40
סקס אפיל

למה אנחנו מתביישות לדבר על מין אוראלי?

למין אוראלי היסטוריה ארוכת שנים, ולמרות זאת הפרקטיקה המענגת הזאת עדיין סופחת אליה בושה ורתיעה. וגם: מה תנוחות הסקס מספרות על הקשר עם בן/ת הזוג, וכיצד נראה המוח שלנו בזמן האורגזמה? רגע לפני ש"סקס אפיל", פודקאסט המיניות של ynet, חוזר מהפגרה, החלטנו לפנק אתכם בשלושה פרקים שאהבנו במיוחד| האזינו

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 23/06/2022
מין אוראלי הוא פעילות מינית הכוללת מגע בין הפה, הלשון, השיניים או הגרון ובין איברי המין. הוא מתבצע כחלק מהמשחק המקדים או כעיקר הפעילות מינית, וההיסטוריה האנושית מראה שהאקט הזה מלווה אותנו עוד מימי מצרים העתיקה.
דנה ויינשטיין אורן, מאמנת אישית וזוגית להעצמת הנוכחות המינית, מספרת למה הפרקטיקה המענגת הזאת סופחת אליה כל כך הרבה בושה, סלידה ורתיעה, אילו סיכונים בריאותיים קשורים במתן ובקבלת מין אוראלי, וכיצד נוכל לשפר את ביצועינו המיניים ולהעניק מין אוראלי מענג ורותח מתמיד.

המסרים התת-הכרתיים של תנוחות הסקס האהובות

הגוף שלנו מדבר כל הזמן וללא הפסקה, גם כשאנחנו נמצאים ונמצאות בחדר המיטות. אז מה תנוחות הסקס האהובות מספרות לצד השני? למה דוגי-סטייל היא אחת התנוחות הכי עוצמתיות בקשר, ומדוע שווה להחזיר את הכבוד האבוד לתנוחה המסיונרית? מעיין בשן, מומחית ופרשנית לשפת גוף, התארחה בפרק 46 של "סקס אפיל", והסבירה איך תזהו כשהאישה שאתכם נהנית ומבקשת מכם, ללא דיבור, שתגבירו ממש עכשיו את הקצב.

כיצד נראה המוח בזמן האורגזמה?

כשזה מגיע למוח האנושי – הגודל ממש לא קובע. גם אין באמת דבר כזה "מוח זכרי" ו"מוח נקבי", למרות הנחות העבר. אז מה הם בכל זאת ההבדלים בין גברים לנשים מבחינה מוחית? מה קורה לפעילות המוחית שלנו בזמן הגירוי המיני – ואיך נראה המוח שלנו בזמן האורגזמה?
ד"ר קרן בן יצחק היא פסיכותרפיסטית ומומחית במדעי המוח ובפסיכולוגיה ניסויית-מחקרית. בפרק מספר 17 של "סקס אפיל" היא מסבירה מדוע נשים יכולות להמשיך לסיבוב אורגזמי נוסף, בזמן שגברים (שאינם עוסקים בטנטרה) מתחננים למנוחה?
צילום: אוסף פרטיד''ר קרן בן יצחק. מה קורה למוח שלנו בזמן האורגזמה? (צילום: אוסף פרטי)
סקס אפיל הוא פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע לורי מראיינת מומחה או מומחית מעולמות הסקס, היחסים והמיניות.
מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם. בא לכם לשוחח על הפרקים השונים? היכנסו לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל הפודקאסט - הקבוצה לדיונים", וספרו מה חשבתם על הפרק. אהבתם ובא לכם לפרגן? נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות הפודקאסטים השונות. נשתמע ממש בקרוב!
לכתבה זו 40 תגובות
הוספת תגובה
40

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
30.

29.

28.

27.

ככל שהגבר והאישה מיניים ואנשים חמים ואוהבים,הם יעשו הכל לענג ולהתענג,והכל בא בטבעיות ובהבנה הדדית,ואם זה לא קורה אז חייבים לפתוח הכל,ויתכן ואין התאמה....דרך אגב ככל שאנו אוהבים לטעום הרבה סוגי מאכלים כך אנו גם יותר מיניים.

26.

90 אחוז מהגמירות שלנו הם בתנוחת 69. טוטאל אורלי. גמירות מעולות. עושים זאת שנים. ניפלא

25.

24.

comment-2-comment

23.

בתמימות עלול לסבך אם היא תיפול על אחת חרדתית

22.

לאורך כל שנותינו כזוג [ 50 שנה ] אשתי שמאד אוהבת סקס , היא מהנשים שמסוגלות להגיע לאורגזמה גם בחדירה , ותמיד שידרגתי את זה בסקס אוראלי במשחק מקדים שהענקתי לה , האמת שהיא פחות אוהבת להעניק לי מין אוראלי , לפעמים רק בליקוק האיבר ופחות במציצה שאני מאד אוהב , בחמישי בלילה התעוררנו בשעה 3 לפנות בוקר , והענקתי לה סקס אוראלי עד שהגיעה לאורגזמה , והיה לה מאד טוב לאחר מכן היא הייתה כל כך חרמנית , שהמשכנו בתנוחה המיסיונרית והיא גמרה עוד פעמיים , לפני שגמרתי בתנוחה האהובה עלי דוגי סטייל , היה כיף .

21.

20.

19.

אקט מענג לשני הצדדים

comment-2-comment

להעניק לפרטנרית מין אוראלי ותוך כדי דחיפת אצבעות. אין כייף מזה

18.

17.

קשקוש

16.

15.

14.

13.

פשוט לא מנומס לדבר בפה מלא

12.

11.

10.

אל תזרו לנו מלח על הפצעים.

9.

comment-2-comment

לפני החדירה וגם תוך עדי. עוצרים באמצע החדירה ויורדים לה עד שהיא גומרת או רגע לפני הגמירה שלה ואז חודרים שוב. תלוי אם האשה היא מולטי אורגזמית או לא. אם אתה תרד לפרטנרית שלך באופן קבוע, היא תרצה לעשות לך את אותו הדבר

8.

7.

וגם לעשות

6.

5.

חבל שיש כמה נשים שנרתעות אתן לא יודעות מה אתן מפספסות...

4.

לרדת לבעלי זה מענג אותי .. אם חמות הייתה יודעת אולי בייתה אוהבת אותי יתר

comment-2-comment

אני עושה כל מה שמעג את בעלי והוא מחזיר לי בהתאם ואוראלי זה משהו מהנה וכיפי כי אין אישה שלא אוהבת שיורדים לה. אבל רק אם זה בא מאהבת נפש

3.

2.

בזוגיות וחיבור נהדר כמו שיש לי עם בעלי הכל הדדי ואין בעיה ואין מחסומים. כשהאהבה מעל הכל יש פתיחות מינית ויש הנאה ועונג כל פעם מחדש והתשוקה מתגברת גם לאחר 22 שנים ביחד

1.

ממש לא נושא לשיחה איתה. לא מבין איך התחתנתי איתה...

comment-2-comment

אבל לעשות?

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה