צילום: אביב חופי
צילום: אביב חופי

טאבלטים ב-15 אלף שקל לסטודנטים עם מוגבלויות

העסקים והידידים חוזרים לבית ליסין, שלומי קוריאט רוכש דירת 3 חדרים ב- 3.5 מיליון שקל, ירון גינדי נבחר שוב לנשיא לשכת יועצי המס, רן שלהבי נבחר למנכ"ל האגודה למען הלהט"בים. רכילות עסקית

יעל ולצר | פורסם:02/05/2021

פרמרייה בבית ליסין

במוצ"ש, לאחר 14 חודשים בהם עולם התרבות היה מושבת בעקבות מגפת הקורונה, חזר הצבע לחברי אגודת הידידים של תיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר. האגודה קיימה שתי פרמיירות להצגה "סינית אני מדברת אליך", בבימויה של ציפי פינס, שפתחה את הערב בדקת דומיה לזכר הנספים באסון מירון.
בין הנוכחים: יו"ר אגודת הידידים, הילה רהב, והבעל רני רהב, ראש העיר ת"א יפו, רון חולדאי ורעייתו יעל, ועשרות אנשי עסקים, בהם ליאורה עופר, ליזיקה ועמי שגיא (ההורים של טדי), ציפי ויגאל לנדאו, ישראל מקוב, ענת ובני פדני, טובה וסמי סגול, נאוה ברק ושלום זינגר, עמוס שפירא ורעייתו, שמואל וענת פרנקל, חנה וגדעון המבורגר, עירונה טייק.
צילום: אביב חופיעמי וליזיקה שגיא, ישראל מקוב (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופיענת פדני והילה רהב (צילום: אביב חופי)

שלומי קוריאט רכש דירה בפלורנטין

תגידו בשעה טובה לשלומי קוריאט, ש"קפץ" עם רעייתו, אורית, למשרדי חג'ג' בת"א, ושם חתמו על רכישת דירה חדשה בפרויקט MOMA בפלורנטין. מדובר בדירת 3 חדרים, שעל פי גורמים בשוק, מוערכת בכ-3.5 מיליון שקל.
צילום: זוהר שטרית וסוכנות ניבשלומי קוריאט (צילום: זוהר שטרית וסוכנות ניב)

24 טאבלטים לסטודנטים עם מוגבלויות

חברת בנדא מגנטיק, בראשות נשיאה, מרדכי בן דוד, העניקה 15,000 שקל, ששימשו לרכישת 24 טאבלטים עבור 24 סטודנטים עם מוגבלויות, כדי שיחלו את לימודיהם ב-ZOOM, במכללה התעסוקתית של עמותת צ'יימס ישראל, שפועלת למען איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם.
צילום: עמותת צ'יימס ישראל: יחסטודנטים בתל אביב מעמותת צ'יימס ישראל (צילום: עמותת צ'יימס ישראל: יח"צ)

האקתון פינטק של מלם תים

קבוצת מלם תים, בשיתוף עם בנק ירושלים והטכניון, ערכו האקתון בנושא "פתרונות FINTECH שיעצבו את המחר", בו השתתפו סטודנטים ובוגרים מהטכניון. במסגרת ההאקתון עבדו הסטודנטים על פיתוחים חדשניים בעולמות השירותים הפיננסיים, עם מנטורים בכירים מהבנק וממלם תים. שלושת הצוותים המנצחים זכו בפרסים בשווי כולל של עשרות אלפי שקלים. במקום הראשון זכתה הבורסה למשפיעני רשת, במקום השני WAZE פיננסי, ובשלישי מערכת המלצות פרונטליות למשכנתא.
צילום: יחסטודנטים בהאקתון של מלם תים (צילום: יח"צ)

רן שלהבי מונה לתפקיד מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב

חברי הוועד המנהל של האגודה למען הלהט״ב בחרו ברן שלהבי לתפקיד מנכ״ל האגודה. שלהבי החל את דרכו כמתנדב באגודה לפני חמש שנים, ובשנתיים האחרונות מכהן כסמנכ"ל באגודה והוביל את מערך שירותי הפרט בארגון. בין היתר בלט במחאת השוויון בקיץ 2018 ובמחאת ״המטוס הגאה״, בעקבותיה העבירה הממשלה 11 מיליון שקל לקהילה הגאה, במקום לתיירות גאה. הוא יחליף בתפקיד את אוהד חזקי.
צילום: אורן ארידןרן שלהבי (צילום: אורן ארידן)

20 שנה לרכישת קליל על ידי צורי דבוש

הנהלת חברת קליל והעובדים ציינו 20 שנה לרכישת קליל על ידי צורי דבוש. במעמד ציינו כי הרווח הגולמי של החברה ב-2020 היה 114 מיליון שקל והרווח הנקי 49.3 מיליון שקל.
צילום: מורג ביטןאלי גז (העובד הוותיק ביותר בקליל), צורי דבוש , פרדי אבוקרט (מנכ"ל) (צילום: מורג ביטן)

אבי מזרחי מונה ליו"ר ארגון חברות הניקיון

אבי מזרחי (68) מונה לתפקיד יו"ר ארגון חברות הניקיון בישראל, ויחליף את עו"ד אילן שמעוני, שמילא את התפקיד במשך כ-9 שנים. מזרחי הוא מנהל ובעלים של חברת ניקיון מאז 1975. "אבי מזרחי, כזקן השבט, הוא מנוסה ומקצועי", אמר עליו שמעוני. "לפנינו פעילות מורכבת וארוכה של העלאת מעמדו של הענף ועובדיו", אמר מזרחי. הארגון מאגד כיום כ-200 חברות ניקיון, המעסיקות יחד כ-80 אלף עובדים.
צילום: ניר סלקמןאבי מזרחי (צילום: ניר סלקמן)

עמיר משה נכנס לתפקיד מנכ"ל ברימאג דיגיטל אייג'

עמיר משה יחל החודש בתפקידו כמנכ"ל ברימאג דיגיטל אייג', מייבאת, משווקת ומפיצה של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. משה יחליף את פיני כהן, שהודיע על פרישתו מהחברה בפברואר האחרון.
צילום: אלעד גוטמןעמיר משה (צילום: אלעד גוטמן)

ירון גינדי לקדנציה נוספת כנשיא לשכת יועצי המס

המועצה הארצית של לשכת יועצי המס בחרה פה אחד את יועץ המס, ירון גינדי, לקדנציה נוספת כנשיא הלשכה. הוא משמש בתפקיד מדצמבר 2012 וכעת ימשיך בו לשלוש השנים נוספות, עם אופציה להארכה לארבע שנים.

כנס לקוחות של בזק בינלאומי

חברת בזק בינלאומי חזרה לקיים כנסים פרונטליים עם לקוחות (מחוסנים בלבד) וערכה אירוע ביקב נבו, בו דיבר עם הנוכחים ניר צוק, מייסד חברת הסייבר, פאלו אלטו. בין היתר ציין צוק בדבריו את העובדה, ש-40% מהעובדים במרכז הפיתוח של פאלו אלטו בישראל הן נשים, וגם חצי מהאנליסטים ב-SOC הן נשים.

0

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה