צילום: סיון פרג'
צילום: סיון פרג'

מפעל הפיס מעניק 720 אלף שקל למעצבים צעירים

וגם: עמותת הקבוצה מחכה לתקציבים עבור נשים בודדות בגיל השלישי, ב-ebay מתנדבים למען אוכלוסיות מוחלשות, וישראל ורונית גולדברג מקבלים פרס בקטגוריית החסד והנתינה על פעילות בנושא זהירות בדרכים. רכילות עסקית

יעל ולצר | פורסם:15/03/2021
במסגרת שבוע האופנה התקיימה תצוגת מפעל הפיס Upcoming Designers, שמעניקה במה למעצבים צעירים בתחילת דרכם, שמפעל הפיס תומך בהם במסגרת הפרויקט "חממת מפעל הפיס לאופנה". שישה מעצבים צעירים זכו, כל אחד מהם, במענק של 120 אלף שקל ליצירת קולקציה חדשה. המעצבים גם מקבלים ליווי מקצועי של מנטורים ותיקים בתחום.

פרס על חסד ונתינה

במסגרת כנס ירושלים של קבוצת בשבע, בראשות דודו סעדה ודודי פינלקר, חולק פרס ירושלים בקטגוריית החסד והנתינה לקרן אביה, ע"ש אביה יהושע גולדברג ז"ל, שנהרג בתאונת דרכים. את הפרס קיבלו הוריו, ישראל ורונית גולדברג, בעלי משרד פרסומי ישראל. הקרן עוסקת בהעמקת ההסברה בנושאי נהיגה נכונה וזהירות בדרכים.
צילום: קרן אביה גולדברגדודו סעדה, ישראל גולדברג, מירי רגב, דודי פינקלר (צילום: קרן אביה גולדברג)

עושים טוב

עובדי מרכז המחקר והפיתוח של eBay ישראל בנתניה הודיעו כי במסגרת שבוע המעשים הטובים, יקיימו פעולות התנדבותיות לילדים, אוכלוסיות מוחלשות ואנשים עם מוגבלויות. בין היתר יקיימו סדנת צחוק לאנשים מבוגרים עם מוגבלויות, עבודות גינון במרכז יום לאנשים עם ליקויי התפתחות שכלית, הרצאת חשיבה חיובית לאנשים עיוורים ולקויי ראיה. על המלאכה ניצחה עדי סיצ'וק, מנהלת התנדבות בקהילה של eBay ישראל.
צילום: יהושע לייבעבודות גינון במרכז יום לאנשים עם ליקויי התפתחות שכלית (צילום: יהושע לייב)

מתנדבים ומשפצים

עשרות מתנדבים לקחו חלק בשיפוץ החצר של המרכז לבריאות הנפש אברבנאל, ביוזמת עמותת "נכה לא חצי בן אדם". המתנדבים, שהגיעו דרך עמותת ''one day", שיפצו ביחד עם חנן טל, מייסד ומנכ״ל ''נכה לא חצי בן אדם'', אלכס פרידמן, מייסד ויו"ר העמותה, ומנהלי המרכז.
צילום: יחמתנדבים באברבנאל (צילום: יח"צ)

רק רוצות לרקוד

עמותת "הקבוצה", שמפעילה ביה"ס בשכונת התקווה בתל אביב פתחה חוג ריקוד חינמי לנשים בגילי 63-80, המתגוררות בשכונה ומטופלות ברווחה. בבית הספר גייסו תרומות ויצרו את הפרויקט "לרקוד ולצאת מהבדידות", שכולל שיעורי פילטיס ומחול, מפגש חברתי וכיבוד. בשל היעדר משאבים, לפרויקט נכנסו רק 15 משתתפות מתוך 40 נשים שביקשו להשתתף, שנבחרו ע"י המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית תל אביב. מכי חכם נאמן, יוזמת ומנהלת הפרויקט, ומנכ"לית "הקבוצה", מחכה לתקציבים נוספים, שיוכלו לסייע גם לנשים, שלא התקבלו לפרויקט.
צילום: יחאביבה דוידויאן (בת 72) רוקדת ב"הקבוצה" (צילום: יח"צ)

מנכ"לית חדשה לעמותת "שוות"

עמותת "שוות", לקידום מנהיגות בקרב נערות, הודיעה על מינויה של מעיין ארזי מלינרסקי כמנכ"לית הארגון. העמותה, שמובילה את שבוע הנערה הישראלית, הוקמה על ידי רוני ואלדד פוסטן-קורן, כדי לחזק אצל נערות את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים למימוש השאיפות.
צילום: יחמעיין ארי מלינרסקי (צילום: יח"צ)

בקצר...

1. חברת התזונה הרבלייף ישראל תעניק חסות בגובה 3 מיליון שקל לוועד האולימפי בישראל ולמשלחת ישראל לקראת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ בטוקיו, ובשני קמפיינים אולימפיים נוספים: לשנת 2024 בפריז ולשנת 2028 בלוס אנג'לס. בנוסף, תמשיך החברה בהענקת חסות אישית לטריאתלט שחר שגיב.
2. ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל, יצאה בקמפיין להשקת ליין מוצרים חדש בעלות של 2 מיליון שקל. הקמפיין יעביר מסר: "כל רגע טוב במטבח מתחיל במולינקס", וכולל פרסום בטלוויזיה, רדיו, פרינט ודיגיטל.
3. חברת נופר אנרגיה השיקה את מיזם האנרגיה המסחרית בנוכחות שר האנרגיה, יובל שטייניץ, ועופר ינאי, יו"ר החברה, שלדבריו, החברה שהקים מובילה את תחום האנרגיה המתחדשת בישראל. שטייניץ שיתף את הנוכחים בעובדה, שבטקס בסין, הוא גזר בטעות את הסרט של המשטרה, וגרם לאלפי סינים להיכנס למתחם.
4. ראשי ארגון משתמשי אורקל בישראל, הדר פייס ויונתן טולדנו, יזמו פרויקט סיוע למתכנתים צעירים יוצאי אתיופיה, בוגרי ארגון "טק קריירה", כדי להקל עליהם להשתלב בשוק ההייטק.

2

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
2.
יקיר
17/03/2021 | 12:00

עכשון ברור כשמש למה מרמים בהגרלות של המנויי פייס ברור כשמש

1.
ללא שם
15/03/2021 | 15:26