תמונה כללית

לוהט לנצח: פירס ברוסנן מבלה בחוף הים

בגיל 68, פירס ברוסנן עדיין חתיך ושרמנטי – רק תראו את תמונות הפפראצי שלו מחוף הים. כוכב סרטי ג'יימס בונד במיל' נתפס בעדשת המצלמה כשהוא בבגד ים וגרם לנו לשכוח לגמרי מדניאל קרייג

עומר דניאלפורסם 12:53, 14/09/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: megaהשם הוא ברוסנן. פירס ברוסנן (צילום: mega)

 

השאלה מי היה הג'יימס בונד המוצלח ביותר יכולה לעורר ויכוחים ארוכים ואינסופיים, כשכמעט לכל שחקן ברשימה יש את היתרונות והחוזקות שבזכותן הוא יכול להיחשב כטוב ביותר. פירס ברוסנן נופל כנראה איפשהו באמצע, הוא לא אייקוני כמו שון קונרי ולא עדכני כמו דניאל קרייג, החזיק מעמד יותר זמן מג'ורג' לייזנבי, אבל הרבה פחות מרוג'ר מור,  מה שבטוח – הוא בהחלט אחד הבונדים הלוהטים ביותר שידעה סדרת הסרטים המצליחה.

 

גם היום, כשהוא כבר בן 68, ברוסנן מוכיח שהוא חתיך ושרמנטי בדיוק כפי שהיה לאורך שנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000, אז כיכב בארבעת הסרטים של הסוכן החשאי המפורסם. השחקן המצליח שהה בסוף השבוע האחרון בהוואי, ותועד על ידי צלמי הפפראצי כשהוא במראה הרטוב בחוף הים, שם בילה עם אשתו, קילי שיי סמית'.

צילום: megaדניאל קרייג who? (צילום: mega)

צילום: megaמתי יוצא מאמה מיה 3? (צילום: mega)

 

ברוסנן וסמית' חוגגים השנה 20 שנות נישואים - הם החלו לצאת ביחד ב-1994, ויש להם שני ילדים משותפים, בנוסף לשלושת ילדיו של ברוסנן מנישואיו הראשונים לשחקנית האוסטרלית קסנדרה האריס.

 

לבני הזוג יש בית באי קאואיי, והם מחלקים את זמנם בין הוואי ללוס אנג'לס, לפי צרכי עבודותיהם. בנוסף לבית בהוואי יש להם גם אחוזה יוקרתית במאליבו – וכשאנחנו אומרים יוקרתית, זה בלשון המעטה: לאחרונה הציעו אותה בני הזוג למכירה ודרשו עבורה 100 מיליון דולר, אך לצערם לא מצאו קונים.

 

19 שנים חלפו מאז שברוסנן גילם בפעם האחרונה את דמותו של בונד בסרט "למות ביום אחר" (למרות שאנחנו מודים, אהבנו אותו יותר ב"גברת דאוטפייר"). לאחר מכן דניאל קרייג נכנס לנעליו וממשיך לגלם את התפקיד עד היום: בחודש הבא ייצא הסרט החדש בסדרה (ובעל השם הכמעט זהה לאחרון של ברוסנן), "לא זמן למות".


gettyimagesחוגגים 20 שנות נישואים. ג'יימס בונד יכול רק לקנא (gettyimages)