תמונה כללית

אין יור פייס קניה: עם מי באה קים קרדשיאן למט גאלה?

כאילו לא הספיק האאוטפיט הביזארי של מלכת הטראש, כל הערב סבב סביב השמועות שבן זוגה על השטיח הוא בעלה בנפרד קניה ווסט. ספוילר: ממש לא. ומה עשה הראפר במקביל להופעה של אשתו במט גאלה?

ענבל חננאלפורסם 10:39, 14/09/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: GettyImagesהמסכות זה חלק מהלוק או נגד הקורונה? ג'ניפר לופז ובן אפלק (צילום: GettyImages)

 

עוד לא הספקנו להירגע מהופעת הבכורה הזוגית של ג'ניפר לופז ובן אפלק בפסטיבל הסרטים בוונציה, שהייתה חגיגה לעיניים (ולעדשת המצלמה), והשניים לא נחים, וקופצים מיד לאירוע הבא - המט גאלה הנוצץ. אמש התקיים האירוע הכי גדול בעולם האופנה, וכל מישהו שהוא משהו הגיע לדפוק נוכחות. בניפר כמובן לא היו יכולים לפספס, ודפקו עוד הופעה זוגית מרשימה כשהם ממשיכים בקו הפלירטוט האינסופי - גם אחד עם השנייה וגם עם המצלמות. כלומר, באמת, מי מאיתנו מתנשק עם המסכה על הפה?

 

צילום: GettyImagesאתם משהו. בניפר (צילום: GettyImages)

 

בניפר לא היו בני הזוג היחידים שהשתמשו באירוע היוקרתי כדי לדפוק הופעה פומבית ראשונה. ריהאנה והראפר אייסאפ רוקי, ששמועות בדבר זוגיות בין השניים התחילו לרוץ לקראת סוף דצמבר 2020 בחרו במט גאלה כדי להשיק את מערכת היחסים ביניהם מול המצלמות. גם זואי קרביץ ובן זוגה הטרי, השחקן צ'נינג טייטום, חביבי מדורי הפפראצי מעבר לים, צעדו אמנם בנפרד על השטיח האדום, אבל יצאו ממנו כשהם מחזיקים ידיים.

 

שניים נוספים שמשכו את תשומת ליבה של התקשורת העולמית הם ריטה אורה והבמאי טאיקה וואיטיטי. השניים החלו לצאת בחודש מרץ האחרון. גם אז הזוגיות המפתיעה החלה כשמועה אך מהר מאוד אורה אישרה כי אכן יש דברים בגו ופרסמה תמונה של וואיטיטי בחשבון האינסטגרם שלה. ואתם יודעים איך זה עובד, אין דבר רשמי יותר מהרשתות החברתיות, להגיע יחד למט גאלה זו רק הגושפנקה הסופית. עוד זוגות שהגיעו יד ביד: ג'סטין ביבר והיילי בולדווין, קמילה קביו ושון מנדז, קיט הרינגטון ורוז לסלי, אלישיה קיז ובעלה סוויז ביטס ועוד.

 

מי שלרגע חשבנו שהגיעו יחד כזוג למרות הפרידה הפומבית ביניהם הם קים קרדשיאן וקניה ווסט. הגברת הראשונה לטראש הגיעה לנשף כשהיא מכוסה מכף רגע ועד ראש בבד שחור עם שובל מבית האופנה של בלנסיאגה, כולל הפנים. לצידה צעד אדם לבוש גם כן בשחורים מכף רגל ועד ראש - כך שאי אפשר היה לזהות אותו. בזמן שהשמועות מיהרו לטעון כי מדובר בלא אחר מאשר בעלה לשעבר, אנחנו כאן כדי לבשר כי מדובר בדמנה גבסאליה, מנהל הקריאייטיב של מותג האופנה אותו לבשה. יותר מזה, אם בקים וקניה עסקינן, נציין כי ווסט הסיר עוקב מהאקסית, ממש שעות ספורות לפני הנשף. 

 

צילום: GettyImagesזוגיים. ריהאנה ואייסאפ רוקי (צילום: GettyImages)

צילום: GettyImagesאנחנו עדיין מתקשים לעכל. ריטה אורה וטאיקה וואיטיטי (צילום: GettyImages)

  

צילום: Backgridיד ביד. זואי קרביץ וצ'נינג טאטום (צילום: Backgrid)

  

צילום: GettyImagesמה קורה פה? קים קרדשיאן ודמנה גבסאליה (צילום: GettyImages)

 

נוכחות נוספת שנרשמת על השטיח הייתה של אתלטים מוכרים: המתעמלת האולימפית סימון ביילס, צעדה בשמלת שלושה חלקים מבית האופנה AREA וכשאנחנו אומרים צעדה אנחנו מגזימים, היא לכל היותר הצליחה לדדות עד האולם. בנוסף אליה ראינו גם את סוניסה לי, חברתה לנבחרת ההתעמלות, את האחיות הטניסאיות ונוס וסרינה וויליאמס וגם את הסנסציה החדשה של עולם הטניס, אמה רדוקאנו בת ה-18 שזכתה באליפות ארצות הברית.

 

צילום: Gettyimageחובבת אירועים נוצצים. סימון ביילס (צילום: Gettyimage)

 

צילום: GettyImagesנהיה לנו חם! קמילה קביו ושון מנדס (צילום: GettyImages)

צילום: GettyImagesלא הגזימו הפעם. היילי בולדווין וג'סטין ביבר (צילום: GettyImages)

צילום: GettyImagesנוצצים. אלישה וסוויס ביטס (צילום: GettyImages)

 

עוד הגיעו והשקיעו את נשמתם בלבוש מוגזם: ליל נאס אקס, בילי אייליש, כריס ג'נר ובן הזוג קורי גמבל, קאיה גרבר, ג'יג'י חדיד, קנדל ג'נר, אמילי בלאנט ועוד. ומה חשבתם על הלוקים?