תמונה כללית

שירלי בוגנים: "בשנה הבאה רוצה לחבוק ילד או שניים בידיים"

הדוגמנית חגגה יום הולדת 48 ואיחלה לעצמה את המתנה הכי חשובה לשנה הקרובה. המדור מחזיק לך אצבעות בידיים, ברגליים, ובכל מקום אפשרי. צפו

בר זגהפורסם 09:52, 14/09/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית
(צילום: אמיר מאירי)

 

זה לא סוד שכבר שנים רבות הדוגמנית שירלי בוגנים ובעלה לירן סורק מנסים להגשים את חלומם ולהביא ילדים לעולם. בוגנים שיתפה זאת לא פעם ולא פעמיים, אך בחודש יוני האחרון חשפה שיש בה אופטימיות חדשה: "ביום שני האחרון עברתי ניתוח אנדומטריוזיס בחלל הבטן. זוהי מחלה שכל אחת מתוך עשר נשים בעולם סובלות ממנה וברוב המקרים לא במודע והיא פוגעת בפריון האישה", כתבה בפוסט שהעלתה לאינסטגרם. "תשע וחצי שנים של מלחמה קשה ודרך מאתגרת שלי ושל בעלי, כדי להביא ילד לעולם. לא נשברים ונמשיך לנסות. מאמינה שבסוף חלומות מתגשמים", הוסיפה הדוגמנית. בוגנים הודתה שהיא התלבטה אם לשתף את העוקבים אך החליטה לעשות זאת למען נשים אחרות וכדי להבהיר שהיא לא מוותרת על החלום שלה.

 

אמש (ב'), חגגה היפה בנשים את יום הולדתה ה-48 לצד בעלה וחברים רבים שבאו לשמוח איתה אחרי תקופה מורכבת זו. "אני חושבת שכולם יודעים מה אני רוצה לאחל לעצמי", אמרה בוגנים ל-Pplus באירוע. "אני רוצה בעזרת השם בשנה הבאה לחבוק ילד או שניים בידיים, זה החלום הכי גדול שלי", הודתה והוסיפה: "אני בן אדם אופטימי כל החיים, לא משנה מה, אני מאמינה".

 

צילום: אמיר מאיריהיא הגיעה, אפשר להתחיל. שירלי בוגנים (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאיריחוגגים יום הולדת. שירלי ובעלי לירן (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאיריהחברים מהביצה. אקי אבני ואשתו ניקול (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאיריאיפה העוגה? (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאירימרימים כוסית לחיי השנים הבאות (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאיריעם החברות שבאו לחגוג לה (צילום: אמיר מאירי)

צילום: אמיר מאיריהרבה אושר ובריאות (צילום: אמיר מאירי)

 

צילם והרים את שירלי על הכסא: אמיר מאירי