חברת אדמה תורמת מחשבים לילדים ב-200 אלף שקל

וגם: גיא זוארץ ויעל בר זוהר בקמפיין משותף חדש, מעודדים ארנק דיגיטלי, שימי בנודיס מרגיע את עובדי פרוטרום ושושי זוהר תורמת עשרות אלפי תחפושות. רכילות עסקית

יעל ולצר | פורסם:17/02/2021
חברת אדמה, שמתמחה בהגנת הצומח, תרמה עשרות מחשבים אישיים לילדים ולמשפחות שידן אינה משגת מבאר שבוע ואשדוד. החברה תרמה 80 מחשבים חדשים בשווי של 200 אלף שקל ועוד 30 מחשבים שחודשו. אילנה סיסו, מנהלת קשרי קהילה באדמה ישראל, ציינה כי זה חלק מהאחריות הבסיסית של החברה, לסייע לילדים שנשארו מאחור.
צילום: יחאילנה סיסו (צילום: יח"צ)

מעודדים ארנק דיגיטלי

במשתלת כפר עידוד בנתניה, עסק חברתי, המעסיק בעלי מוגבלויות, בוצע תשלום בביט בסלולר ללא מגע, באמצעות הארנק הדיגיטלי של אפליצקיית ביט (bit) של בנק הפועלים. מטעם הבנק: דב קוטלר, מנכ"ל בנק הפועלים; גולן שרמן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת החדשנות והאסטרטגיה; אסף אזולאי, סמנכ"ל השיווק. גם אלי פיניש, שמוביל את הקמפיין, הפגין נוכחות.
צילום: אביב גוטליבצוות כפר עידוד, גולן שרמן, אסף אזולאי (צילום: אביב גוטליב)

גיא זוארץ ויעל בר זוהר יובילו קמפיין חדש

גיא זוארץ ויעל בר זוהר, הזוג בחיים האישיים והמקצועיים, נבחרו להוביל את הקמפיין Design City, של מתחם העיצוב והבילוי, שאמור להיפתח ביוני הקרוב במישור מעלה אדומים שבירושלים. בתמורה לכך יוסיפו לחשבון הבנק (המשותף?) כמה מאות אלפי שקלים. השניים הגיעו לשם חתימת החוזה, פגשו את חנוך קס, היו"ר והבעלים של חברת קס גרופ, שמקימה את המתחם, וקיבלו בנוסף לסכום גם סיור פרטי במקום. "הבחירה בזוג תואמת את ה-DNA שלנו כקבוצת יזמות ונדל"ן ואת הערכים שהמתחם החדש יביא", הסביר קס.
צילום: רפי דלויהחנוך קס, גיא זוארץ ויעל בר זוהר חותמים על הסכם הקמפיין (צילום: רפי דלויה)

הושלם מיזוג פרוטרום

הושלם מיזוג חברת פרוטרום, שתקרא מעתה Tastepoint Israel By IFF. החברה החדשה יצאה לדרך באירוע השקה מקוון בהובלתו של מנכ"ל החברה, שימי בנודיס, שהבטיח למאות עובדי החברה, כי IFF כאן כדי להישאר, באמצעות השקעה של כ-5.5 מיליון דולר, שמתכנן התאגיד להשקיע בהקמת מתקן חדש בישראל, לצד המשך השקעה במרכז החדשנות של IFF בישראל.
צילום: פאביאן קולדורףחזי דין (מנחה האירוע) ושימי בנודיס (צילום: פאביאן קולדורף)

חברת eBay למען הלהט"ב

חברת המסחר המקוון eBay קיבלה דירוג 100 ביצירת סביבת עבודה מכילה ללהט"ב, במדד השוואתי, שפרסם Human Rights Campaign, מהארגונים הגדולים בעולם לשמירה על זכויות של הומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים במקומות העבודה. מיקי סוקולובסקי, ראש תחום תקשורת ב- eBay ישראל: "מעבר לעבודה הפנימית בארגון, הענקנו בשנים האחרונות, בין היתר חסות למצעד הגאווה בת"א והשתתפנו בו, והתייצבנו גם למען הקהילה במאבקים הציבוריים".
צילום: נועה אוחיון באבeBay במצעד הגאווה (צילום: נועה אוחיון באב)

שושי זוהר תורמת תחפושות

הרב יעקב גלויברמן, יו"ר מפעלי החסד "יד ביד", העניק תעודת הוקרה לנציג חברת "שושי זוהר", על תרומה של 50 אלף תחפושות לילדים נזקקים.
צילום: עצמינציג שושי זוהר והרב יעקב גלויברמן (צילום: עצמי)

אמיר יער חוסך בחשמל

היזם אמיר יער מונה למנכ"ל "איבולושיין מים", מיזם חיסכון בחשמל, מבוסס בינה מלאכותית, שיתמקד בתשתיות הולכה של מים לשתייה, שפכים וקולחין. חברת מקורות היא הלקוח הראשון של החברה, שתבצע את תהליכי ההתייעלות האנרגטית במערכותיה.
צילום: אבנר צרפתיאמיר יער (צילום: אבנר צרפתי)

מנכ"לית חדשה ל-DavidSheild

דירקטוריון חברת הביטוח DavidSheild בראשות אלון קצף אישר את מינויה של רונית סגל למנכ"לית סוכנויות הביטוח PassportCard ו-DavidSheild.
צילום: יוסי צבקררונית סגל (צילום: יוסי צבקר)

המצטיינים של קימברלי קלארק

קימברלי קלארק העולמית ערכה כמדי שנה את ה-EMEA APEX - טקס בו מחולקים פרסי הצטיינות לעובדיה. הנהלת קימברלי קלארק בישראל הגישה לתחרות את מועמדותם של שלושה עובדים ושלושה צוותים. בסה"כ קיבלה קימברלי קלארק ישראל שלושה פרסים. בקטגוריית הזוכים היחידים זכתה ענת בללי, מנהלת שיווק Household Care.
0

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה