צילום: רפי דלויה
צילום: רפי דלויה

מנכ"ליות העתיד וליהי קורנובסקי עושה מה שבא לה. רכילות עסקית

וגם: מיליון דולר מקרן רודרמן לקולנוע, סמיון גרפמן מעודד עצמאים, אסתי לאודר פותחת את הלב, אנשי עסקים נהנים מגרפיטי על כוס קפה והבוזגלוס מתפנקים

יעל ולצר | פורסם:29/04/2021
השחקנית ליהי קורנובסקי עושה "מה שבא לה", ובזכות זה תוסיף לחשבון הבנק שלה סכום נאה. קורנובסקי נבחרה להוביל את קמפיין "נערת תפוזינה" הנוכחי, וכך מרביצה כניסה, עם פיאה ג'ינג'ית, לעולם של נערות תפוזינה, שהפרסומת הראשונה שלו הייתה בשנות ה-90.
במרכז הקמפיין הנוכחי, שעלותו כ-5 מיליון שקל, עומדת אג'נדה של נשים חזקות גרסת 2021, שעושות "מה שבא להן". להזכיר: את "תפוזינה" הביאה לתודעה הלאומית הישראלית הדוגמנית ההולנדית אדומת שיער הלן הידינג, ב-1994. ב-2012 נבחרה לראשונה דוגמנית ישראלית לתפקיד: לירז דרור. ב-2015 נכנסה לצבע הכתום הדוגמנית בר פאלי, ולפני כשנתיים הובילו את המשקה הכתום רותם אבוהב ובן זיני.
קורנובסקי, שעוררה סערות לא קטנות, גם בחייה המקצועיים וגם באישיים, מודה שהיא מרגישה כבר מספיק בשלה לחתונה עם בן הזוג, השחקן רוני ניק. יש לקוות שהפעם זה יצליח, שכן, הזוגיות שלה עם השחקן עוז זהבי פורקה לאחר שהשניים כבר התארסו. בימים אלו היא כבר חתומה גם בחו"ל בסוכנות שחקנים, ומתכוננת לצילומים של סרט אמריקני, שיצטלם בישראל בסתיו הקרוב. בקיצור, מעניין לה, לקורנובסקי.

תוכנית למנכ"ליות העתיד

תוכנית להכשרת מנכ"ליות, מבית הארגון החברתי סופרסונס, נפתחה השבוע, בשיתוף פעולה עם פירמת ראיית החשבון Deloitte. באירוע הפתיחה נכחו הח"כ ויו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה לשעבר, עודד פורר; יו"ר Deloitte ישראל, אילן בירנפלד; ונשיאת סופרסונס העולמית, חנה רדו. הרציונל, שמוביל את התוכנית, הוא לשנות את מצב הנתונים העדכניים בישראל, לפיהם רק 16% מתפקידי ההנהלה הבכירים בישראל מאוישים ע"י נשים, רק 5.4% מכלל ראשי הרשויות בישראל הן נשים, רק 20% יש לנוכחות נשית בדירקטוריונים, וגם בעובדה, שבישראל נשים מרוויחות 34% פחות מגברים, מה שמציב אותה במקום הרביעי מהסוף בין מדינות ה-OECD בפערי שכר.
צילום: סופרסונסחנה רדו (יושבת שלישית מימין) ומשתתפות התוכנית (צילום: סופרסונס)

סמיון מעודד עצמאים

סמיון גרפמן יחל, אחת לשבוע, לקדם באינסטגרם שלו את מועדון הצרכנות לבעלי עסקים ועצמאים All Club בהובלת אתי רז, כדי לקדם ולסייע לכ-200 אלף חברי המועדון. הוא יעשה זאת בהתנדבות.
צילום: יחאתי רז וסמיון גרפמן (צילום: יח"צ)

אסתי לאודר פותחת את הלב

ארגון פתחון לב, שפועל לשבירת מעגל העוני בישראל, וקבוצת החברות של אסתי לאודר, יצאו בשיתוף פעולה חברתי, במסגרת "תוכנית 7" של הארגון, שתומכת בבני נוער מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית. מנהלי ועובדי אסתי לאודר יסייעו באמצעות תרומת מוצרי קוסמטיקה למרכזי הסיוע של פתחון לב ולבני הנוער, וגם ירצו בפניהם כדי להעצימם. אלי כהן, מנכ"ל פתחון לב, הודה לאורן רווח, יו"ר קבוצת לאודר, ואמר: "סיפורו האישי מהווה השראה לכל אחד מבני הנוער בתוכנית, באשר להגשמת חלומות כנגד כל הסיכויים".
צילום: באדיבות פתחון לבאורן רווח מרצה למשתתפי תוכנית 7 (צילום: באדיבות פתחון לב)

מיליון דולר לקידום שוויון הזדמנויות

קרן משפחת רודרמן, הקרן הישראלית-אמריקנית, שפועלת לשילוב אנשים עם מוגבלות בחברה, תעניק מיליון דולר לאקדמיה האמריקנית לקולנוע, כדי לקדם גיוון ושוויון הזדמנויות בתחום לקבוצות אוכלוסיה שונות. "השותפות עם האקדמיה מבטיחה לקרב את הוליווד ליום בו ייצוג אותנטי ושוויון הזדמנויות לשחקנים עם מוגבלות יהפכו לדבר שבשגרה", אמר ג'יי רודרמן, נשיא הקרן. בישראל פועלת הקרן לשילוב שחקנים עם מוגבלות בסדרות טלוויזיה.
צילום: יחשירה וג'יי רודרמן, שרון שפירו (צילום: יח"צ)

קפה וגרפיטי

משה מרי, יו"ר נספרסו, והנהלת נספרסו, אירחו אנשי עסקים ואוהבי קפה, בהשקת חנות הדגל בקניון רמת אביב, שעברה מתיחת פנים ועוצבה על פי ערכי הקיימות בהשקעה של 3 מיליון שקל. בין קפה אחד לאחר, שטפו המוזמנים את העיניים בקיר המיוחד, שצייר אמן הגרפיטי ניר פלד, "פילפלד", ובו הוא מבטא את ההשראה שלו לעיר.
צילום: רפי דלויהפילפלד (צילום: רפי דלויה)

הבוזגלוס מתפנקים

אריה איני, מנהל מלון כפר מכביה, גובה בד"כ 5,000 שקל ללילה על אירוח בסוויטה הנשיאותית. ברור, שזה לא הסכום ששילמו נטליה ואלמוג בוזגלו (מהבוזגלוס), שהתארחו במלון, לפני יציאתם לאירוע משפחתי. כמה? לא ברור בדיוק, אבל הרבה הרבה פחות.
צילום: יחאלמוג בוזגלו, אריה איני, נטליה בוזגלו והבת (צילום: יח"צ)

ועוד...

1. חברת התחבורה הציבורית אלקטרה אפיקים תעניק חסות לאור גלובוס, שחקן השחמט בן ה-17, שסומן כ"גמביט" ישראלי. גלובוס, תלמיד מחונן, שיתף: "מגיל צעיר אמי ואני לבד במסע הזה, הדרך להצלחה לא תמיד קלה. החסות תאפשר לי לממש את החלום, לייצג את ישראל בכבוד".
2. קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תעניק חסות למבצע התרמה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה על רקע לאומי). לפי הנתונים העדכניים, בעקבות מקרה ההצתה של איציק סעידאן, נרשמה עלייה של 900% במספר הפניות לקו הסיוע של העמותה.
3. ABB ישראל תרמה עשרות מחשבים לסטודנטים במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללה האקדמית כנרת, כדי לסייע להם בלימודיהם.

1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.
רון
29/04/2021 | 12:32