב לי כל כך". 

 

צילום: GettyImages"ידעתי שאני יכולה לסמוך עליו". אוליבר הדסון, קייט הדסון, גולדי הון וקורט ראסל (צילום: GettyImages)

 

הדסון מצידו, לא קיבל היטב את הקשר הקרוב בין ילדיו ובין ראסל. הוא אמר על קייט פעם בריאיון: "היא רוצה להיות הבת של קורט? אז שתיקח את השם שלו ותפסיק להשתמש בשלי". בעוד שהוא האשים את הון בכך שמנעה ממנו לראות את ילדיהם, קייט דווקא סיפרה אחרת: "היא אף פעם לא אמרה עליו דברים רעים. היא וקורט הקפידו שלא לשים אותנו באמצע". הדסון סיפר: "אוליבר היה הבן הבכור שלי. הערצתי את הילד הזה. ואז הגיעה קייט, ואהבתי גם אותה, בכל ליבי. הייתה אהבה עמוקה בין ארבעתנו במשך שנים. לכן היה קשה כל כך להיפרד".

 

הדסון, עדיין מלא זעם על הון, לא היסס לגלוש גם לפרטים צהובים נוספים בנוגע לנישואים שלו ושל גולדי, שכללו בגידות חוזרות ונישנות מצידה ובידיעתו המלאה, גם אם לא בהסכמתו: "היא פחות או יותר אמרה לי בערב חתונתנו שהיא רוצה נישואים פתוחים, שהיא לא תהיה מסוגלת להישאר נאמנה לגבר אחד למשך כל חייה". הדסון טען שהון שכבה עם השחקנים שכיכבו לצידה בסרטיה ואמר: "אני רציתי נישואים מסורתיים, אבל גולדי לא הסכימה. בסופו של דבר עזבתי".

 

קייט סיפרה בתוכניתו של סטרן ב-2016 שכבר אין בה טינה כלפי אביה על כך שנעלם: "אני מבינה שלא משנה מה היו הסיבות, זה משהו שהוא צריך לחיות איתו, וסביר להניח שזה מכאיב לו. לכן אני סולחת לו". היא הוסיפה שהיא רואה במחילה "כלי נהדר" על מנת להתגבר ולהמשיך בחיים. היא גם התבדחה שהטיפול הנפשי עוזר לה בכך לא מעט: "המטפל שלי נמצא בחיוג המהיר", אמרה.

 

צילום: gettyimages"המטפל שלי נמצא בחיוג המהיר" (צילום: gettyimages)

 

קייט עצמה, למרות שנחשבת לכוכבת שחפה משערוריות כמעט לחלוטין, סיפקה גם היא לא מעט כותרות למדורי הרכילות לאורך השנים, במיוחד בהתחשב בכך שהיא אם לשלושה ילדים משלושה אבות שונים. היא יצאה עם כמה מהגברים המבוקשים בהוליווד, החל מאוון וילסון ולאנס ארמסטרונג, דרך שמועות על קשר עם הית' לדג'ר המנוח, ועד רומנים מתוקשרים אך קצרים עם אלכס רודריגז וניק ג'ונאס.

 

דווקא מערכות היחסים הרציניות ביותר שלה היו עם כוכבים בעלי פרופיל קצת יותר נמוך – היא הייתה נשואה במשך שבע שנים לזמר כריס רובינסון, איתו הביאה לעולם את בנה ריידר ב-2004. הם התגרשו כשלוש שנים לאחר מכן. ב-2011 היא התארסה לסולן להקת "מיוז" מת'יו בלאמי, ומספר חודשים לאחר מכן נולד בנם בינגהאם. היא ובלאמי לא מיהרו להתחתן, וכנראה שטוב שכך, כי גם הקשר הזה לא צלח והגיע לסיומו כשבינגהאם היה בן 3: "בחרנו להמשיך הלאה כי לא ראינו את העתיד המשותף שלנו באותה הדרך", סיפרה.

 

ב-2016 היא החלה לצאת עם בן זוגה הנוכחי, השחקן דני פוג'יקאווה, וכשנתיים לאחר מכן נולדה בתם רני רוז. לפני כחודש שיתפה הדסון בחשבון האינסטגרם שלה תמונה משותפת ונדירה של שלושת ילדיה ביחד: "פעם בירח כחול", כתבה לצידה.

 

 

לאחרונה סיפרה קייט כי היא רואה בזוגיות הארוכה והמוצלחת של אמה ושל ראסל כמקור השראה: ""להחזיק מעמד כמוהם, זו המטרה. העובדה שהם הצליחו לשמור על אחדות עבור כולנו, גם בזמנים קשים... הם ממש מרכז חיינו".

 

צילום: Getty Images"להחזיק מעמד כמוהם, זו המטרה" (צילום: Getty Images)
 

 

"הם מתים עבורי, אני מתאבל עליהם"

 

ב-2015 עלתה מערכת היחסים הרעועה של ילדי משפחת הדסון עם אביהם לכותרות, לאחר שאוליבר פרסם תמונת ילדות שלו ושל קייט עם ביל, ולצידה כתב: "יום נטישה שמח".

 

 

 

הפוסט המריר-עצוב הזה, שיש שיגידו שזעק לתשומת לב, אכן לא עבר בשתיקה מצידו של ביל, וזמן קצר לאחר מכן הוא נתן ריאיון שערורייתי וצהוב במיוחד לאתר "דיילי מייל", במהלכו אמר האב הפגוע: "זה היה כמו חץ ללב. הפוסט שלו היה מרושע, אכזרי, התקפה מכוונת... אם הוא רצה שאשאר מחוץ לחייהם, הוא הצליח. אני לא רוצה לראות אף את שני ילדיי הגדולים יותר לעולם. זה נגמר". הדסון המשיך: "אני אומר להם כעת: 'אני משחרר אתכם'. נולדו לי חמישה ילדים, אבל אני רואה בעצמי כעת אב רק לשלושה. שיפסיקו להשתמש בשם 'הדסון'. הם לא חלק מחיי יותר, הם מתים עבורי. אני מתאבל על אובדנם למרות ששניהם עדיין איתנו".

 

בריאיון אחר, ל-Inside Edition, הוא הוסיף ואמר: "זה לא אומר שאני לא רוצה לפתור את הבעיות, אבל שישתוק כבר".

 

למרות דבריו הדרמטיים והכעוסים, היה זה דווקא הפוסט המדובר שתרם לניסיון בשיקום היחסים בין האב ובנו. לפני כשנתיים אוליבר סיפר שבעקבותיו השניים חזרו להיות בקשר, גם אם מינימלי, וכי הם מנסים לתקן את מערכת היחסים: "אנחנו עובדים על זה", סיפר ללארי קינג.

 

ביוני 2020, ביום האב, אוליבר פרסם פוסט מפוייס שהקדיש גם לראסל וגם לאביו הביולוגי. לראסל כתב: "הגעת והפכת את משפחתנו לשלמה. הייתי בן, מלא פחדים וחוסר ביטחון ולימדת אותי ביטחון ועצמאות". לביל, כתב אוליבר: "מר הדסון, הידוע גם בתור אבא, נתת לי חיים, נתת לי חוש הומור, נתת לי את האוקיינוס, נתת לי עומק".

 

 

למרות זאת, לפי דבריה של הדסון בפודקאסט, נראה שהשלושה לא חזרו להיות בקשר. כעת נותר לראות אם לפחות האחים יצליחו לקיים סוג כזה או אחר של קשר משפחתי.

 

(צילום: אינסטגרם)
 
צילום: GettyImagesגולדי הון וקייט הדסון (צילום: GettyImages)

צילום: GettyImagesגולדי הון וקורט ראסל (צילום: GettyImages)