צילום: שלומי מויאל
צילום: שלומי מויאל

כלל ביטוח חוגגים באילת וטיב טעם מגיעה לירושלים

וגם: אלחמיסטר לובשת יעקב אגם, יקב פסגות ניצח בקנדה, ענת גולד היא האשה הראשונה בתפקיד שטח של קק"ל, רמי סימני יצמיח את הגליל העליון. רכילות עסקית

יעל ולצר | פורסם:10/05/2021

כלל ביטוח חוגגים באילת

"זו הייתה שנה טובה במיוחד לכלל ביטוח", אמר יורם נוה, מנכ"ל החברה בשלוש השנים האחרונות, לכ-1,000 עובדי החברה שהגיעו לקלאב הוטל אילת לסופ"ש. כ-600 סוויטות נסגרו במלון עבור העובדים ובני משפחותיהם, שחגגו את החזרה לשגרה לאחר הקורונה.
ברשימת האמנים, שהדרימו במיוחד כדי לעשות להם שמח: דודו אהרון וחיים משה, שהלהיבו במופע של קבלת שבת, והפרויקט של עידן רייכל, שהקפיץ את הנוכחים בהופעה מחשמלת בשילוב כנריות אילתיות ותופים של טררם. נכחו ודאגו לפרטים הקטנים: הבעלים של המלון, משה בובליל, ומנכ"ל המלון, נור עאמר.
הפרויקט של עידן רייכל בהופעה לעובדי כלל ביטוח באילת

חיים כהן בחצי חינם

לראשונה מאז נוסדה, גייסה רשת חצי חינם פרזנטור - השף חיים כהן. עלות הקמפיין מוערכת בכמיליון שקל. ברשת ציינו את העובדה, שבעלי הרשת, בהם זקי שלום, עבדו לפני ייסוד הרשת בשוק הכרמל, כמו גם כהן, מה שמסביר את החיבור בין השניים ומחזק את הבחירה בו כפרזנטור.
צילום: גיא יחיאליחיים כהן (צילום: גיא יחיאלי)

שגריר צרפת מגיע לנתניה

לרגל יום הניצחון באירופה על הנאצים הגיע שגריר צרפת בישראל, אריק דנון, לדיור מוגן לב גנים בנתניה, וקיבל שם אות הוקרה ממירי אבידן בת ה-86, שברחה מצרפת בזמן מלחמת העולם השנייה. התרגשו: מנכ"ל הבית, יוסי קפלן, הבעלים, גבי ברון, ונציגי משרד הקליטה.
צילום: יחיוסי קפלן, מירי אבידן, אריק דנון (צילום: יח"צ)

טיב טעם מגיעה לעיר הקודש

רשת טיב טעם הרחיבה את אזורי המשלוחים באמצעות אתר האון ליין לירושלים, והעלתה קמפיין בעלות של כחצי מיליון שקל עם הסלוגן: "ימות השליח!". לדברי חגי שלום, מנכ"ל הרשת, המהלך מתחבר למדיניות החברה, לאפשר לכל אחד להזמין מהרשת, ביום חול או בשבת, ואם להזמין כשר או לא. בקמפיין ישולבו טייק אופים על ביטויים מוכרים ביהדות בנושא ירושלים, כגון: "אם אשכחך ירושלים", ו"למשלוח הבאה בירושלים הבנויה".
צילום: באומן בר ריבנאיקמפיין "ימות השליח" (צילום: באומן בר ריבנאי)

האישה הראשונה בתפקיד שטח ניהולי בקק"ל

ענת גולד מונתה לתפקיד מנהלת מרחב מרכז בקק"ל והפכה לאישה הראשונה המאיישת תפקיד שטח ניהולי בארגון. גולד, 51, תושבת מיתר, החלה את עבודתה בקק"ל לפני 26 שנה, בעקבות מודעת דרושים בעיתון. לדבריה, האתגר המרכזי בתפקיד הוא לשמור על שטחי היער והשטחים הפתוחים במרכז הארץ.
צילום: יחענת גולד (צילום: יח"צ)

יו"ר דירקטוריון חדש לתל חי הנדסאים

עו"ד רמי סימני נבחר פה אחד לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של תל חי הנדסאים. סימני, שמתמחה ביזמות ונדל"ן, אמר שהוא רואה בתפקיד שליחות לאומית ציונית ראשונה במעלה. "בדעתי להפוך את המכללה, שבגליל העליון, למנוע צמיחה חדשני לפיתוח חבל הארץ הזה".
צילום: עצמירמי סימני (צילום: עצמי)

אלחמיסטר לובשת יעקב אגם

מחר יחגוג האמן יעקב אגם יום הולדת 93. מעבר לברכות, האירוע סיפק סיבה טובה לרשת אירוקה לצאת בקמפיין בעלות של כמיליון שקל, בשם: "אשליה אופטית - נקודת מפגש בין אמנות לאופנה". לצורך זה עיצבו מעצבים צעירים, בוגרי מכללת שנקר, עם נטע אלחימסטר, הפרזנטורית של הרשת, דגמי אופנה ברוח אגמית. אחד הדגמים, שיעלה ברשתות החברתיות, במטרה שצעירים יכירו את אגם, הוא שמלה, שעוצבה לפי דגם המזרקה המפורסמת של אגם, "מים ואש".
צילום: שי ארבלנטע אלחימסטר בדגם לפי המזרקה יעקב אגם (צילום: שי ארבל)

יקב פסגות ניצח בקנדה

יעקב ברג, מבעלי יקב פסגות, מחייך, ויש לו סיבה טובה לכך. בפסק דין שהתקבל בבית משפט פדרלי לערעורים בקנדה נפסק, כי היקב, הפועל ביהודה ושומרון, רשאי לסמן את מוצריו ב-MADE IN ISRAEL. פסק הדין התקבל בעקבות ערעור שהגיש ברג על החלטה קודמת הפוכה לפני כשנתיים. קנדה תהיה המדינה הראשונה שבה חברות שמייצרות מעבר לקו הירוק רשאיות לכתוב כי המוצר מיוצר בישראל.

סגן ראש המוסד לשעבר ב"כנפיים של קרמבו"

אהוד לביא, לשעבר סגן ראש המוסד, הצטרף לוועד המנהל של "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, ויהיה חבר בוועדת האסטרטגיה של הארגון.

אביה קדרי מונה למנהל headspace ישראל

אביה קדרי נבחר למנהל headspace ישראל, רשת מרכזי טיפול לנוער וצעירים, מבית עמותת אנוש, לבריאות הנפש. במרכזי הד-ספייס מסייעים לצעירות וצעירים בגילאי 12-25, שנמצאים במשבר נפשי.

מפעל הפיס משקיע בתוכנית "סטודנטים למען אזרחים ותיקים"

מפעל הפיס יעניק כמיליון וחצי שקל במסגרת שיתוף פעולה עם המשרד לשוויון חברתי והתאחדות הסטודנטים הארצית. המטרה היא הגדלת כמות המלגות הניתנות לסטודנטים המשתתפים בתוכנית "סטודנטים למען אזרחים ותיקים".
0

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה