275
צילום: דנה קופל, קובי קואנקס, הדר יואביאןצילום: דנה קופל, קובי קואנקס, הדר יואביאן

הבלוק שמתפורר: מי נגד מי בגוש הימין

סמוטריץ' כתב ש"אולי באמת הגיע הזמן להחליף את נתניהו", גפני הגיב כי "סמוטריץ' יפגע בארץ ישראל כדרכם של הסיקריקים מאז ומעולם", ורגב טענה שבנט מנסה "לגנוב את ראשות הממשלה". המלחמות הפנימיות בין ראשי המפלגות שחתמו לפני שנה על מכתב נאמנות מתגברות, כשלסיום המנדט של נתניהו נותרו 9 ימים. אלו המאבקים המרכזיים

תמונה כללית
מורן אזולאי | פורסם: 25/04/2021
(צילום: אלכס גמבורג)
לפני שנה הם חתמו על מסמכי נאמנות ליו"ר הליכוד, אבל על רקע האפשרות שהעלה ח"כ מיקי זוהר ולפיה יו"ר הליכוד יהפוך ליו"ר האופוזיציה - המלחמות הפנימיות ביניהם רק גוברות: המתקפה החריפה הלילה (א') של יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' על בנימין נתניהו הייתה רק ההיבט האחרון לעימותים בתוך מה שכונה "הבלוק" או "הגוש", המפלגות שהצהירו על תמיכתן בנתניהו. הנה העימותים המרכזיים בין ראשי המפלגות שפעלו בעבר ביחד, וכעת רואים באופק את סיום המנדט של בנימין נתניהו, בעוד תשעה ימים.

נתניהו נגד בנט, בנט נגד נתניהו

היוזמה להקמת בלוק הימין נעשתה מיד לאחר אי ההכרעה בבחירות 2019 ב'. ראשי סיעות הימין נפגשו בספטמבר של אותה שנה במשרד ראש הממשלה בירושלים והתחייבו על בלוק בהובלת נתניהו שיפעל לכינון ממשלה. שבועיים לפני בחירות 2020, בחירות מועד ג', חתמו חברי הבלוק על מסמך תמיכה בממשלה שבראשה יעמוד נתניהו.
בנט ביום רביעי: נתניהו חותר לבחירות נוספות, אי אפשר להמשיך ככה (צילום: ערוץ כנסת)
יו"ר ימינה נפתלי בנט היה אחד מאותם חותמים, אבל לקראת בחירות 2021 הוא כבר הכריז כי הוא רץ לראשות הממשלה וסירב להתחייב לתמיכה בנתניהו. העימותים ביניהם החלו כבר במהלך הקמפיין, אבל בשבוע שעבר הם רק התגברו.
מיד אחרי פגישה בין השניים, ביום שני, אמר נתניהו כי על בנט "להפסיק את הדהירה לממשלת שמאל יחד עם לפיד, מרצ והעבודה". לאחר הכישלון של הליכוד בהצבעה בוועדה המסדרת, והעובדה שימינה לא הצביעה עם הליכוד בהצבעה השנייה, ההתקפות רק החריפו ובליכוד אמרו כי "מתוך אמביציה בלתי-נשלטת להיות ראש ממשלה בכל מחיר, בנט - עם 7 מנדטים - מוכן להמליך ממשלת שמאל".
נתניהו ביום רביעי: נפתלי, לא ניהלת איתנו מו"מ, רק דרשת רוטציה. סגרת דיל עם לפיד (צילום: קונטקט)
בנט הגיב לכך ביום רביעי בהצהרה קצרה שבה אמר כי "בעוד שאנחנו מנסים לסייע להקים ממשלה, נתניהו תוקף אותנו. הוא בעצם אומר: אם לי לא תהיה ממשלה, לאף אחד לא תהיה. לזה לא אסכים". חצי שעה לאחר מכן ענה נתניהו ובמסיבת עיתונאים ארוכה אמר בין היתר כי "תאוות השררה של בנט מדהימה". הוא פנה לבנט ואמר כי זו "יריקה בפרצוף של הדמוקרטיה והפרת ההתחייבויות שלך. לא ניהלת משא ומתן, רק דרשת רוטציה". בסוף השבוע העימותים התחדשו. אחרי שבנט אמר כי הוא "מנהל מגעים לממשלת אחדות", הגיבו בליכוד: "הוא רוצה להיות ראש הממשלה בכל מחיר".
גם הבוקר נמשכו העימותים בגזרה זו. השרה מירי רגב כתבה בפייסבוק כי הוא מנסה "לגנוב" את ראשות הממשלה: "בנט, ספר לנו כיצד תתכנס לדיון במצב הביטחוני כשתהיה תלוי בניצן הורביץ, מרב מיכאלי והמשותפת. הנזק שתגרום לביטחון הלאומי יהיה לדורות והכל בשל אמביציה אישית לגנוב את ראשות הממשלה עם 7 מנדטים. הגיע הזמן שתעצור, תתעשת ותצטרף להקמת ממשלת ימין יציבה למען מדינת ישראל ולהצבעה בעד חוק הבחירה הישירה לראשות הממשלה".

סמוטריץ' נגד נתניהו, נתניהו נגד סמוטריץ'

המאבק בין נתניהו לבנט הוא אולי המרכזי, אבל ממש לא היחיד בצד הימני של המפה. יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' הבהיר פעם אחר פעם לאחר הבחירות כי לא יסכים לממשלה בתמיכה מבחוץ של רע"מ, ובכך מנע כל אפשרות של הקמת ממשלה בראשות נתניהו. בליכוד לרוב מיעטו לתקוף אותו, אבל הלילה זה השתנה.
סמוטריץ' ביום שני: אני מתחייב למנוע הקמת ממשלה עם רע"מ (צילום: ערוץ כנסת )
בעקבות המהומות בירושלים וההסלמה בדרום צייץ סמוטריץ': "תגידו, אחרי אין ספור אירועי טרור ולינצ'ים של האויב הערבי בימים האחרונים ואחרי מטח טילים מעזה לישובי הדרום נתניהו אשכרה קרא 'להרגיע את הרוחות מכל הצדדים'? יכול להיות שבאמת הגיע הזמן להחליף אותו".
בתגובה אמרו בליכוד כי "אחרי שראש הממשלה והליכוד תרמו שלושה מנדטים לציונות הדתית ושריינו להם ח"כ נוסף ברשימת הליכוד, וכשבצלאל סמוטריץ' לא שותף להערכות המצב הביטחוניות הרגישות ביותר, מוטב שסמוטריץ' יגלה מינימום של צניעות, אחריות והכרת הטוב ולא ישתלח בראש הממשלה שעובד לילות כימים לטובת ביטחון ישראל".
ח"כ מיקי זוהר מהליכוד, זה שאמר בשבוע שעבר כי הליכוד בדרך לאופוזיציה ויו"ר האופוזיציה יהיה נתניהו, כתב על דברי סמוטריץ': "כפיות טובה, קווים לדמותה. עברת את אחוז החסימה כי הליכוד תרם לך 3 מנדטים, קצת צניעות לא תזיק".

גפני נגד סמוטריץ', סמוטריץ' נגד גפני

לאותם דברים של סמוטריץ' הגיב גם יו"ר רשימת יהדות התורה משה גפני, שמפלגתו איבדה לא מעט קולות בבחירות האחרונות לציונות הדתית. "סמוטריץ' יכתיר את יאיר לפיד כראש ממשלה, ואת אביגדור ליברמן כשר האוצר ויפגע בארץ ישראל כדרכם של הסיקריקים מאז ומעולם", כתב גפני.
סמוטריץ' ענה הבוקר: "מי זה גפני? ההוא שמפלרטט עם לפיד כבר חודש ומדבר בשם 'גורמים' בכירים שאומרים שיחברו לממשלת בנט והשמאל רגע אחרי שהיא תקום?!".
בהמשך כתב: "המצביעים החרדים שלי שמחים מאוד שהם הצביעו לפוליטיקאי היחיד שלא מסוגל לשתוק במשך שבועיים שבהם ערבים תוקפים באלימות קשה חרדים בירושלים בדרך לכותל ומעלים סרטונים כאלה לרשת, כששאר הנציגים שלהם שותקים בגלל כל מיני חשבונות פוליטיים. זו כנראה אחת הסיבות המרכזיות שהם הצביעו לי מלכתחילה".

סמוטריץ נגד בנט, בנט נגד סמוטריץ'

החזית בין אלו שהיו לא רק בגוש אחד אלא ברשימה אחת עד לא מכבר נפתחה עוד לפני הבחירות, והתגברה לפני הטלת המנדט על נתניהו. "בנט עלול להמיט אסון", כתב סמוטריץ' לפני המצעד לבית הנשיא, ובימינה ענו: "הוא נחש בתחפושת צדיק".
במסיבת העיתונאים שלו השבוע אמר בנט כי "סמוטריץ' פתח בקמפיין. מאז, בעשרות ריאיונות, סרטונים וציוצים, סמוטריץ' הגביר את העוצמה. אגב, מרבית האש בעניין מופנית דווקא אליי משום מה. בכל אופן, נתניהו החליט להפסיק ללחוץ על סמוטריץ' בעניין".
לכתבה זו 275 תגובות
הוספת תגובה
275

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
183.

לתומי חשבתי, להיות ימני זאת עמדה אידאולוגית, והנה, הנושא היחיד עליו מדברים הפוליטיקאים של הימין, זה הפוליטיקאים עצמם.

182.

הרסת את המדינה

181.

הוא יציע הצעות הזויות ובסוף משהו ילכד במלכודת שלו.

comment-2-comment

180.

179.

178.

177.

הבטחת הבחירות העיקרית של בנט היתה להחליף את ביבי, אז זה מה שהוא עושה

comment-2-comment

מה יהיה?

176.

הוא גאון ואין שני לו באיזורינו.

comment-2-comment

שלום קיתה עלף

175.

פלסטינים בעוטף עזה חדרו, חיבלו בציוד צבאי וחזרו בשלום.....יחי המשילות העלובה....ימין עלאק.....ץ

174.

comment-2-comment

comment-2-comment

וגרביים לא חסר

173.

172.

171.

comment-2-comment

170.

169.

168.

תן לו רוטציה אמיתית עם ערבון ותחסום את בנטבחירות הבאות בנט וסער נעלמים ועיקר המלחמה תהיה נגד המובילים ככה אתה מוחק אותם

comment-2-comment

comment-2-comment

ולך לקיהינימט. גנץ כבר לא יהיה הפראייר שלך.יאללה תחפף תחפף לנו מהעיניים.

comment-2-comment

שגנץ יהיה הפראייר גם הפעם? לך תלקק לו תתחT אתה. אתם הרי מנוולים שתומכים במושחת.

comment-2-comment

comment-2-comment

167.

166.

comment-2-comment

כל מי שבחר בליכוד בחר בביבי שורה תחתונה במשחק דמקרטי יש לו רוב תומכים נקודה

comment-2-comment

אז מי מפריע לו להקים ממשלה?

165.

164.

תמוות נפשי _talkback_content פלשתינים וימין בתוכו

163.

הדברים שכותבת מירי רגב דומים לדברים שאמר ביבי בזמנו על בוזי הרצוג:" איך הוא יוכל להתמודד מול האירנים"? כמו אדונה גם היא מחקה אותו בטיעונים דומים.

comment-2-comment

כל כלב/ביבי בא יומו•תודה•

162.

161.

צריך לעשות ניקוי יסודי בליכוד להעיף את כל לקקני התחת והערסים ולהכניס אנשים שיעבדו עבור העם.

160.

159.

מדינת ישראל זקוקה לממשלה מאחדת, ללא סחטנות סקטוריאלית ובעיקר ללא ר"מ המואשם בפלילים. עדיף גם ללא שר פנים שהורשע בפלילים.

158.

157.

156.

155.

בעבר הליכוד היה מורכב בלא מעט אנשים טובים, שפעלו מתוך אידיאולוגיה ורצון לחזק את המדינה והעם. מאז שביבי השתלט על הליכוד הוא דאג להרחיק או לנטרל את האנשים הטובים, ולחזק ולקדם את העסקנים הקטנים שמתחנפים אליו ואל אשתו, ופועלים למענו ולא לטובת המדינה. נקווה שאחרי שהוא יעוף ניתן יהיה להחזיר את הליכוד לדרכו המקורית, להרחיק את הכדאיניקים ורודפי הג'ובים והכיבודים ולהחזיר אליו אנשים טובים.

comment-2-comment

154.

ואמרו אמן.

153.

comment-2-comment

152.

151.

150.

149.

148.

יחזור בחזרה לשלטון מהר מאוד

147.

146.

145.

במדינת הגמדים והשטיחונים רבה המהומה. ביבי הולך הביתה!

144.

143.

מקווה שתהיה שרה בכירה בממשלת השינוי שמחה שהצבעתי לה

comment-2-comment

142.

סוף עידן הביביזם. צריך לחזור לליכוד האמיתי. דמוקרטיה בריאה צריכה להחליף מפלגת שלטון מזמן לזמן כדי לעשות חשבון נפש ולגבש מנהיגות רעננה.

141.

comment-2-comment

אני פסיכולוגית קלינית, עם תואר שני, והצבעתי לביבי נתניהו. ולא, אני לא דתיה וחא מתנחלת, סתם אישה אינטיליגנטית שחושבת באופן עצמאי. ואתה מתנשא חסר מוח, וחלש גם בחריזה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

אדם אינטיליגנט אינו מסוגל לתמוך בביבי אלא אם הוא עבריין או בעד שלטון מלכותי

comment-2-comment

140.

מקווה שביבי יזוז ויפנה את מקומו. תפרוץ מלחמת עולם בליכוד

139.

comment-2-comment

138.

הבעיה המרכזית של מדינת ישראל כיום היא שביבי לא יודע להפסיד בכבוד. ומה שהכי מפריע לו הוא שהימין ניצח אבל שביבי הפסיד. אבל תוך כמה ימים נשמע על הבובה שביבי יעמיד במקומו לשנה הראשונה כדי להריד את סער מהעץ. אולי הבובה תהיה אפילו סער עצמו..

comment-2-comment

comment-2-comment

הדרך היחידה שבנו יהיה ראש ממשלה זה עכשיו והוא יודע את זה. זה טוב בשבילו וטוב למדינה. אני לא מסכים עם דרכו אבל הוא ישר ציוני נלהב ובאמת דואג לאזרחים. כפיים לאחר לפיד שמוכן להתכופף כדי שהמהלך יצליח. אם בנט וסער ילכו בדרך אחרת יש סיכוי שיימחקו ולא ייבחרו שוב. בטח שלא ברמת התמיכה הקיימת.

comment-2-comment

comment-2-comment

יש לו רוב בוחרים

137.

ביבי צריך להציע לגנץ להיות ראש ממשלה במיידית ובכך יתקן עוול שהוא עשה באי קיום הבטחה ביבי יהיה ראש ממשלה חליפי.בנט לא יצטרך עוד לרעות בשדות זרים ויהיה שר בטחון.שקד שרת המשפטים.סער יוכל להצטרף במצב זה ויקבל את תיק החינוך והחוץ.

comment-2-comment

הוא לא יפנה את בלפור בטוב. יעשה הכל אבל הכל כדי להשאר שם.

136.

135.

134.

שחתם הבלוק לנתניהו, שווה היום כמו ההבטחה של נתניהו לגנץ, וכמו הערבות של דרעי לגנץ=0

133.

זו כפיות טובה לשמה..תראו מה קורה בעולם.. במקום להודות לראש הממשלה שאנו המדינה ה-י-ח-י-ד-ה בעולם שיצאה מהקורונה, החבר'ה כבר שכחו ויורקים לו בפנים...בושה..מי שלא יודע להכיר תודה אף פעם לא יהיה מרוצה אגב, בנט אומר אותו דבר, אם אני לא ראש ממשלה, אף אחד לא ראש ממשלה...עדיף שיתרכז בכתיבת ספר על איך יצאנו מהמגפה ראשונים בעולם בזכות ביבי

comment-2-comment

132.

תלכו אלף כפרות על ביבי.בוגדים מסריחים..בנט גילה את הפרצוף שלו..חלאת המין האנושי .וסמוטריץ לך הביתה

comment-2-comment

על תיקח את זה קשה .תנו לביבי לנוח לכתוב ספרים. הכל טוב

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

131.

שום דבר שיד בליכוד שמאחד את העם הדתיים רוצים כסף בחבי נותן החמאס תן כסף ביבי נותן כל השליטון המושחת צריך להימחק

130.

comment-2-comment

129.

128.

127.

מה שרק מצחיק שגפני נעשה לי פתאום דובר הציונות.

comment-2-comment

אני.מסכים.שצריך.להעיף.את.המשפחה.

126.

הגיע הזמן שמשפחת נתניהו תעוף לנו מהמדינה וכמו שאמרה פעם שרה לאחר כשלון ביבי בבחירות שתישרף המדינה אז יאאלה שרה תלכי כפרה על אבק המדינה ימגעולה

125.

124.

הוא הרי מסוגל ביום האחרון לצוץ פתאום עם מלא עריקים מכל מיני מפלגות

comment-2-comment

123.

הליכוד עדיין לא החליט האם הוא מפלגה ימנית או מפלגה ביביסטית. כל עוד הוא לא החליט אל תקראו לליכוד ימין. החרדים ימניים? הם בסך הכל זיהו שהכסף הקל נמצא בצד ימין. אם תקום ממשלת שמאל הם יוציאו את יד שמאל מהכיס.

comment-2-comment

מדויק!

122.

121.

comment-2-comment

120.

מילא ירי בנגמש אבל נראה שלנגמש בעצם אין מנוע כי המנוע שהיה נשחק ואין לו כח. הגיעה העת אולי להחליף מנוע על מנת שהנגמש ימשיך לשרת יותר שנים. ככל הנראה כרגע ישנה בכוונה תחילה ראיה קצרת טווח ולא באמת איכפתיות מהמדינה. ורק בגגל זה אפילו עדיף להחליף את המנוע.

119.

אני בחרתי בנט ואני מתבייש בעצמי שנתתי את קולי לשמאל תתבייש לך בנט גונב קולות מימין ומעביר לשמאל הכול עכשיו תלוי בשקד רק היא יכולה לצאת גיבורה אם תעצור את בנט והיא יכולה אם לא בבחירות הבאות הם לא יעברו את אחוז החסימה וההיסטוריה תלגלג עליהם כמו על אותו בחור עם המציבוסי גולדפר אם אני לא טועה שמו

comment-2-comment

comment-2-comment

118.

117.

116.

115.

כל הבעיות בימין יפתרו אם גידהון סהר ונףטלי בנת יתפטרו מהכנסתו במקומם יכנסו אנשי ימין אמיתייםו ואז ביבי יצליח להקים ממשלה טובה

comment-2-comment

חלומות באספמיה. ביי ביי ביבי, היית רע לתפארת.

comment-2-comment

114.

החגיגה שלך ושל הציבור שאתה מייצג נגמרה. נמאסתם עלינו. הימים שהילדים שלנו מסכנים את החיים שלהם והקצבאות שלנו מגיעים אליכם נגמרו. גם אם ביבי יעלה אנחנו נהפוך את האדמה הזאת ואתם תפסיקו להתעלק עלינו.אתם מוזמנים ללמוד תורה כמוני ולקום לעבודה.

113.

מורן אזולאי ביביסטית שונא אותך יחד עם אלכס שהיא גם כן ביביסטית.אפסים נמאסתם

112.

111.

110.

109.

108.

107.

comment-2-comment

comment-2-comment

106.

הצלחה לכולכם בקרבות הרחוב המוטרפים שלכם. אתם בדרך הנכונה לגיהנום של כולנו. כ. כ. כ. כמאמר סגן הגאון לא זוכר את שמו.

105.

104.

comment-2-comment

פשוט לא נשאר לביבי אף אחד שמאמין לו. אפילו לא אחד... ככה זה כשגונבים, מלכלים ומשקרים כל הזמן. בסוף החרא צף...

104.

comment-2-comment

הסתדרות צבא חובה ערביי ישראל

103.

אוי רכב... עד מתי... עד מתי תמשיכי ללקק למושחת מבלפור? לא הגיע הזמן לסיים עם זה?

comment-2-comment

102.

מנהלת את המדינה

101.

comment-2-comment

comment-2-comment

100.

99.

98.

הכתבת ידועה בדעותיה השמאלניות ונגד בנימין נתניהו .מטרתה לפלג ולסכסך .תתעלמו

comment-2-comment

97.

96.

מעניין אם הביביסטים קוראים את זה מה הם חושבים. אם הם חושבים

95.

94.

93.

הטייה בולטת בפרשנותה "לטובת" ביבי.

92.

קיבלנו מציאות עובדתית עם שפע ראיות.

91.

90.

89.

ההשלכת הפסיכולוגית חוגגת בקטע הזה של ביקורת הליכוד על בנט

88.

87.

86.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

85.

84.

83.

למה? כי בטוחים שהמדינה שיכת לביבי ורק רק לתומכיו העוורים והשפוטים מרינטות הפרוד היה מזמן אק עכשו צף

82.

הליכוד חיזק את סמודריץ והעביר אותו את אחוז החסימה היום מתברר להם שזו מפלצת שמעכלת את הליכוד בהצלחה לכם נבלות

81.

אם המסמך כהגדרתו נכון"מסמך נאמנות לביבי" אז כנראה באמת ירדו מהפסים ובפעם הבאה יחתמו גם לארדואן או לפוטין מה ההבדל.לא חתימה לדרך של הליכוד אלא אישית לביבי ,השתגעתם???

80.

79.

חד משמעית מעדיף אותם על פני כל המתלהמים שיודעים רק לדבר ולא לעשות. מפלגת העבודה שמרה על ביטחון המדינה יותר טוב מכל מפלגה אחרת לאורך כל שנות קיומה

78.

77.

ועכשיו הוא משלם את המחיר וכולנו משלמים איתו

76.

75.

comment-2-comment

74.

73.

אם בנט עשירית מנהיג הוא יגיד שאחרי איך שביבי הבעיר את השטח, זמנו עבר ובנט לא יהיה מוכן לשבת איתו בשום אופן. הוא גם יגיד שהגיע הזמן שביבי יפסיק לשסות ולנסות לקרוע את העם הזה לגזרים בשם תאוות שלטון

72.

בנה קואליציה חולה מראש שבו נישע לגשר בין סמוטריץ למנסור עבאס=חיבור קטלני שהכשיל אותו להרכיב ממשלה. הוא גם הפסיד את רוב בועדה מסדרת שעבר למחנה של נגד ביבי וזה הגורם העיקרי שדוחף אותו לאופוזיציה.גם היום חושב א אצמו קוסם הגדול הכל יכול אבל היום הוא המלך הערום שנכשל אבל קשה לו להודות. המחנה שלו גולשת לאופוזיציה נגד רצונו אבל אף אחד לא יכול לעזור לו.גורלו נחתם .

71.

עם האשליות של בנט שהשמאל יכתיר אותו, עם גנץ שירצה למשוך את ממשלת המעבר כדי ליישם את הרוטאציה ולהפוך לראש ממשלה, עם המשותפת ועבאס שיטילו ווטו על כל פעולה בעזה. ועם בנט סער וליברמן שיצטרכו להתחכך ולהתחנף לערבים ומרצ.ואז גם נראה מה רוצה מפלגת העבודה. בבחירות הבאות הקרובות מתמיד בנט וסער יימחקו, לליברמן שחיזק את לפיד בכל החרמות (לפיד חסר הבגרות המציא אותם) יש מצביעים רוסים שתמיד יצביעו לו, אז עדיין נצטרך לסבול אותו. ואם הליכוד משקף אוכלוסיה עם אחוז נחשלות גבוהה, לפיד צבר קהל של אינפנטילים שחושבים שראש הממשלה יכול להיות בלי תעודת בגרות. קהל טיקטוק, פשוט נורא ואיום.

comment-2-comment

תקרא שוב את תגובתך, הכל שלילי במסקנות שלך, תאמין שיש גם טוב באנשים, תסתכל על חצי הכוס המלאה.

comment-2-comment

מייד אחרי הקמת ממשלת בנט. ובא לגואל ישראל

70.

69.

כל מה שעושה הנאשם מבלפור בהשראת רעייתו העבריינית המורשעת זה נגד אזרחי ישראל וטובתם והכל רק למענו והימלטותו מאימת הדין. זו הסיבה היחידה להקדמת הבחירות ב 2019 ול 4 מערכות בחירות הזויות מאז. ולפתע-שינוי שיטת הבחירע. בהמלצת עבריין מורשע ונאשם בפוטנציה אחר. ולמה? כי זה טוב לרודן

68.

מר גפני - מי שפוגע בארץ ישראל הוא מי שלא משרת בצבא וחי על חשבון אלו שכן וניזון מתקציבים קואליציוניים פוליטיים

67.

66.

תזכור נאשמיהו מי הקים את המדינה כשאה בשלב מאוחר יותר באותה מדינה היית מוכר רהיטים,ואם השמאל כל כך מפחיד אותך במרכאות כפולות ומכופלות ,אז אתה יור של מפלגה לאומנית

comment-2-comment

65.

ימין מלא שרץ לעבאס להקים ממשלה,ומעדיפים את האחים המוסלמים על פני "השמאלנים",שכנראה טובים רק לשרת בצבא מילואים ולשלם מיסים,לעומת החרדים הימניים חחחח,אלה שרצו ראשונים לאחים המוסלמים ,אלה שתורמים בעיקר לעצמם ולמגזר הבטלן עם ההנהגה המושחתת שלהם .

64.

כל ה120

63.

האחרונות

62.

את החרדים מעניין רק ההקצבות לא לגיוס ולא לתתכלום למדינה במטרה לקבל המון על גב אלה שעובדים ואלה שנלחמים לשמור על המדינה והם נהנתנים לכו תקימו לכם מדינה משלכם עלוקות ונצלנים שהקדוש ברוך יציל את עם ישראל מכם

61.

הכנסת כהניסטים מופרעים לכנסת שעכשיו תקעו לך סכין בגב ומסובבים אותה. כפיים בדרך לכלא

60.

לית מאן דפליג שכב' ראה"מ בנימין נתניהו הינו גדול מנהיגי ישראל לדורותיהם! - הראו לי עוד אחד שהביא חיסונים. לפיכך עפ"י רצון העם, בשם העם ולמען העם יש להתאחד תחתיו בציות מוחלט בבחינת: נעשה ונשמע. הוי אז יבוא לציון גואל!

comment-2-comment

comment-2-comment

59.

אם יאיר לפיד לא יעשה איזה קסם, אנחנו הולכים לבחירות חמישיות - שגם הן לא הולכות לשנות כלום. וככה ביבי הולך לנצח - אם אי אפשר להקים ממשלה קבועה, אפילו לתקופה מוגבלת, אז אפשר להישאר עם ממשלה זמנית שמכהנת לנצח.

58.

מזכיר לכם את תרגיל העוקץ השפל שעשה לבנט ושקד בכנסת הקודמת אחרי שאלה שמרו לו על הבלוק, אסור להאמין לו. אין לו דין ואין לו דיין, תיזהרו ותשמרו לנפושתכם ממנו,

57.

56.

שר האוצר יהיה ליברמן. הרבנות תהיה בידי צוהר, כשרויות ורבנות, ושרת הפנים תהיה מירב מיכאלי ממונה על הסטטוס קוו. המוצא היחיד שלהם נכון לרגע זה הוא להתפקד לגוש השינוי.

55.

comment-2-comment

54.

53.

הכי חשוב שבנט וסער ולפיד וליברמן ירכיבו את ממשלה עם עוד מפלגות שמאל ושביבי ילך לטפל בתיקים שיש נגדו מאלף עד חמשת אלפים אגב יש לו עוד תיק הצוללות שעוד חעלו על זה לא יכול להיות שראש ממשלה לא ידע מהפרשה

52.

51.

בהצלחה לכל הצדדים

50.

49.

לשמור על ארץ ישראל, אמרת? תישלח את צעיריך לצבא שישמרו על ארץ ישראל שכל כך יקרה לכם ואז הם לא יצטרכו להיהרג באוהלה של תורה. מה אתה אומר? בינתיים, אני השמאל אוהבת הארץ הזאת, לא פחות ממך וכל משפחתי דואגת לה, בניגוד אליך.

48.

47.

עם כניסת הליכוד לאופוזיציה.

46.

המושחת..אוכל החינם..שנותן לאחרים למות בשבילו..מדבר על פגיע בארץ ישראל? גפני שכחת שרוב האנשים שאתה מייצג מתנגדים לציונות? לא מכירים בכלל בחוקי המדינה? אתה מפחד שיקחו ממך את סיר הבשר! משם אתה שואב מיליארדים לטובת הציבור החרדי על חשבון כל השאר..זה כל הסיפור!

comment-2-comment

comment-2-comment

45.

סמוטריץ ובנט משחקים לידיו של הסמול, היריב הכי חזק של הסמול זה נתניהו. בסמול יודעים שברגע שהם יצליחו להזיז את נתניהו הדרך לשלטון פתוחה בפניהם, ולשם כך הם מוכנים לעשות הכל, להבטיח הכל, גם אם זה נוגד את כל מה שהם איי פעם האמינו בו.

comment-2-comment

44.

כל הביביסטים היו בשלישות

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

עובדי רסר

43.

מזמן טובת העם לא מעניינת אותם.

42.

הסיבה שמנכל פייזר הסכים היא בשל מבנה מערכת הבריאות פה שיסודות שלה הונחו על ידי מי שאתה מכנה ״בוגדים״. בנוסף, הטכנולוגיה של מערכת הבריאות פותחה בעיקר על ידי כאלה שאתה קורא להם ״בוגדים״ או ״מדינת תל אביב״. ביבי הוא כמו מאמן כדורגל שקיבל קבוצה עם מסי, רונלדו ואמבפה, הוא ינצח גם אם ישב בחדר ההלבשה או ביציע. ההצלחה היא למרות ביבי ולא בגלל ביבי. הוא אכל כבר לכולנו את הראש ״אני ואני ואני...״

41.

40.

39.

38.

37.

האיש שפילג הרס והסית לטובת מנעמי השלטון של אישתו העבריינית עומד בפני שוקת שבורה.

36.

גפני דואג לכספי החרדים א"י מעניינת לו את הת....ת

35.

סער, גנץ , מיכאלי כל אלה יהיו בקואליציה וביבי וסמוטריץ והדתיים סוף סוף יהיו באופוזיציה , מקווה שזה כבר יקרה , הצבעתי לפיד ואולי עזרתי לעשות שינוי סוף סוף

34.

comment-2-comment

אולי סוף סוף יקימו ממשלה שדואגת לאזרחים ולא לביבי

33.

בן גביר וסמוטריץ מול ביבי, צד אחד מחפש אידואלוגיה משיחית ושם את הדעות והרעיונות לפני עצמו והצד השני הוא אוכל שרצים אופורטוניסט שרק מחפש לשלהב את הבוחר המזרחי הימני השונא והכסיל לטובתו האישית

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

32.

31.

שיתפורר כבר כל הגוש חרא הזה ויעלם מחיינו ונאמר אמן.

30.

כיף לי כרגע

29.

איו סיבה שהנאשם ימשיך להיות ראש ממשלה אחרי ..4....פעמים של כישלון גדול ושקרים ללא סוף לאזרחי ישראל.... ואין תקציב......אשמח מאד שהחרדים לא יהיו בממשלה והממשלה החדשה ...ת י ב ד ו ק ....את כל העברות הכספים שנעשו בשת 2020 לחרדים ותדרוש חזרה את הכסף שלא הועבר ביושר אלא שהועבר באיומים של גפני למשרד האוצר שאמר שלחרדים מגיע 10% מכול העברת כספים בממשלה...........וכן אשמח מאד על הקמת וועדת חקירה על הצוללות ועל מתווה הגז שעד היום לכמעט שלא הגיעו מיסים מחברות הגז והכסף נ ע ל ם

comment-2-comment

28.

מסריחים הגיע זמנכם נבלות

27.

אי אפשר לסמוך על שום מועמד בפעם הבאה אניך א יותאץ לבחור בכלל!

comment-2-comment

comment-2-comment

העולם הוא לא שחור לבן, תבחר את הפחות גרועים כי תמיד יש יותר גרוע

26.

חתימה על נאמנות, מלכת הכיתה, הצ'ילבה שלה... אלה אמורים להנהיג אותנו?

25.

ביביסטים הדרעק של העם.

comment-2-comment

למה לא תרימו ראש ותדרשו כינוס המרכז והדחת הנוכל?

comment-2-comment

העיוורת הזאת ! הילדים של כולנו משלמים וישלמו עוד הרבה שנים את המחיר אבל במחיר "הנאמנות" , ביבי מלך ישראל לעד !! לצערי, מגיע לנו את בנט כתחליף.....

24.

המלוכה בכל מחיר הפעם זה לא עבד, סופו של כל בלון....

23.

יש בליכוד מספיק אנשים טובים שיחליפו אותך - ישראל כץ, יובל שטייניץ, מירי רגב ורבים אחרים. אם בליכוד יתעקשו להמשיך עם נתניהו, הם ישלמו על זה בשנים ארוכות באופוזיציה.

comment-2-comment

רגב? כץ? הם התחתית של התחתית. בקושי נכנסים להגדרה של אנשים. שטייניץ עוד אפשר לדון בו

22.

תסתכלו סביבנו בעולם , כולם סגורים בקורונה , רבבות ומאות אלפים של מתים. כאן יש מנהיג של זמן אמת , לוקח החלטות זמן אמת הכי טוב שיכול להיות עבורנו , עובדתית בחיסונים. איך הפכנו להיות עם של כפויי טובה. החלטה של ביב לגבי החיסונים עוד תכתב בדפי ההיסטוריה כהחלטה של מנהיג דגול. כרגיל YNET לא יפרסמו את התגובה כי היא לטובת ביבי. תפקחו את העיניים .

comment-2-comment

מעבר לחיסונים (שגם שם זה נכון רק אם אתה משווה אחוזי מחוסנים, כי מה לעשות שמדינות שגדולות פי 10 ויותר, חיסנו במספרים הרבה יותר מישראל), ביבי עשה כל שטות מטופשת אפשרית

21.

20.

ובכלל על קווי היסוד...כאשר יבינו שיש יותר הסכמה על מה לא עושים מאשר על מה עושים...בקיצור ממשלת שנאה במסווה של שינוי שתהיה תקועה במקום ללא שום כיוון...

comment-2-comment

19.

בתקווה שגם את המשפט שלו היה אפשר לנהל בצורה כזו.

18.

אבל בכדי להעיף את השקרן נצטרך לעצום עיניים ונתחשבן עם הסחטן בהמשך

17.

שלא יבלבל לכם במוח!

16.

15.

לא מגיע לנו שהם יהיו בממשלה

comment-2-comment

14.

13.

ואני לא מדבר על 61 לממשלה כמו 61 לפסקת ההתגברות וההמלטות שלו ממשפט

12.

11.

comment-2-comment

10.

9.

8.

כל אחד יותר סמרטוט מהשני ובנט המוכה מוביל בראש עם אופי של שפן לא של ראש ממשלה לעתיד

7.

זאת רק ברית בין מושחתים לחלק את השלל והתיקים ברגע שאין תיקים אין גוש. מה גם שברור תמיד היה שהמפלגות החרדיות לא ימניות בשום צורה ודרך ושביבי גם יחלק את ירושלים כדי להשאר ראש ממשלה/לברוח מהכלא. סמוטריץ ובנט היחידים שאפשר לקרוא להם ימין בכל הגוש הזה.

comment-2-comment

6.

בתיאבון

6.

5.

4.

השמאל בעיני ביבי אויב המדינה. וגם שם גנאי. והחרדים מה תורמים למדינה חוץ מהמגזר שלהם.?

comment-2-comment

comment-2-comment

מנהיגי השמאל פועלים להרס מדינת היהודים. הםא רוצים כאן מדינה ערבית על חצי מהשטח, ועוד מדינת כל אזרחיה על החצי השני. גם במדינת כל אזרחיה, מי שישלטו הם הערבים. כבר היום רוב הקרקעות , הכסף , רכבי היוקרה, נמצאים בידיהם של הערבים.

comment-2-comment

comment-2-comment

עוכר ישראל הוא לא, למרות כל מה שזיבי ינסה לעשות.

comment-2-comment

3.

אדם אחד גורר את מדינת ישראל לאבדון

2.

1.

comment-2-comment

משקף טוב טוב את קהל המצביעים

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה