תמונה כללית

הפלוגה נשארה בבסיס: טיילור מלכוב יצאה הביתה לסופ"ש

הכוכבת הצעירה התגייסה רק לפני שבוע אבל הפריבילגיות כבר הגיעו - בזמן שרוב הפלוגה נשארה שבת, מלכוב יצאה הביתה ובילתה את הסופ"ש עם משפחתה ובן הזוג, לירן דנינו. מדובר צה"ל נמסר: "בקשתה של החיילת נבחנה בצורה נקודתית ואושרה ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים בצבא"

בר זגה
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: יחצטיילור מלכוב. כוכבת גם על מדים (צילום: יחצ)

 

פרסום ראשון: שבוע אחד בלבד חלף מאז הגיוס של כוכבת הנוער טיילור מלכוב, שביום ראשון שעבר הגיעה לבסיס תל השומר והחלה שרשרת חיול בבקו"ם, קיבלה מספר אישי ועלתה על מדים חדשים. מלכוב החלה את הטירונות בדרך להיות מש"קית גיוסים בצה"ל, שמדריכה בני נוער בתהליכי האיתור, המיון והשיבוץ בצה"ל.

 

מלכוב התגייסה כמובן על תקן אמן פעיל ותזכה להקלות לאורך השירות, אך מסתבר שהן כבר התחילו: ל-Pplus נודע כי בסוף השבוע האחרון, הפלוגה של מלכוב סגרה שבת בבסיס, אך הטוראית המפורסמת שוחררה לסוף שבוע ראשון בבית, אותו בילתה עם משפחתה ובן הזוג לירן דנינו. יש לציין כי מלכוב לא העלתה לאינסטגרם שלה שום עדות לפריבילגיה שקיבלה בסוף השבוע.

 

מדובר צה"ל נמסר: "באותה שבת אושרו בקשות יציאה ל-10 בנות נוספות, על פי שיקולים שונים. בקשתה של החיילת נבחנה בצורה נקודתית ואושרה ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים בצבא. המפקדים בצה"ל בוחנים כל מקרה לגופו למול המלצות רפואיות ונסיבות אישיות".

 

 

טיילור מלכוב מתגייסת