תמונה כללית

השחקנית רבל ווילסון מספרת שנחטפה באיומי אקדח

ווילסון נשאלה בריאיון על החוויה המפחידה ביותר שעברה בחייה וסיפרה שהיא וקבוצת חברות נחטפו באיומי אקדח בזמן טיול שעשו באפריקה. למזלן, הן שוחררו למחרת והכוכבת מספרת ששמרה על קור רוח: "הייתי מנהיגת הקבוצה"

עומר דניאל
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: Gettyimagesסיפור מלחיץ. רבל ווילסון (צילום: Gettyimages)

 

השחקנית רבל ווילסון (40) השתתפה בלא מעט סרטים מצליחים כמו "מסיבת רווקות", "פיץ' פרפקט" והמשכיו ו"ג'וג'ו ראביט", אבל דווקא סיטואציה שחוותה בחייה האמיתיים מתעלה על כל הדברים המטורפים שהתסריטאים העבירו בהם את דמויותיה.

 

הכוכבת התארחה בתוכנית האירוח הבריטית "דיבור ישיר", וכשהמנחה אנט מידלטון שאל מה הייתה החוויה המפחידה ביותר שעברה בחייה, ווילסון הייתה מוכנה עם תשובה מפתיעה שבהחלט ענתה על השאלה ויותר מכך: "הייתה הפעם ההיא באפריקה שנחטפתי בה", השיבה.

 

ווילסון סיפרה למידלטון כי במהלך טיול שערכה עם קבוצת נשים נוספות במוזמביק, מדינה בדרום-מזרח אפריקה, גברים מקומיים עצרו את רכבן והורו להן לרדת ממנו. "הם הגיעו במשאית נוספת עם הרבה רובים גדולים ואמרו לנו לרדת מהרכב. הן לקחו אותנו לבית באמצע שום מקום".


צילום: Getty Images"הייתה הפעם ההיא שנחטפתי בה" (צילום: Getty Images)

 

הכוכבת המשיכה וסיפרה כי היא וחברותיה היו נסערות ומפוחדות: "הם הושיבו אותנו ואמרתי לכולן להחזיק ידיים אחת עם השנייה. פחדתי שבלילה ירצו לקחת את אחת הבנות. למזלנו, לא פגעו בנו". למרבה המזל, הן שוחררו ביום שלמחרת: "יום לאחר מכן הם חזרו ואמרו: 'הרכב שלכן מוכן, אתן יכולות ללכת'. לא שאלנו שאלות, נסענו משם וחצינו את הגבול כמה שעות לאחר מכן".

 

ווילסון לא ציינה מתי אירע המקרה, וטענה שלדעתה החוטפים הבריחו סחורה לא חוקית שהוחבאה ברכב. בנוסף, החמיאה לעצמה על האופן בו התמודדה עם ההתרחשויות המלחיצות: "אני חושבת שנהגתי כמו שצריך בזמן המשבר. כן, הייתי מנהיגת הקבוצה".

 

כמובן שמידלטון המנחה הופתע מהסיפור הלא צפוי ואמר לה: "ציפיתי שתספרי שנתקלת בנחש או בעכביש מקרוב. את צריכה לככב בסרט אקשן", הוסיף.

צילום: אינסטגרםמנהיגת הקבוצה (צילום: אינסטגרם)

 

ווילסון גם שיתפה את מידלטון בתהליך ההרזיה שהחלה לפני כשנה, במהלכו הורידה קרוב ל-20 ק"ג: "לא אהבתי את עצמי כפי שהייתי צריכה, מאז שהייתי בת 20 ועד לגיל 40. אלו 20 שנים. מעציב אותי שעשיתי זאת לעצמי, לא לאהוב את עצמך כמו שצריך". יחד עם זאת, היא גם הסבירה שקשה לה לחגוג את הישגיה, מכיוון שהיא חוששת לשלוח מסר לא נכון לנשים אחרות שהיו במצבה: "זה קשה, כי היה לי ביטחון עצמי, ואני לא רוצה שאנשים יחשבו שבנות במידות גדולות לא יכולות להיות מאושרות ושלמות עם עצמן".

 

בנוסף סיפרה ווילסון שמאז שהורידה במשקל, היא מקבלת תגובות מגולשים שמאשימים אותה שהשתנתה: "אנשים אומרים 'את לא כמו שהיית קודם, את כבר לא מצחיקה', ואני עונה להם: 'לכו לעזאזל'".


צילום: אינסטגרם20 ק"ג פחות (צילום: אינסטגרם)

צילום: אינסטגרםפחות מצחיקה בגלל הדיאטה? (צילום: אינסטגרם)

צילום: Getty Imagesרבל ווילסון (צילום: Getty Images)