סטארט-אפ ישראלי בטיימס סקוור וירדן אדרי בדובאי. רכילות עסקית

וגם: בכירי תנובה יורדים לפסי הייצור, גבי אשכנזי משתף חוויות במועדון המסחרי תעשייתי וחגיגות יום הולדת בהסתדרות ובזוגלובק

יעל ולצר | פורסם:26/04/2021
בסוף השבוע האחרון הואר שלט בכיכר הטיימס סקוור בניו יורק, כמחווה לסטארט-אפ הישראלי-אמריקני BigID, שפועל בניהול מדיניות פרטיות ברשת. בנאסדק עשו זאת לאור סבב הגיוס האחרון, במסגרתו גייסה החברה 100 מיליון דולרים והעמידה את שוויה על 1.25 מילארד דולר.
צילום: BigIDעובדי ביגאיד בניו יורק (צילום: BigID)

בכירי תנובה משתלטים על קווי הייצור

כשאין ברירה - יש ברירה. לאור המחסור בעובדים וכדי לעמוד בביקוש לקראת חג השבועות, עלו חיים גבריאלי, יו"ר קבוצת תנובה, גיא רוזן, סגן יו"ר הקבוצה, ואייל מליס, המנכ"ל - על מדים, והגיעו למחלבת טנא נגה בבאר טוביה, כדי לסייע בקווי הייצור והאריזה.
צילום: יחחיים גבריאלי וגיא רוזן (צילום: יח"צ)

אשכנזי במפגש של המועדון המסחרי התעשייתי

בשישי בבוקר במלון הילטון ת"א, התכנסו כמה עשרות אנשי עסקים למפגש ראשון אחרי הקורונה של המועדון המסחרי תעשייתי, בהובלתה של הנשיאה החדשה, יונה ברטל. בנוכחים: חברים ותיקים וחדשים במועדון, כדוגמת איש העסקים משה נור ורעייתו הניה.
סדר הבוקר: ארוחת בוקר ומינגלינג, וראיון שערכה ברטל עם גבי אשכנזי, שאמנם הודיע על פרישתו מהחיים הפוליטיים, אבל כרגע עדיין מתפקד כשר החוץ. אשכנזי חלק עם הנוכחים חוויות, מסקנות ותהיות.
צילום: פאבל וינשטוקיונה ברטל וגבי אשכנזי (צילום: פאבל וינשטוק)

ירדן אדרי כובשת את דובאי

אם תרצו לדעת היכן נמצאת היום אשת הריאליטי והעסקים, ירדן אדרי, התשובה היא: דובאי. את היום ומחר היא מעבירה לבד, אבל ברביעי יצטרף אליה הסוכן האישי, שי אביטל, שיגיע לשם היישר מהמלדיבים, וביחד יתחילו שם השניים מסע עסקים ושיווק.
הפרק הדובאי מגיעה לאחר צילומים של קמפיין חדש, שצילמה אדרי השבוע להשקת מוצרי שיער חדשים, להם בחרה לתת את השם: RODEO DRIVE - בקריצה לשדרה המפורסמת בלוס אנג'לס, בה צולם כזכור הסרט "אשה יפה". מדובר במוצרים שיצטרפו לליין שבבעלותה, JORDI HAIR.
בפיתוח המוצרים והייצור והקמפיין הושקעו 800 אלף שקל. עם סיום הצילומים עלתה למטוס, נחתה בדובאי, ועכשיו היא מחכה לראות מה יעלה בגורל השיחות עם רשת בתי מלון שם, בהם היא מבקשת לשבץ את מוצריה. המדור במתח.
צילום: אור גפןירדן אדרי (צילום: אור גפן)

הייסנס תעניק חסות לגביע העולם בקטאר

הייסנס (Hisense) תעניק חסות רשמית לגביע העולם בכדורגל, פיפ"א קטאר 2022. החסות מוערכת בשווי של 200 מיליון דולר. המשחקים ייערכו בין 21 בנובמבר ל-18 בדצמבר השנה. בשיתוף הפעולה, שהחל בשנת 2017 בטורניר ברוסיה, הייסנס הציגה לראשונה תכנים שנוצרו במיוחד עבור FIFA World Cup והועברו באמצעות מערכת ההפעלה החכמה VIDAA המשולבת בכל מסכי הטלוויזיה שלה.
"המשך השקעה באירועי ספורט ברמה עולמית מייצג את הנחישות של הייסנס כמותג עולמי מוביל", אמרה ג'יה שאוקיאן, מנכ"לית קבוצת הייסנס, "היא מסייעת להייסנס לבנות קשרים חזקים יותר עם הקהל הרחב ומאיצה את תהליך הגלובליזציה של החברה".


צילום: gettyimagesמונדיאל 2022 בקטאר (צילום: gettyimages)

יו"ר ההסתדרות חוגג יומולדת עם רגב הוד

תגידו מזל טוב ליו"ר ההסתדרות, ארנון בר דוד, שבחר לחגוג יום הולדת 64 עם משפחה וחברים במהלך הסופ"ש ביער סמוך לבן שמן. ההפקה הייחודית כללה הופעה פרטית של רגב הוד. כמה אנשי עסקים, שהוזמנו לאחר כבוד, בחרו לשתף ברשתות.
צילום: יאיר שגיארגב הוד (צילום: יאיר שגיא)

חגיגות יומולדת גם בזוגלובק

עמי זוגלובק, מבעלי חברת זוגלובק, הגיע למשרדו כמדי יום, גם ביום שחגג 80 שנות הולדת. מה שהוא לא ידע, זה שצביה, רעייתו, ארגנה לו הפתעה קטנה. כשהגיע, מצא את חבריו למחזור הראשון של בית הספר לקציני ים, שכמובן הצטיידו בברכות ובמתנות. בעצה משותפת החליט הזוג זוגלובק לתרום את כל המתנות לעמותת "גדולים במדים", שמסייעת לצעירים עם מוגבלויות להשתלב בצה"ל.
צילום: רובי נויעמי זוגלובק (במרכז עם חולצה כחולה) וחבריו מקציני ים (צילום: רובי נוי)

בול המאה

בלשכת יו"ר בנק הפועלים, ראובן קרופיק, ובמעמד מנכ"ל הבנק, דב קוטלר, יו"ר דירקטוריון דואר ישראל, חזי צאיג, מנכ"ל בנק הדואר דני גולדשטיין, ומנהל השירות הבולאי, אלחנן שפירא, הושק בול שהונפק על ידי השירות הבולאי במלאת 100 שנה להיווסדו של בנק הפועלים.
צילום: אביב גוטליבאלחנן שפירא, דני גולדשטיין, ראובן קרופיק, דב קוטלר, חזי צאיג (צילום: אביב גוטליב)

מנכ"לית חדשה למס"ב

דירקטוריון מרכז הסליקה הבנקאי, שמנהל ומפתח את התשתית הלאומית להעברת כספים בישראל, בחר באודליה משה אוסטרובסקי לתפקיד מנכ"לית החברה. זאת לאחר שהדירקטוריון, בהובלת היו"ר אמיר שפירא, הקים ועדת איתור שקיבלה פניות מעשרות מועמדים מעולם הבנקאות, הפיננסים והטכנולוגיה. המינוי צריך לקבל את אישור בנק ישראל ולאחר מכן ייכנס לתוקף בסוף יוני השנה.
צילום: מסאודליה משה אוסטרובסקי (צילום: מס"ב)

בקצרה:

לאחר שהשליטה בה נרכשה על ידי קבוצת טלכלל, הוחלט בחברת BUYME להעמיק את הפעילות הטכנולוגית בתחום חוויית העובד, ובעלות של כמה מיליוני שקלים, היא הקימה עם הסטארט-אפ הישראלי well-b חברה טכנולוגית משותפת, שמאפשרת לחברות להפוך תקציבי רווחה לתוכנית מותאמת אישית לצורכי ורצונות העובדים.
ועד העובדים של חברת חשמל-מרחב צפון, בתיווכו של איש העסקים ויו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה בחדרה, משה מורג, תרם 50 אלף שקל לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה במרכז.
לקראת יום הסחר הבינלאומי, שיתקיים ב-6.5, הודיעה רשת טיב טעם על שיתוף פעולה עם ארגון "סחר הוגן ישראל", שפועל למען זכויות עובדים ומניעת ניצול הסביבה. במסגרת זאת יימכרו ברשת עשרות מוצרים, עליהם יודבק תו, שמבטיח כי יוצרו בסחר הוגן וללא ניצול בני אדם והסביבה.
0

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה