תמונה כללית

נוי והדר התחרטו: לא תהיה חתונה משותפת

פרסום ראשון: רק לפני שבוע הודיעו התאומות כי הן יחגגו את היום השמח ביותר בחייהן יחדיו, וכעת מסתבר שההכרזה על האירוע יצרה לא מעט חיכוכים ביניהן והן החליטו להפריד חתונות

בר זגהפורסם 10:50, 13/10/2021
תמונה כלליתתמונה כלליתתמונה כללית

צילום: אמיר מאירירגע אחרי ההצעה. נוי והדר (צילום: אמיר מאירי)

 

פרסום ראשון: בחודש אוגוסט האחרון, התאומות נוי והדר קרקו התארסו לבני זוגן במקביל - ממש כמו לא מעט אירועים אחרים בחייהן. בהמשך, השתיים הכריזו כי החתונה תהיה משותפת (שוב, כמו לא מעט אירועים אחרים בחייהן), וההד התקשורתי לא איחר להגיע. אלא שמרגע ההכרזה על האירוע ועד היום, לא מעט השתנה - שלא לומר הכל השתנה.

 

נזכיר שרק בשבוע שעבר התאומות כתבו למאות אלפי העוקבים שלהן באינסטגרם על ההחלטה לקיים חתונה משותפת: "בגדול, התכנון הוא לעשות אירוע אחד. בימים האחרונים אנחנו עובדות על חתונה משותפת ומנסות לראות איך אפשר להרים אירוע כזה מטורף. יש לא מעט קשיים מבחינת תכנון וארגון אירוע, אבל אנחנו בטוחות שיהיה מושלם. מתרגשות!".

 

אלא שגורמים יודעי דבר מספרים לנו היום (ד'), כי ההודעה על החתונה המשותפת יצרה מתח וחיכוכים בין השתיים וכעת האחיות התאומות החליטו לבטל את האירוע המשותף ולקיים חתונות נפרדות - כל אחת עם בן זוגה בלבד. 

 

עומרי יערי, הסוכן של התאומות נוי והדר, לבטל את הצ'ק הכפול?

"אכן יש מורכבות בענייני החתונה, בשלב שהתמונה תהיה ברורה הבנות ישתפו בהכל".

 

צילום: אינסטגרםההודעה על החתונה משותפת (צילום: אינסטגרם)

 

נזכיר כי השתיים קיבלו הצעת נישואים בחודש אוגוסט האחרון, שהיו מתוזמנות לאותו הזמן אך התרחשו בנפרד - נוי התארסה לבן זוגה לירוי טיסונה, שהפתיע אותה עם טבעת בשקיעה מול חוף הים בהרצליה, והדר התארסה לליאו בורנשטיין שכרע ברך על יאכטה. "בני הזוג שלנו חברים מאוד טובים והם תכננו את זה ביחד. כל אחת הייתה במקום אחר והם פשוט עשו את זה במקביל", אמרו לנו התאומות וסיפרו על הרצון להיות אמהות צעירות.

 

צילום: אינסטגרםמשוויצות בטבעות (צילום: אינסטגרם)

 

 

 

לכתבה זו 123 תגובות
הוספת תגובה