תמונה כללית

ועכשיו ההשקה: מאיה בוסקילה ועוזי בלתי נפרדים

אחרי שעשו קאמבק מול המצלמות בחתונה של רוסלנה, הגיע זמנם של הזמרת ובעלה לשעבר, עוזי אזולאי, לגרוף את הצ'קים על הגעה לאירועים יד ביד. תכלס, למה לא?

יוני פרויםפורסם 09:19, 21/07/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: אור גפן הם בטח ירצו לדעת איך זה קרה ששוב פעם חזרנו. מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי (צילום: אור גפן )

 

אין ספק שחיי האהבה של הזמרת מאיה בוסקילה יכולים לספק מספיק חומרים לטלנובלה בת 120 פרקים, ואם אנחנו על תקן הצופים, היינו רוצים להאמין שסוף סוף מתקרבים לפרק הסיום עם סוף אופטימי כמו באגדות. כמעט שלושה שבועות אחרי שהצליחה (כמעט) לגנוב את הרעם בחתונה של רוסלנה רודינה - כשהתייצבה יד ביד עם הגרוש הטרי, עוזי אזולאי - פגשנו אמש (ג'), את בני הזוג המתקמקבים באירוע השקה. וכן, כצפוי, כל העיניים היו נשואות אליהם.

 

בוסיקלה ואזולאי נראו מאוהבים מתמיד כשהגיעו יחד להשקת קולקציית ראש השנה של רשת סבון. נזכיר שהשניים נפרדו באופן רשמי בחודש מרץ האחרון אחרי שנת נישואים אחת שכללה לא מעט עליות ומורדות ואף לא מעט הכפשות הדדיות, אך כאמור כל זה שייך לפרקים הקודמים בטלנובלה של השניים וכעת הם שוב יחד בתקווה שלא תיפול הרוח.


צילום: אור גפן נשיקה על קיר לוגו זה סימן לזוגיות ארוכה. בוסקילה ואזולאי (צילום: אור גפן )

פרט לבוסקילה פגשנו במקום גם את הנשואה הטרייה קסניה טרנטול הפעם בלי הבעל הטרי, אבל כן עם האקס המיתולוגי והארוס לשעבר עמרי בן נתן שהתייצב יחד עם הנוכחית אופק זברו, את ג'ני צ'רוואני בשמלה אדומה שהזכירה לנו שט"ו באב זה ממש מעבר לפינה, את אירה ואורן דולפין ועוד.

 

ומה חשבתם על מה שכולם לבשו? הצביעו והשפיעו בסקר שיק או שוק.

 

צילום: אור גפן הפרח זה ממך? קסניה טרנטול ועמרי בן נתן פעם זוג מאורס היום חברים למקצוע שיכולים להגיד שלום יפה וגם זה ראוי לשבח (צילום: אור גפן )

צילום: אור גפן והנה הנוכחית. בן נתן והחברה אופק זברו (צילום: אור גפן )

צילום: אור גפן לא היית בחתונה שלה, נכון? (צילום: אור גפן )

צילום: אור גפן אנחנו כאן! ג'ני צ'רוואני שקועה במסך (צילום: אור גפן )

צילום: אור גפן יודעים דבר או שניים על זוגיות. אירה ואורן דולפין (צילום: אור גפן )

צילום: אור גפן היידה דאבל דייט (צילום: אור גפן )

 

 

 

צילום: אור גפן