תמונה כללית

אבק פיות, פרק 3: מפגש מרגש עם מלכת הדיבוב העברי של דיסני

ברוכים הבאים ל"אבק פיות" - פודקאסט חדש מבית ynet על הסיפורים שמאחורי סרטי האנימציה שעליהם גדלנו. ובפרק השלישי: שפרירה זכאי, מחלוצות הדיבוב בישראל, ניצחה על הפקתן של הגרסאות העבריות לסרטים הגדולים של דיסני - מ"היפה והחיה" ועד "מלך האריות", מ"אלדין" ועד "בת הים הקטנה". איך היא עשתה את זה ומה סוד הקסם של עבודתה? האזינו

משי אייד
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית


ברוכים הבאים ל"אבק פיות": פודקאסט חדש מבית ynet, על הסרטים והגיבורים של אולפני וולט דיסני, אלה שכולנו גדלנו עליהם. בכל פרק משי אייד תיקח אתכם למסע קסום בין נסיכות ואבירים, יצורים קסומים וקולות בלתי נשכחים, ובעיקר זכרונות ילדות משותפים. לא רוצים לפספס אף פרק? הירשמו והאזינו לנו בספוטיפיי , אפל פודקאסטס , או כל מקום אחר שבו אתם שומעים את הפודקאסטים שלכם. ואם פספסתם את הפרקים הקודמים - הם מחכים לכם כאן: פרק 1 , פרק 2 .

ובפרק השלישי: מפגש מרגש עם שפרירה זכאי - המלכה האם של סרטי וולט דיסני בעברית. בסוף שנות ה-80 הוחלט לנסות להפיק לראשונה בישראל גרסאות עבריות לסרטי וולט דיסני – והמשימה הופקדה בידיה. היא עומדת מאחורי סרטים כמו "היפה והחיה", "מלך האריות", "פוקהונטס", "אלדין", "בת הים הקטנה", "הגיבן מנוטרדאם" ועוד רבים. היא תרגמה, הפיקה וביימה את הגרסאות העבריות של כולם, ומגע הקסם שלה זיכה אותה בשבחים גדולים בארץ ובעולם. איך היא עשתה זאת? האזינו לפרק.

 שפרירה זכאי מגיעה ל"אבק פיות"