414
צילום: אוהד צויגנברגצילום: אוהד צויגנברג

ראש השב"כ באזהרה חמורה: "השיח המסית עלול להגיע לפגיעה בנפש"

בהודעה חריגה שפורסמה במהלך השבת, הזהיר נדב ארגמן מההקצנה שזוהתה ברשתות החברתיות בתקופה האחרונה, ואמר שהשיח כולל גם קריאות לפגיעה פיזית ולאלימות. ראש השירות הדגיש כי תפקיד נבחרי הציבור להרגיע את הרוחות: "חובתנו לצאת בקריאה ברורה". גורמי ביטחון: "השיח עלול להוביל להתרת דם, אסור שזה יימשך"

יואב זיתון | פורסם:05/06/2021
ראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן פרסם הערב (שבת) הודעת אזהרה חמורה מההקצנה בשיח הציבורי בתקופה האחרונה, ואמר כי ייתכן שיהיו אנשים שיפרשו אמירות מסוימות כקריאה לפגיעה פיזית.
"מדינת ישראל חרטה על דגלה את עקרון חופש הביטוי, זהו עקרון חשוב והכרחי במדינה דמוקרטית", כתב ארגמן, שלא תיאם את ההודעה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. "יחד עם זאת, בתקופה האחרונה אנו מזהים התגברות והקצנה חמורה בשיח האלים והמסית, בדגש על זה המתקיים ברשתות החברתיות. זהו שיח הכולל התבטאויות חמורות, תוך שימוש בשפה ובמונחים של שיסוי, הסתה ואף קריאות לאלימות ופגיעה פיזית".
צילום: דנה קופלפעילי ימין נגד הממשלה המתגבשת (צילום: דנה קופל)
צילום: דנה קופלכפר המכביה, השבוע (צילום: דנה קופל)
צילום: דנה קופלהפגנה ליד ביתה של איילת שקד (צילום: דנה קופל)
הוא הוסיף: "כמי שעומד בראש ארגון שייעודו שמירה על ביטחון המדינה וסדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו, אני קורא ומזהיר כי שיח זה עלול להתפרש בקרב קבוצות מסוימות או בקרב בודדים, ככזה המתיר פעילות אלימה ובלתי חוקית שעלולה חלילה להגיע אף לכדי פגיעה בנפש".
ארגמן קרא לנבחרי ציבור ומובילי דעה לצאת נגד האמירות. "לצד האחריות המוטלת על כתפי השב"כ יחד עם גורמי האכיפה האחרים, גם על נבחרי ציבור מכל קצוות הקשת הפוליטית, מובילי דעה, אנשי דת, מחנכים ואזרחי ישראל כולם - מוטלת אחריות כבדה בימים אלה. חובתנו לצאת בקריאה ברורה ונחרצת להפסקה לאלתר של השיח המסית והאלים. האחריות להרגעת הרוחות ולריסון השיח מוטלת על כתפי כולנו".
מתוך טוויטרכרזה עם תמונתו של נפתלי בנט שהוצתה בהפגנות האחרונות (מתוך טוויטר)
גורמי ביטחון ציינו כי ההודעה החריגה בעיתויה ובחריפותה רואה את תמונת המודיעין הכוללת ולא רק דברים שמתפרסמים. "יש שיח שעלול להוביל להתרת דם, ולאו דווקא כלפי פוליטיקאי מסוים", הם אמרו. "זה לא רק בטוויטר וברשתות החברתיות. זה משתולל ובגדר שריפה שקשה לכבותה. יש פוסטים נוראיים ברשת ואיננו יודעים מי רואה אותם ומי יפעל לפי פקודתם. לאנשים יש אחריות על כל תמונה של משהו שמדביקים על מישהו. הפחד הוא שזה עוד יידרדר. אסור שזה יימשך. התזמון הוא קריטי".
שר הביטחון בני גנץ התייחס גם הוא להודעת ראש השב"כ, ומסר כי "למנהיגי הציבור יש אחריות מיוחדת ונראה בימים האחרונים שלא למדנו את הלקחים הנדרשים מאירועי העבר. מי שמנסה לשלול לגיטימיות של מהלכים דמוקרטיים בסיסיים ומצית את אש ההסתה, נושא גם באחריות. אני קורא לכל אחת ואחד להימנע מכל גילוי אלימות. זו העת שכל מנהיגי הציבור ייצאו בפומבי ובאופן נחרץ ואקטיבי נגד אלימות בכלל ועל רקע פוליטי בפרט".
צילום: עידו ארזכרמי גילון. הזהיר ב-1994 (צילום: עידו ארז)
פרשננו רון בן ישי מוסיף כי ברקע הצהרתו יוצאת הדופן של ראש השב"כ נמצאת אזהרה אחרת של ראש שב"כ אחר. בנובמבר 1994, לפני רצח רבין, ראש השירות דאז כרמי גילון ביקש לקבוע שיחה עם יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו והזהיר אותו שהפגנות אנשי הימין והמתנחלים, פסקי ההלכה של רבני הימין נגד רבין (דין מוסר), כמו גם הכרזות שמתארות את רבין בכאפיה או במדים נאציים והנאומים המתלהמים שנישאו בכיכר ציון - עלולים להביא לאלימות שאולי אף תסתיים ברצח. גילון אף הזכיר את רצח פעיל השמאל אמיל גרינצווייג בידי יונה אברושמי בהפגנת "שלום עכשיו" ב-1983.
נתניהו אמנם נמנע מנאומים מתלהמים, אך לא עשה את מה שביקש ממנו גילון בשיחה שנקבעה ביניהם. נראה כי ארגמן ראש השב"כ הנוכחי למד את הלקח, וכמו גילון בשעתו גם הוא חושש מגילויי ההתלהמות והאלימות ברחובות, בעיקר מצד אנשי ימין שמנסים בעידודו של ראש הממשלה ללחוץ למנוע את הקמת ממשלת השינוי בראשות נפתלי בנט ויאיר לפיד.
מתוך טוויטר (מתוך טוויטר)
הטקסטים שנשמעים היום מפיהם של אנשי ימין המפגינים מול בתיהם של ניר אורבך, איילת שקד ונפתלי בנט ממפלגת ימינה, כמו גם דברי הרבנים שמנסים למנוע את הקמת הממשלה, מזכירים מאוד את ההסתה בימים שלפני רצח רבין בנובמבר 1994. לכן ארגמן, בניגוד לכרמי גילון, החליט לצאת בקריאה פומבית שתרגיע את הרוחות ובאמצעות כך גם להטיל על נתניהו את האחריות המוסרית כראש ממשלה להרגעת הרוחות ומיתון השיח הציבורי. ארגמן גם מנסה במובלע למנוע את מצעד הדגלים שמפלגת "הציונות הדתית" וארגוני ימין אחרים מתכננים לשבוע הבא ועלול להצית מחדש את המהומות בירושלים. אם ראש השב"כ יוצא בקריאה פומבית כזאת - הפוליטיקאים ובראשם נתניהו וממשלתו אינם יכולים להתעלם ממנה.
בימים האחרונים הותקפו חלק מחברי הקואליציה המסתמנת החדשה ברשתות החברתיות. לחשבון הפייסבוק של יו"ר תקווה חדשה גדעון סער נשלחה הודעה שבה נכתב: "בהלוויה של הילדים שלך בעזרת ה' עוד השנה". בהפגנות אחרות נשרפו כרזות עם תמונתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט, שאמור לשמש ראש הממשלה הראשון ברוטציה בממשלת בנט-לפיד.
מתוך טוויטריאיר נתניהו צייץ מחדש. "ארגמן מנסה לסתום את הפה לימין" (מתוך טוויטר)
זמן קצר אחרי הודעתו של ראש השב"כ, יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "בושה וחרפה!!! בשנתיים האחרונות השמאל מסית באופן הכי אלים נגד ראש הממשלה, נגדי ונגד משפחתנו וכל התקשורת, ראש השב"כ, המשטרה והפרקליטות שתקו! אנשי פסטיבל בלפור כמעט פרצו לבית ראש הממשלה! קראו לזה 'אומנות'! עכשיו הם מנסים לסתום את הפה לימין ולתייג כל ביקורת פוליטית כ'הסתה'!".
נתניהו הבן צייץ מחדש גם ציוץ שבו נכתב כי "נדב ארגמן מנסה לסתום את הפה לימין ולהפגנה המתגבשת. לא יעלה על הדעת שדבר כזה יקרה במדינה דמוקרטית. ביום שני כולנו יוצאים לומר לניר אורבך - הפסק את הטירוף להקמת ממשלה עם האחים המוסלמים".
לכתבה זו 414 תגובות
הוספת תגובה
414

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
273.

272.

comment-2-comment

271.

למה לא שמענו שהשב''כ הזהיר מהסתה לפגיעה בנפש כשהפגינו בבלפור

comment-2-comment

comment-2-comment

אתה עייף עבדת קשה בקירצוף, לך לישון

270.

269.

268.

comment-2-comment

267.

266.

זה אבא שלו למי שלא זוכר

265.

264.

263.

ממתי פגיעה בנפשם של אחרים מפריעה לראש הממשלה? את שני בניו הוא עוטף בצמר גפן ומקיף במאבטחים, ואת עדת מאמיניו הוא משסה בשאר העם.

262.

ביבי עצמו וקודם כל הוא צריך לצאת ולהרגיע. הוא לא עושה זאת כי זה משרת את האינטרסים האישיים שלו. הוא אחראי ישיר למקרה שתהיה פגיעה בנפש במי שהולך נגדו

comment-2-comment

comment-2-comment

261.

ארבע שנים הפגין השמאל מול בית היועץ המשפטי לממשלה בדרישה להעמיד את נתניהו לדין. הפגנות אלימות ומלאות ארס. שום אזהרה לא הגיעה מכיוון השבכ.

comment-2-comment

דרישה להעמיד לדין אינה הסתה לרצח. לכל היותר יעמידו מישהו לדין ואולי יימצא אשם. או שלא. אבל זו לא הסתה לרצח.

comment-2-comment

להסתה לרצח..

260.

לצאת לא מתלהם, לא לוחמני ולא חושש ללכת נגד הזרם הקולני שמחרחר ריב בלי לחשוב על התוצאות.

259.

חברים מכל הסיעות להרגיע תאמינו או לא אין ימין ןאין שמאל ואין מרכז בזמן האמת כולם ביחד מחליטים כך שכל הכעס והתגובות הקשות מיותרות

258.

מהניסיון ידוע שבכל מקרה אסור לוותר ואסור לתת חבל לערבים.

257.

שהמטרה שלו ללבות את האש מחדש ולמנוע הקמה של ממשלת שינוי

256.

שאנשי שמאל מאימים ותוקפים אנשי ימין זה דמוקרטיה ומותר וכשר לא ידוע מי אומר ומי שורף תמונה זה יוביל לפגיעה בנפש מדוע לא עצרתם אפילו אחד שתקף אנשי ימין כי זה לא מאנשינו לכן מותר הכל עד איכן הצביעות גם של אנשי שב"כ

255.

זה הראש שנתן רשות לעינויים של נוער ימני, זה הראש שרומז לבנט שלא יפנה ימינה בזמן שיהיה ראה"מ כי ההסטוריה עלולה לחזור על עצמה...

254.

253.

252.

251.

250.

249.

comment-2-comment

comment-2-comment

248.

247.

לעצור את הנאשם ומשפחתו לפני שיהיה מאוחר מדי.

246.

ראש שב"כ אמור לזהות תופעות מוקדם ולגדוע אותן באיבן ולא במצב שהשטח בוער וכולנו יודעים הוא לא גילה שום דבר חדש ואולי אפילו זה מכוון פוליטי

245.

244.

מר בנט הכרזת וחזרת והכרזת שתעשה מה שרק טוב לעם אבל לאיזה עם?????

comment-2-comment

comment-2-comment

השמאל הנאור.

243.

כן אני מסכים שיש הסתה בזמן האחרון נגד לפיד בנט סער ועוד, אבל פתאום כל המידיה מדברים על זה, ומה קרה אל ההסתה נגד הימין ונתניהו ומשפחתו ב4 שנים האחרונות אף אחד לא קרה בפומבי לעצור את זה,

242.

לא לשכוח מה ביבי עשה לרבין.

comment-2-comment

אם הוא יתעלם הפעם, סביר להניח שהוא מעוניין להבעיר את השטח מטעמים אישיים ופוליטיים

241.

על איזה אלימות מדבר השב"כ ?על מה שראינו בלוד ?לפני שבועיים?למה לא הרגיעו את זה בזמנו?על איזה אלימות הוא מדבר?

comment-2-comment

240.

239.

238.

מענין איפה הודעות השב"כ היה בחודשי ההפגנות הארוכים בבלפור כשאיימו בבקבוקי תבערה וכשניסו לפרוץ למעון ראש הממשלה. אז חופש ההפגנה והמחאה היתה מעל לכל, אפילו מעל הקורונה. פשוט מנסים לאיים ולהפסיק מחאה לגיטימית ודמוקרטית נגד ממשלת השמאל הזו.

comment-2-comment

היה ניפוח בתקשורת לגבי אירוע שכמה אנשים נדחפו ולכן התקרבו לכאורה מעבר לקו שהמשטרה, וחלק אפילו נדחפו על ידי שוטרים. מספיק עם השקרים!!

237.

comment-2-comment

236.

235.

234.

למה לא יצאת בהצהרה כשהיה הפגנות קשות ביותר בבלפור. היה לך נוח לשתוק אז גם עכשיו שב בשקט ואל תסית

comment-2-comment

233.

232.

231.

והפיכופטשיצעד עם הדגלים האמצע עזה ונראה אותו גבר ולא אבו עלי

230.

הרוחניים כבר המיטו פעמיים בעבר את חורבן הבית. שטופי המוח המשיחיים היו בעבר והינם גם כיום הסכנה הקיומית הגדולה ביותר למדינה.

229.

comment-2-comment

228.

הרבה כסף נשפך על שב״כ, אך תוצעות אין. הכסף הולך למשכורות מנופחות ופנסיה תקציבית מופרזת.

227.

כל מי שמאיים לפגוע בראש הממשלה - יש לטפל בו במלוא החומרה ! כל מי שמאיים לפגוע בנפתלי בנט- יש לטפל בו במלוא החומרה ! אין כאן ימין ושמאל - יש כאן שפיות שהיא נשמת אפה של רוב הישראלים המתונים. אל תתנו במה למאיימים ולמסיתים . בואו נמשיך להיות עם סגולה כי שמצפה מאיתנו הקב"ה.

226.

מדוע כשנתלו שלטים של שקרן ונכשלת וכולם שינו את תמונות הפייסבוק שלהם ללך, לא חשב ראש השבכ לצאת באזהרה? האם זהו לא שיח מסית ופוגעני?

comment-2-comment

את זה כולם שכחו מה הלך בבלפור

comment-2-comment

comment-2-comment

להגיד ״נכשלת״, ״שקרן״ או ״לך״, אינה הסתה. קריאה לפגוע בנבחרי ציבור, ילדיהם ומשפחתם היא כן. מה לא מובן?

comment-2-comment

225.

הורסים את המדינה ויביאו אותה לחורבן הגיע הזמן שיקחו אחריות במדינה הזאת

224.

אין מדינה עם כול כך הרבה שנאה, אם זה ימין שמאל, ערבים יהודים, חרדים חילוניים, מוסלמים נוצרים, קיבוצניקים עירוניים, מזרחים אשכנזיים... רק אני חושב שזה לא יגמר טוב?

223.

בנט הוא אסטרטג גדול. הוא לא בוגד. הוא לא שקרן. הוא אמר והתכוון שלא ישב ת ח ת לפיד כראש ממשלה. הוא יודע שהממשלה לא תחזיק מעמד. כל מטרתו - סילוקו של נתניהו. הוא יכול להבטיח לעבאס את השמים והארץ, ועבאס הרי לא יקבל יותר מ 5 אחוז ממה שהובטח. יש פה היררכיה של טיפשות: בנט - מאוד חכם, מנצל את טיפשותו ותמימותו של לפיד, שמאמין שיהיה ראש ממשלה. הוא לא. לפיד - מנצל את תמימותו של עבאס שמאמין שיקבל את הנגב וכל השטויות האלה - והוא לא. אחרי שנתניהו יצא מבלפור, הממשלה תיפול, יהיו בחירות והימין יתאחד תחת בנט. ב נ ט ה ו א א ס ט ר ט ג ג ד ו ל. שבו בשקט ותנו לו לעבוד.

comment-2-comment

comment-2-comment

222.

היכן הייתם בשנה וחצי האחרונות? קראתם לזה חופש הביטוי. זכות ההפגנה, לא זיהיתם את פרעות תשפ"א, עכשיו מחפשים כסת"ח במקרה ויקרה משהו, לא תוכלו להגיד ידינו לא שפכו את הדם הזה. בושה. נכשלתם החזירו מפתחות.

comment-2-comment

221.

תחילה יש. לאסור הפגנות ליד ובאזור מגורי פוליטיקאים , שנית האלימות כרגיל תבוא מהימין ואף מנהיג שם לא פוצה פה .

220.

219.

לא צריך לקרוא לאנשי ציבור רק למשפחת ציבור אחת. נתניהו.

comment-2-comment

218.

comment-2-comment

משפחה שדואגת רק לעצמה משפחה שהציבור לא מעניין אותה נותנת הסבר מחדש למה צריך להוציא את אב המשפחה שיעשה לביתו ויעזוב אותנו לנפשנו

217.

216.

215.

מי המסיט הראשי?

214.

213.

comment-2-comment

רואים שאתה ביביסט שלמד בישיבה ולא שרת בצבא.

comment-2-comment

212.

211.

הדג משתין מכיוון ועדת החקירה. חוץ מזה, בארגוני הקריים מיניסטר למיניהם מספר גדול למדי, של שבכניקים שפנו לפעילות פוליטית. דבר שדי נפוץ בארצות עולם שלישי. זאת ועוד, בחוק השבכ נקבע שאחד מהתפקידים הראשיים של הארגון, לסכל חתרנות זרה. לפי מה שהולך כאן, כנראה שהארגון נחדר...

210.

נגד ביבי רגב אמסלם ביטן אוחנה וכו מצגים קללות נאצות איומים על ביבי ומשפחתו. פתאופ פוס שקט אסור למחות אסור לדבר זו הסתה? צביעות השמאל רק מחריפה את הקרע מה שהיה מותר למפגיני בלפור מותר למפגיני הימין

comment-2-comment

מעולם קראו אפילו ברמז לאלימות. לא קראו לאף אחד "בוגד" לא האשימו אף אחד בשיתוף פעולה עם האויב. הנסיון ליצור סימטריה בינם לבין מפגיני הימין מגוחך.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

לא קראו למר נתניהו בוגד? יש כנראה דמנציה קשה בשמאל. מה זה היה בנושא הצוללות אם לא קריאה לראש ממשלה בוגד? היה קמפיין שלם כזה בטלויזיה, יצרו צוללות והיו תהלוכות עם מר יעלון גולן ועוד.

209.

האנושות לא תתגעגע למדינת הכיבוש הטרוריסטית

comment-2-comment

208.

207.

comment-2-comment

206.

הוא מתחיל להיות מפחיד מדי

205.

הבין שסופו של המסית קרוב אז מעיז לדבר

204.

203.

202.

201.

200.

199.

198.

את הערס ואת אבא דלו!!!! יצאו מדעתם שלא יחיו יותר בבלפור על חשבוננו!!!! לא ניתן לכן גם אם לא תקום ממשלה!!!!! לא יקום ולא יהיה שתמשיכו ותחיו בבלפור!!!! לא ניתן תפנים ערס קטן ומטורף!!!!

197.

comment-2-comment

comment-2-comment

כל האיומים וגם המעשים, רק מן הימין

196.

אבל חובה למחות נגד מה שחושבים שזה אסון למדינה. יש זכות פשוט לעשות זאת בצורה חוקית, ומעבר לזה חולקים בדעות ולא בלבבות.

195.

194.

מיצג גיליוטינה, ציור עם חבל תלייה, פסל שמנתצים בכיכר העיר, איומים מפורשים של חיים שדמי, מה לא אבל פתאום יש הסתה, בוודאי, צבועים, לא יעלה בידכם.

193.

עם ישראל חייב תודה ענקית לנדב ארגמן על פועלו למען ביטחון המדינה. נדב הוא איש של שפיות ,אומץ לב ושיקול דעת בים הטירוף. תודה נדב.

comment-2-comment

האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. יש על מי לסמוך... והמבין יבין...

192.

יאללה, הפסדתם, תסתמו ותתנו למישהו אחר לנהל את המדינה.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

וגם מפלגות הימין יוצאות במורה נחרצת נגד ביבי. ביבי הפסיד ולא יודע לקבל זאת. ועכשיו הוא מתחיל בהסתות. באיזה זכות הוא מציג את השמאלנים כבוגדים וכאסון למדינה?? השמאלנים משרתים יותר במבא מאשר מפחגות הימין והחרדים, עןבדים קשה יותר ומשלמים יותר מיסים. מי הוא שיסיץ וידבר ככה.

191.

לקחת בחשבון שבראש המסיתים עומדים ראש הממשלה וכן שוב רבנים מסויימים שלא ראויים להקרא רבנים. אם השב"כ לא יפעל בזמן ובמלוא העוצמה הוא מועל בתפקידו ומפקיר את הדמוקרטיה.

191.

יאיר לפיד איש אציל נפש שלא מונע מאגו וזה כדי להציל את המדינה. הגיע הזמן שיהיה לנו מנהיג ששם את טובת הציבור לפני עצמו.

190.

הוא חייב ללכת זה כבר יצא משליטה לחלוטין

189.

רק עכשיו אתה רואה את רק אחרי כאילו יש ממשלה בדרך הזה שייח היה בהפגנות בלפור עם לא הסתה לכל דבר אני חושב שיש באמירה שלך קצת צביעות

188.

comment-2-comment

מעניין מתי תתפכח

187.

אתה יחול לדבר אפס. מומח למועדון לילה ורוחב כסף של הממשלה. שרה עוזרת.😁

186.

185.

אם ביבי סוגר עסקאות ומלקק לרעמ זה בסדר, אבל לאחרים אסור וזו עסקה עם האחים המוסלמים. כמה צביעות. המשפחה הזו מזלזלת באינגלטגנציה של כולם

184.

השיח נגד ביבי היה הרבה יותר אלים. הם מנסים להכשיר רדיפה של הימין וסתימת פיות.

comment-2-comment

183.

182.

181.

איפה ביבי כאן?!

180.

comment-2-comment

179.

comment-2-comment

178.

177.

comment-2-comment

כן.....אבל אף אחד לא נרצח.....בלרצוח אתם טובים

comment-2-comment

comment-2-comment

176.

הוא המסית הראשי

175.

comment-2-comment

Right

174.

173.

שזה כבר לא רק תיאורטי. שיש התארגנות ממשית לפגיעה בנבחרי ציבור מממשלת השינוי. שבכ חייב לפתוח בגל מעצרים מנהלים ולעצור כל מי שמעורב בהתארגנות הזו כולל אף את רה"מ.

172.

171.

171.

שנים מקללים את ביבי לא חשבתם שזה פגיעת נפש, מה עכשיו? רוצים לסגור פיות?

170.

נתניהו לצערי והבן שלו מסיתים כל הזמן ומשסים אנשים מספיק לפני שיגרם עוד רצח נתניהו שים את המפתחות ולך מספיק ממך די

169.

168.

טוב לדעת שגם השבכ שמאלנים

comment-2-comment

כאן שורפים תמונות גם ישרפו אנשים. מספיק הפגנות ומספיק אלימות. שמענו כבר את כולם ויותר מדי.

167.

עכשיו לצאת בהצהרות... אולי גם מעצמת ההייטק תשכיל להשתמש בנכסיה, לאתר ולנטר את כל המסיתים לפני שייגרם נזק בלתי הפיך.

166.

165.

גם ההפגנות בבלפור היו בגלל ביבי ,אותו גורם.והתוצאות יהיו על הראש שלו

164.

163.

162.

161.

160.

במקום להתריע להתחיל לעצור את כל המסיתים אם השבכ יודע להביא את כל הדיסקים של איראן אז בטח יכול לעצור את כל המסיתים אחרת תהיה פה אנרכיה להתחיל לעצור במקום להפחיד לעבודה

159.

158.

נתניהו ואנשיו כבר שנים מתכננים את המצב הזה. ולפני שהמתלהמים יתחילו, למה הוא לא יוצא באמירה ברורה נגד אלימות ופגיעה באנשי ציבור כמו שראש השב"כ מבקש? כי זה בדיוק מה שהוא רוצה שיקרה.

comment-2-comment

157.

comment-2-comment

דן

comment-2-comment

comment-2-comment

או שביבי ראש הממשלה או שתישרף המדינה? עד כדי כך אתה סמרטוט של ביבי?

156.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

155.

154.

154.

מר ארגמן השיח הזה מתקיים כבר מספר שנים, מדוע נזכרת רק כעת?

153.

152.

comment-2-comment

אינה כוללת קריאה לאלימות (ואלימות ממש) כלפי אדם אחר, ובראש ובראשונה כלפי נבחרי ציבור. זה הגבול שאותו אין לעבור.

151.

מתאים לביבי כל ההסתה ואולי יתאים לו גם לייצר איזה אירוע בטחוני נוסף בירושלים. כל מה שיכול לסייע לו לפרק את ההמשלה המתהווה. באשר לג'וניור נתניהו,שיפסיק לברבר ויתעסק בענייניו. הוא לא נבחר ציבור

150.

מוזר שלא שמענו את אותם אמירות נגד המפגינים שקראו קריאות נגד ראש הממשלה שעדיין לא נשפט והתירו את דמו בתקשורת.

comment-2-comment

בגלל כל איומי ה"שמאל"? אף אחד. משפחת נתניהו כולה הולכת עם אבטחה כי הם דורשים את זה, אבל אף אחד מהם לא באמת מאוים. היום יש מספר גדול של פוליטיקאים, אנשי משפט, עיתונאים ועוד שהולכים עם הרבה אבטחה כי הימין מאיים ועושה. השמאל רק מפגין

comment-2-comment

אולי בגלל שרק בימין השתמשו באלימות עד היום????????

comment-2-comment

האם אתה יודע את ההבדל בין הפגנה להסתה ואלימות? יש הבדל. זה לא אותו הדבר. כנראה לא נכחת בשיעורי אזרחות

comment-2-comment

זה לא כאילו הוא ראש השבכ והתפקיד שלו זה להעריך מתי יש סכנות ממשיות לפגיעה בחיים, ומתי אין. אבל אתה כנראה יודע יותר טוב מר איציק

comment-2-comment

149.

148.

comment-2-comment

147.

146.

comment-2-comment

יש לך מושג מה זו מלחמת אזרחים? תקרא קצת הסטוריה.

comment-2-comment

145.

אמרת לו את זה ישירות???

144.

143.

כמה אזרחים חפים מפשע כשהבעירו את הארץ במתקפת טילים. קטן עליהם עוד דם על הידיים בדרך לקחת את השלטון בכל הכח והאלימות

142.

וגדולי המסיתים לא שירתו בצבא ואפשר להעביר אותם לעזה ונראה אותם גברים חבורת חסרי חוליות ואפסים

141.

כדימלהגיע למסקנה הזאת כשרואים אץ כל חמוצי הימין

140.

0מאלן עוכר ישראל

139.

אכל נתח לבן עם המשפחה מול הטלוויזיה. אין לו מה לדאוג מקומו מובטח במפלגת העבודה וגם במר"צ עם משכורת נוספת בנוסף לפנסייה התקציבית.

comment-2-comment

הזו, רצח לא יבוא לעולם, אז צעקו. אבל כשאתה רואה את הרצח בעיניים והקצף על השפתיים של שורפי התמונות אתה מבין שהרצח הבא יבוא משם

comment-2-comment

הם בצד הלא נכון למה שיגנו על משפחת נתניהו

138.

אחר כך בית המשפט יפסוק את דינו כנראה ייכנס לכלא

137.

136.

הסגול מבלפור לא מכיר דרך אחרת מלבד הסתה, שיסוי והפצת שנאה שכבר גרמה לרצח, הפעם מסייעים בידו עבדיו מהליכוד והמוטציה שנקראת יאיר נתניהו ומסוכנת יותר מהמקור הסגול.

135.

134.

133.

הדגלים. לא סביר שהשב"כ תומך בכך ועל בית המשפט לבחון ולהתערב. ישנו גבול גם לחופש ההפגנה אם הוא מסכם את בטחוננו באופן קרוב לוודאי. אפשרי לצעוד באופן שלא יסכן כך את הציבור. זהו גם אמצעי לצנן חלק מההסתה שקיימת.

comment-2-comment

132.

אם לביבי באמת היה חשוב הימין אז היה מקבל את הצעתו של ישראל כץ ומפנה מקומו למישהו אחר מהליכוד.

131.

לצאת לרחובות ולאסוף את הפורעים. לא מספיק לצאת בהודעות לתקשורת בכדי לספק תשובות לוועדת חקירה ומבקר המדינה.

comment-2-comment

וביבי לא ייתן ל"פקיד" כמו ראש השבכ להפריע במשימה הקדושה של הרס המדינה.

130.

עכשיו התעוררת איפה היית שנה שלמה

129.

וקרה מה שקרה, הפעם ראש השב״כ לא לוקח סיכון ומזהיר את ביבי מעל גלי האתר שלא יגיד לא ידעתי לא שמעתי

128.

ברור איפה נמצאת האלימות

127.

comment-2-comment

126.

125.

124.

123.

איך זה שתמיד הימין אלים? הןא מדבר על דמוקרטיה ושסותמים להם פיות? מתי יסתמו את האלימות?

122.

121.

כל מה שהשמאל הפרוגרסעבי אומר: הוא לא רק החוק?.. אלא הראציונאל המאטמתי!!!. כל דעה שונה מזו של הרשתות החברתיות?: היא הסתה לרצח, והרג חפים מפשע!. אם הרשתות החברתיות חוסמות ומשתיקות דעות שונות משלהן?: למה לדעתכם זה קורה?.

120.

comment-2-comment

או שאתה סתם גזען

119.

יאיר נתניהו אל תשכח לשניה בלבד שאבא שלך חיבק את האחים המוסלימים בשביל האנרץ שלו בלבד אתה מצחיק אותי

118.

לא היה ראש ממשלה מאויים כמו נתניהו וזאת ראינו גם בהפגנות בלפור אבל לא רק כי היו גם איומים ישירים גם כלפי בני משפחתו ולא זכור לי שמישהו נעצר ובטח לא הועמד לדין כי פשוט התרתם את דמו כי רציתם במפלתו של ראש הממשלה הכי טוב שהיה למדינת ישראל

comment-2-comment

זה שאחראי להתעצמות החמאס והחיזבללה(ממאות טילים למאות אלפי טילים שמכסים את כל מדינת ישראל). זה שברוב טיפשותו (או שגעונו) איפשר לאיראן להיות קרובה לפצצה גרעינית יותר מאי פעם.זה שאחראי לאנרכיה בנגב ובגליל.זה הקים עלינו את גולם האוטונומיה החרדית(מיליון ש״ח החזרי מס באמצע משבר הקורונה תמורת מאות מיליונים לישיבות של גפני).זה שהפקיר את תושבי העוטף(וערי הדרום)לעשור של ישיבה במקלטים.זה שמשסה ושונא את כל מי שאינו נמנה על הכת שלו והופך אותם לאנרכיסטים ולבוגדים.זה שכלכך ישראלים שונאים אותו.אכן-הכי טוב שהיה.

comment-2-comment

comment-2-comment

117.

116.

קומץ מתנחלים קיצוני קובע את סדר היום בחסות הפוליטיקאים ואתה?? לא מניח מפתחות, רק מפריח הצהרות בעלמה בכסתח אופייני. איפה מעצרים מינהליים? איפה מהלכים מרתיעים ? כלום… עורבה פרח

comment-2-comment

אתה חי

115.

114.

113.

ויבקש מראש השב"כ להתפטר לאלתר...

112.

111.

110.

109.

108.

107.

106.

105.

מחכה לראות איך מוקיעים אותו כל הביביסטים

104.

שנים של שיסוי, השמצה ורצח אופי לראש הממשלה בנימין נתניהו. לכם מותר הכל, אבל כשהימין מפגין פתאום זו התלהמות ופתאום זו סכנה. פשוט חצופים!

comment-2-comment

שנים של שיסוי, הפגנות אלימות הביאו את הימין לרצח פ י ז י של ראש ממשלה... אולי עדיף שתסתום את הפה ותחזור למערה שלך

comment-2-comment

comment-2-comment

103.

102.

לאלימות המתרקמת כדי למנוע ממשלת שינוי יש כתובת אחת למלבה והמסית ראש הממשלה שבעברו היה חלק מכיכר ציון והתהלוכה ברעננה. אנשי הימין אוהדי נתניהו ואנשי הציונות הדתית הפעם לא תחמקו מהאשמה והכתם שירבוץ עליכם כמו אות קין. מציע שכל אדם שפוי ישאל עצמו לאן חותרת מצעד הדגלים ומקווה שהמשטרה תדע לבטלו לפני פרוץ הלבה.

101.

מעניין שכאשר השמאל מפגין זו מחאה סופר לגיתימית שדוחה אפילו סכנת מגיפה אבל שהימין מפגין זו כבר הסתה מסוכנת. מצטערים. אנחנו כבר מזמן לא קונים את הלוקשים האלו.

comment-2-comment

אבל רפה שכל כמוך לא מסוגל להבין

100.

99.

זה לא מעניין לשחורים בארץ רק ביבי

98.

איך החוק לא נותן את דעתו על הסתה לרצח. מה קרה כולו משחק ברלמנטרי. מי שהכשיר את האחים המוסלמים הוא אבא שלך הקוסם ההורס

97.

96.

ערסים צ'חצ'חים "שגנבו" להם את הגו'בים ישאירו פה אדמה חרוכה

95.

אם ביבי לא יפסיק את ההסתה המסוכנת אזי בית המשפט צריך להזהיר אותו ולהורות למשטרה לחקור אותו בחשד להסתה לאלימות.

94.

תפקידם של מנהיגים להוקיע הסתה ואלימות. נתניהו לא עושה ולא עשה את זה כל השנים, ולכן אינו מנהיג, אלה שליט. "יחי השליט".

93.

מקללים את ביבי שנים קוראים ל6 היטחר רוצח.צבועים נמאסתם

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

92.

91.

רצחו ראש ממשלה (רבין) ורצח פוליטי של מפגין (עמי פופר רצח את אמיל גרנצוויג. תוקפין על רקע זהות מינית (רצח שירה בנקי) ועושים פרובוקציות (מפגן הדגלים השבוע הקרוב). עוקרים עצים ותוקפים חקלאים בשטחים תחת שלטון צבאי (יו"ש). הם תוקפים חיילים (שפכו חומר כימי, סודה קאוסטית), על חיילי מצ"ל.

90.

מעניין מאוד מה קרה נדב ארגמן התעוררת פתאום היכן היית כשהסיתו נגד ראש הממשלה עם תופעות כגון חבל תליה על ביבי ועוד פסל של ביבי במרכז תל אביב זו לא הסתה ????? בושה וחרפה האם גם אתה מוטה פוליטית ?? לדעתי כן וזה מאוד חסל חופש הביטוי נחצה מזמן על ידי גורמים משמאל ומימין ועד כה לא הייתה הייחסות מתאימה לזאת וזה חבל מאוד כי ההסתה משני הצדדים זה לא בסדר.

89.

גונבים לנו את המדינה עם 6 מנדטים הוליכו שולל מצבעים ולנו אומרים לשתוק אולי תעצרו את ימינה על קבלת דבר במרמה יש מלא חומר באינטרנט מצולם אין תיק יותר פשוט מזה

comment-2-comment

88.

2% פעילי ליכוד השאר אנשים בתשלום שמשלמים להם להפגין ליד בתיהם של חברי כנסת הגיע לתחתית בביוב טוב שיצא ארגמן בקריאה להפסיק את ההסתה טוב שיצאו חברי כנסת איפה הרבנים ישנים אחרי אסון מירון ופסגת זאב העם לא שוכח

87.

אחרי כול ההסטות והאיומים על נתניהו ומישפחתו איפה היית יום יום הפגינו קיללו ואפילו פרצו מחסום בבית ראש הממשלה ..פתאום התעוררת ..אה סליחהמה להכין לך חביתה או ביצת עין ..אהה לך טוב רק מקושקשת ..

86.

לקחת את אמירת ראש השב"כ רק לצד אחד, מאוד צפוי.

85.

84.

83.

83.

הגיע הזמן שהמסית מבלפור יחזור לקיסריה שיממן את השגעונות של אישתו והבן שלו נגמר על חשבון המדינה

82.

comment-2-comment

אז מה? באיזה חוק יסוד כתוב ששליח הצ'חצ'חים חייב להיות ראש הממשלה?

comment-2-comment

ברור וידוע שהכל מתבסס על גזענות ואתה רק חידדת את זה

81.

81.

ולכן חובה לשלוח אותו הביתה.

80.

79.

תמיד הימין מסיט.

79.

קריאות למוות, איומים על הלוויה קרבה של ילדי ח״כים, מודעות אבל, הסתה אינטנסיבית... ראש השב״כ מתריע עד כמה זה מסוכן, ומה בוחר לעשות בנו והלוחש לאוזנו של ראש הממשלה? לצייץ שמחאה זה מצוין והכרחי אבל איומי רצח זה קו אדום? לא לא. לרטווט מישהי שטוענת ש״משתיקים את הימין״ ושהם ימשיכו בשלהם... דוגמא ומופת הישר מהבית בבלפור.

78.

אם נותרה בך טיפת מנהיגות ואהבה לעם, תרגיע את הרוחות!

77.

77.

יש כתובת אחת לכל ההסתה. לכן תגיד לו באוזן

76.

75.

ומה תגיד מירי רגב -לא ידעתי לא הסתתי (מיידוף....)כולם יתממו אחר כך ,אסון פשוט מביא עלינו אסון האיש הזה. מתי אחיי תתפכחו???ליכודניקים זה לא דוד המלך ,מתי תשחררו.

74.

עוד קצת וביבי בכלא!

73.

כל המגיבים לפני תרגיעו. אתם רק מלבים את האש עם תגובות "המחץ" שלכם. לא נורא שהשלטון מתחלף זה קרה וקורה בהרבה מדינות. גדולים מביבי הוחלפו והשמים לא נפלו.

72.

71.

הימין בשפה שלהם

comment-2-comment

70.

69.

0