תמונה כללית

הופעה נדירה: רותי ברודו ובן הזוג משיקים

המסעדנית ושופטת הריאליטי הקשוחה, הגיעה לפרמיירה של הדוקו ריאליטי החדש בו היא לוקחת חלק והביאה את הבויפרנד, גיא פולק, ואפילו הפגינה חיבה בפומבי. דווקא האקס המיתולוגי בחר להבריז

יוני פרויםפורסם 09:56, 13/10/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: רפי דלויהמזל שיש השקות! איך כיף לפגוש את רותי ברודו ובן הזוג גיא פולק (צילום: רפי דלויה)

 

אחרי שבפעם שעברה היו אלה קותי סבג, נועה ירון דיין ויובל דיין, מור חן ואלברט אסקולה שהיו צריכים להגיד "כן" לכל דבר שחנוך דאום מציע להם, שמחנו לגלות שנותרו עוד כמה אמיצים בישראל שמוכנים לשנות את הקיבעון ההתנהגותי שלהם. אנחנו מתכוונים כמובן למשתתפים החדשים בדוקו-ריאליטי "יס מן" (yes).

 

אמש (ג'), התקיימה במוזיאון תל אביב השקה חגיגית לעונה השנייה והפעם עם משתתפים וסיפורים חדשים. מי שכבר שינתה את הדפוסים הקבועים שלה היא המסעדנית והשופטת הטלוויזיונית, רותי ברודו, שהצליחה להפתיע אפילו אותנו כשהתייצבה בהופעה נדירה עם בן זוגה בשנים האחרונות, גיא פולק. בלט בהיעדרו הבעל לשעבר, מתי ברודו, שגם משתתף בסדרה.

 

עוד הגיעו ואומרים "כן" לדאום: אביבית בר זוהר שאמנם התבקשה לשנות הרגלים אבל דאגה לדפוק איחור סופר אופנתי וכמובן לא ויתרה על מחשוף נדיב מתמיד, הזמרת דיקלה, ומלך זילברשלג מינוס בת הזוג אלונה סער שוויתרה על הפלאשים והשאירה את ההמולה ותשומת הלב להורים של זילבשרלג. ומה חשבתם על מה שלבשו כולם? הצביעו והשפיעו בסקר שיק או שוק.


צילום: רפי דלויההבנו רותי, אנחנו שומרים מרחק. ברודו ומלך זילברשלג (צילום: רפי דלויה)

צילום: רפי דלויההתמסרת לתהליך? אביבית בר זוהר (צילום: רפי דלויה)

צילום: רפי דלויהמתלוצץ עם הוריו (צילום: רפי דלויה)

צילום: רפי דלויהאז למה היית צריכה להגיד כן? (צילום: רפי דלויה)

צילום: רפי דלויהאחלה ג'וב תפסת. חנוך ואפרת דאום (צילום: רפי דלויה)

צילום: רפי דלויהיש מצב שנראה אותך בעונה הבאה? ציפי ורפי רפאלי (צילום: רפי דלויה)

 

 

 

 

לכתבה זו 59 תגובות
הוספת תגובה