תמונה כללית

שלומית מלכה אחרי הפרידה: תמונות ראשונות

יממה בלבד מאז שנודע לכלי התקשורת על הפרידה בין יהודה לוי ושלומית מלכה, תפסנו את הדוגמנית בטיול בוקר עם הכלב בונו. וכן, היינו חייבים לשאול אותה מה שלומה. צפו

בר זגהפורסם 09:51, 10/06/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: מוטי לבטוןהחיוך הגדול כבר לא שם. שלומית מלכה (צילום: מוטי לבטון)
 

 

אתמול (ד'), סיפרנו לכם שאחרי שש שנות זוגיות, מתוכן ארבע כזוג נשוי, יהודה לוי ושלומית מלכה שברו לנו את הלב והחליטו לסיים את מערכת היחסים ביניהם. בזמן שאנחנו עדיין מנסים לאסוף את השברים, ולדלות עוד פיסות אינפורמציה על הפרידה המפתיעה, החלטנו להתייצב מחוץ לבית של בני הזוג לשעבר, ולנסות לקבל תשובות.

 

אתמול, ראינו את אמה של הדוגמנית, אנה מאגין, מגיעה לפנטהאוז היוקרתי במרכז תל אביב עם ארגזי קרטון רבים לקראת מעבר הדירה הצפוי, אך לוי ומלכה לא נראו בשום מקום. הבוקר, כיממה בלבד אחרי הפרידה המתוקשרת, צלם הפפראצי שלנו תפס את שלומית בטיול בוקר עם הכלב בונו. למרות שמלכה לא שמחה במיוחד לראות את מצלמת המדור ואמרה כי היא לא מעוניינת להגיב על הפרידה, אנחנו בהחלט שמחנו לראות אותה, ומקווים שהחיוך היפה יחזור לפניה במהרה.

 

 

שלומית מלכה לראשונה מאז הפרידה מיהודה לוי (צילום: מוטי לבטון)

 

צילום: מוטי לבטוןלמה אנחנו לא נראים ככה כשאנחנו מתעוררים בבוקר? (צילום: מוטי לבטון)


צילום: מוטי לבטוןתמיד מנומסת. שלומית מלכה (צילום: מוטי לבטון)

 

רגע אחרי שמלכה סיימה את הסיבוב עם בונו והחזירה אותו הביתה, הגיעה לבניין אמה במכונית האדומה מאתמול, ודקות ספורות לאחר מכן, הדוגמנית היפה ירדה למטה, נכנסה למכונית והשתיים המשיכו הלאה.

 

צילום: מוטי לבטון"למה אתה עדיין פה?" (צילום: מוטי לבטון)

צילום: מוטי לבטוןאנחנו מצטערים, זה חזק מאיתנו (צילום: מוטי לבטון)

 

כאמור, אתמול נודע שלוי ומלכה החליטו להיפרד אחרי ארבע שנות נישואים. הידיעה על הפרידה באה קצת בהפתעה למי שלא במעגל המאוד קרוב של בני הזוג, שהצליחו לשמור על הסוד במשך מספר שבועות.

 

לוי (41) ומלכה (27) היו ה"פאוור קאפל" של הביצה בהא הידיעה. הוא, שחקן מצליח שהפך את שם הסדרה "איש חשוב מאוד" לחקוק על שמו והיא דוגמנית מוכרת ועובדת בארץ ובחו"ל. הזוגיות שלהם הייתה מהדביקות ומעוררות הקנאה בביצה, הם קראו זה לזו "דובי", עברו לגור יחד תוך חודשים ספורים והבהירו כי הם לא מבלים מעל לחמישה ימים בנפרד. למרות שהם מעולם לא היו מהזוגות שחיים באינסטגרם, אי אפשר להכחיש שבשבועות האחרונים הם לא העלו אף תמונה זה של זו ואפילו לא ציינו את יום הנישואים שלהם בפוסט או סטורי מאוהב. השבוע, מלכה נסעה עם חברותיה למלדיביים והעלתה משם תמונות - ללא טבעת נישואים. מקורבים לבני הזוג סיפרו לנו כי הפרידה נעשתה ברוח טובה ובהחלטה משותפת.


צילום: מוטי לבטוןאמא אנה באה לעזרה! (צילום: מוטי לבטון)

צילום: מוטי לבטון"אני אומרת לך, הוא היה פה כל הבוקר!" (צילום: מוטי לבטון)
 


צילום: מוטי לבטוןמצטערים שבאנו לך ככה, אבל את חייבת להבין אותנו. נשבר לנו הלב (צילום: מוטי לבטון)

צילום: מוטי לבטון"בסדר, אבל צילמת אותי, מה עוד אתה רוצה?" (צילום: מוטי לבטון)


צילום: מוטי לבטוןאנחנו פה אם את צריכה עזרה עם הארגזים! (צילום: מוטי לבטון)

צילם ועכשיו סוף סוף הוא יכול ללכת לשתות את הקפה שלו: מוטי לבטון