57
השדכנית

רווק השבוע: הלב שלי שבור וכל רסיס נמצא אצל מישהי אחרת

צבי חזנוב הוא גבר רומנטי שמגדיר את עצמו כעוף מוזר, במובן הכי טוב שיש. בכל זאת, לא כל אחד היה חי על אי קטן וכותב בלוג על צרפת. השדכנית

שיר אוסטפלד | פורסם:11/05/2022
"הרבה נשים מחפשות את הגבר הסטנדרטי, זה ששומע שלמה ארצי, רואה ערוץ 12 ומזמין קבבונים או קרפצ'ו במסעדות גנריות. אני אחר", משתף רווק השבוע שלנו, צבי חזנוב בן ה-44.
הוא מתגורר בחולון, ועובד בחברת הייטק גדולה שמתמחה בעולמות האונליין גיימינג. יש לו בלוג שעוסק בתיירות ובתרבות צרפתית, והוא מגדיר את עצמו כ"פרנקופיל", אדם שמעריץ את התרבות הצרפתית, אף על פי שהוא אינו צרפתי במוצאו.
צילום: אוסף פרטיצבי חזנוב. און פארלה פרנסה? (צילום: אוסף פרטי)
"אני מרגיש שהצלחתי להגשים את רוב השאיפות שלי מבחינת הקריירה, ובעצם הדבר היחיד שממש חסר לי הוא זוגיות. יש לי חיים סופר מלאים ומעניינים והייתי שמח לחלוק אותם עם מישהי", הוא מכריז מיד על תחילת השיחה.

"בואי נגיד שרווק בן 40 פלוס שגר עם ההורים הוא לא מציאה"

צבי מודה שאחת הסיבות שבגללן הוא טרם מצא את האחת, קשורה בשנים הרבות שהעביר בחו"ל. "נולדתי בירושלים, עברתי לתל אביב ובשנת 2015 קיבלתי הצעת עבודה שלא יכולתי לסרב לה, אז עברתי לאי קטן שאף אחד לא מכיר בשם גרנזי. לאחר שנתיים עברתי תפקיד ושוב העתקתי את מקום מגוריי, הפעם למלטה. יצא שחזרתי ארצה רק ב-2019 במטרה למצוא זוגיות, ואז הגיעה הקורונה ונאלצתי לעבור לגור עם ההורים כי אני בן יחיד, וחששתי מאוד שלא אוכל לעזור להם בסגרים".
מקסים מצידך. ומה קרה בקורונה?
"בואי נגיד שרווק בן 40 פלוס שגר עם ההורים הוא לא מציאה גדולה, אפילו שהנסיבות היו מיוחדות. גרתי איתם כמעט שנתיים, אבל לשמחתי התקופה הזאת מאחוריי. השנה מצאתי לי דירה חמודה בחולון, יש לי קריירה מצוינת ואני עסוק בהמון פעילויות שמסבות לי אושר. עכשיו רק נותר למצוא את החתיכה החסרה בפאזל של חיי, ואשמח מאוד אם תוכלי לעזור לי בזה".
יאללה, בוא נתחיל. ספר לי מה היתרון הכי גדול שלך.
"מעבר לזה שאני פרטנר טוב לחופשה בפריז, אני איש של שיחה ושל המון הומור ויש לי יכולת נתינה".
והחיסרון?
"אני נהג די מחורבן וייקח לי שעה לחנות במקביל, אלא אם כן קרה איזשהו נס. אני גם בשלן די גרוע שמחפה על זה ביכולת למצוא מסעדות מעולות".
בהחלט מחפה. מה זאת אהבה מבחינתך?
"להגיע למצב של הזדהות מוחלטת עם בן או בת הזוג. ממש להפוך לסוג של ישות אחת, אבל בלי לאבד את עצמך כאינדיבידואל. אחת הדוגמאות המפורסמות היא הסיפור על רבי אריה לוין, רבם של האסירים, שכל כך אהב את אשתו עד שיום אחד הוא הגיע איתה לרופא לאחר שסבלה מכאבי רגליים, ואמר לו, 'אדוני הרופא, הרגל של אשתי כואבת לנו'".
רומנטי ביותר. אתה מאמין באהבה ממבט ראשון?
"אני מאמין גדול בכימיה ממבט ראשון, ואם אין אותה אז קשה מאוד להתקדם. אהבה זה משהו שצומח לאט-לאט מתוך הקשר".
"בהתחלה לא הבנתי שנשבר לי הלב, אבל ככל שעבר הזמן קלטתי כמה טראומתית הייתה הפרידה הזאת ואני עובד על עצמי מאוד חזק כדי להחזיר ללב שלי את היכולת לאהוב"
כמה זמן אתה רווק?
"כשנה-שנה וחצי. מערכת היחסים הרצינית האחרונה הייתה בשנה הראשונה של הקורונה".
צילום: גלי דקלצבי חזנוב. דעתן מאוד אבל לא יפסול על דעה פוליטית מנוגדת (צילום: גלי דקל)
מה קרה שם?
"לונג סטורי שורט - מישהי שהכרתי בצבא, אהבת נעורים. דרכנו נפרדו ואחרי 15 שנה חזרנו להיות בקשר. יצאנו, נפרדנו, חזרנו, זה היה קשר 'און אנד אוף' עד שנגמר. אי אפשר לתת צ'אנס למערכת יחסים כשאתה חי בחו"ל ומגיע לארץ פעם באף פעם. אז לצערי הרב, זה לא עבד. בהתחלה לא הבנתי שנשבר לי הלב, אבל ככל שעבר הזמן קלטתי כמה טראומתית הייתה הפרידה הזאת ואני עובד על עצמי מאוד חזק כדי לנסות ולהחזיר ללב שלי את היכולת לאהוב".
אני מרגישה מחויבת לשאול את מה שהקוראות ודאי שואלות בלב - איך זה שלא מצאת זוגיות כשגרת בחו"ל?
"יצאתי עם כל מיני נשים אבל לא היה לי סיכוי. קודם כל, כי לא נמשכתי. אני נמשך הרבה יותר לישראליות, וגם היו כמה בחירות לא נכונות. הלב שלי שבור וכל רסיס נמצא אצל מישהי אחרת. אני גם מתאהב לאט מאוד, לוקח לי זמן, אבל כשאני מתאהב אני לא יכול לכבות את זה".
מה הבנת על עצמך במערכות יחסים?
"שמעבר לכימיה אינטלקטואלית ומינית, שבלעדיה אין מערכת יחסים, הכי חשוב זה לדעת לתקשר ולא לשמור דברים בבטן".
מהו המרכיב הכי חשוב בעיניך במערכת יחסים?
"משיכה, ראיית עולם דומה, כבוד הדדי ופירגון".
צילום: לירן הוטמכרצבי חזנוב. "הלב שלי שבור וכל רסיס נמצא אצל מישהי אחרת" (צילום: לירן הוטמכר)
אתה פעיל באפליקציות?
"חזרתי להיות פעיל לאחר תקופה ארוכה. אני לא מת על האופציה הזאת כי היא מרדדת את הבן אדם ולא מאפשרת לצד השני לדעת מי הוא באמת. היא גם גורמת לך להבין שאתה נמצא בשוק בשר אלקטרוני. מצד שני, בימינו אין הרבה ברירות, במיוחד כשעובדים המון מהבית".
יצא לך משהו טוב משם?
"לפני כעשור הכרתי שם מישהי שמאוד אהבתי, אבל לצערי זה נגמר. מה שכן, זה מוכיח שבהחלט שאפשר למצוא שם אהבה למרות מגבלות הז'אנר".
מה מעליב אותך?
"שום דבר לא העליב אותי בשנים האחרונות. לא יודע אם זה בגלל שיש לי ביטחון עצמי שגורם לי להתעלם משטויות של אנשים, בגלל שעם השנים גידלתי עור של פיל או שאולי אני חוסר מודעות עצמית".
אילו תכונות אתה מחפש באישה שתהיה איתך ולמה?
"הדבר שהכי מושך אותי זה אינטלקט. אני פשוט חייב שהאישה לצידי תהיה בעלת עולם פנימי עשיר, מישהי סקרנית שיש לה תשוקה למשהו - וזאת ממש לא חייבת להיות תשוקה לפריז. הדבר השני שאני נמשך אליו מאוד הוא שנינות. אני טיפוס מאוד ורבלי ושמח שיש מישהי שיכולה לתת לי קונטרה, לצחוק איתי ולהצחיק אותי.
"מעבר לזה אני נמשך לאינטליגנציה רגשית גבוהה וללב טוב. אני משתוקק למישהי שתדע לקלוט את הבן אדם שמולה ושיש לה מספיק אמפתיה כדי להתחבר למה שחשוב לצד השני. אני מאמין ב'נאה דורש, נאה מקיים', אה! אני גם נמשך לנשים שאוהבות אוכל טוב ומתעניינות בזה".
חתונה - ברבנות או אזרחית?
"למרות שאני אדם חילוני, מאוד חשוב לי להתחתן ברבנות".
צילום: אוסף פרטיצבי חזנוב. נמשך לאינטליגנציה רגשית גבוהה וללב טוב (צילום: אוסף פרטי)
דעה פוליטית – האם היא אישיו?
"אני אדם פוליטי עם דעות מאוד נחרצות, לא מסתיר אותן. מצד שני, יש לי פתיחות לאנשים עם דעות הפוכות לשלי ולעולם לא אפסול מישהי בגלל פוליטיקה. אני מצפה שזה יהיה הדדי. להתווכח – בשמחה, אך לא לבטל את דעותיי".
עישון?
"לא מעשן ואשמח אם בת זוגי גם לא תעשן, אבל זה לא דיל-ברייקר".
"יצאתי עם גרושות עם ילדים, אחת מהן הייתה אהבת חיי. גיליתי שזה מאוד-מאוד מקשה על הקשר בגלל שנשאר מעט מאוד זמן פנוי בשביל שנינו לבד"
טווח גילים שאתה מחפש?
"בגדול בין 45-35, אבל מבחינתי גיל זה רק מספר כך שזה פחות קריטי לי, הרבה יותר חשובה לי הכימיה".
גרושה עם ילדים או גרושה בכלל – זה משהו שיכול לבוא בחשבון?
"יצאתי עם גרושות עם ילדים, אחת מהן הייתה אהבת חיי. גיליתי שזה מאוד-מאוד מקשה על הקשר בגלל שנשאר מעט מאוד זמן פנוי בשביל שנינו לבד. אני לא פוסל את זה לגמרי אבל מעדיף מישהי ללא ילדים".
מה ה'דיל-ברייקר' שלך?
"חוסר כימיה. גם בגידה או שקרים מטורפים, אבל מרגיש לי שזה מובן מאליו".
תאר לי את הדייט המושלם.
"דייט שבו לא מפסיקים לצחוק ולהתעניין בצד השני מהרגע הראשון; שהמחיצות נשברות מהר, הן אינטלקטואלית והן פיזית".
מה אתה עושה בזמנך הפנוי?
"האהבה הגדולה שלי היא העיר פריז, כך שהבלוג שאני מנהל והטיולים בחו"ל ממלאים חלק מאוד נרחב מזמני. ביקרתי בה יותר מ-30 פעמים וזה פשוט לא מספיק לי. קשה מאוד להסביר אהבת אמת וזה נכון גם לגבי אהבת גבר לאישה, כי היא גדולה בהרבה מסכום הגורמים לה. לכן, כפי שלא באמת ניתן להסביר אהבה לאישה בגלל התלתלים או החיוך שלה, כך לא ניתן להסביר את האהבה לפריז רק בגלל הארכיטקטורה, האוכל או האטרקציות שבה".
הקבלה יפה. מה מצחיק אותך?
"הומור שנון, בעיקר בשיחה טובה".
מתי בכית בפעם האחרונה ולמה?
"גברים לא בוכים, לא שמעת על זה?"
וברצינות?
"אני מוכן להודות שאני מזיל דמעה כשאני שומע ברדיו את 'הנסיך הקטן מפלוגה ב', או רואה את הסרטים 'בנג'מין באטון' ו'פורסט גאמפ'. גם הסרט 'אמלי' גרם לי להזיל דמעה. אני זוכר שיצאתי ממנו נרגש והדייט שלי ממש לא הבינה למה. מיותר לציין שלא היה דייט נוסף".
צילום: שרי ליכטיקצבי חזנוב. עכשיו רק נותר למצוא את החתיכה החסרה (צילום: שרי ליכטיק)
מה היית בגלגול הקודם?
"מרקיז שהתגורר בפריז של המאה ה-18 או ה-19".
מה הסדרה האחרונה שעשית לה בינג'?
"10 אחוז׳, סדרה פשוט נפלאה על עולם יחסי הציבור של שחקני הקולנוע בצרפת. עלילה מרתקת ודמויות בלתי נשכחות".
איזו מוזיקה אתה שומע?
"אני מאוד אקלקטי, החל ממוזיקה קלאסית, דרך שאנסונים ומוזיקה ישראלית ועד להיפ-הופ. אוהב גם את ג'ימבו ג'יי".
ספר משהו שאף אחד לא יודע עליך.
"אני לא סובל מלפפונים חיים, אבל אין לי שום בעיה עם חמוצים".
איך חברים שלך היו מתארים אותך?
"הנודניק המשעשע שמדבר על פריז כשצריך וגם כשלא צריך".
מה אתה עושה בימי שישי בערב?
"מצטער לאכזב אבל בקטע הזה אני טיפוס די משעמם. מכיוון שאני עובד מול חו"ל, כלומר, בימי שני עד שישי, שישי אידיאלי מבחינתי מסתכם בארוחה טובה בסיום העבודה ובאיזה סרט בטלוויזיה".
אז איפה אפשר להתחיל איתך?
"בפייסבוק. שימו לב אבל שיש שני צבי חזנוב בישראל, והשני הוא אולי בחור נחמד אבל הוא לא אני. אגב, לפעמים אני לא יודע אם מציעים לי חברות על רקע פרנקופילי או על רקע רומנטי, אז אשמח שיכתבו לי".
איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
"ממשיך לבלוע את העולם בביסים גדולים עם פרטנרית אמיתית לצדי ואולי עם ילד או שניים".
רוצות להתחיל עם צבי? כתבו לו לפייסבוק או לאינסטגרם
לכתבה זו 57 תגובות
הוספת תגובה
57

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
39.

אהבתי שהוא משתדל לא לשלול דברים רבים בבת הזוג גם אם זה נוגד את דעתו.מאחלת לו בהצלחה ומקווה שהוריו יזכו לנכדים בקרוב.

38.

אני חייבת לציין שאני קוראת את המדור הסה לפעמים ונדהמת כמה מעט כותבים שהם אוהבים אנשים חכמים, שנונים, מעניינים. אתה כתבת וגם הוכחת שאתה כזה. זה מרענן וזה נורא גברי בעיניי.. כובש הרבה יותר מגופיות עם שרירים. אז בהצלחה ואולי אתחיל איתך בפייסבוק, כי ממש ריתקת אותי, חייבת לציין

37.

36.

הבן אדם חי בסרט משהו שלא לדבר על הפוזה והגרביים.. זה הזוי אבל בלי קשר מה מקסים אז הוא רוצה אהבה והיו לו כמה נשים פה ושם נשצע שלא יודע לקיים קשר באופן משמעותי שנותן ל..אחת לעשות את רוב העבודה אתם מדברים על אישה שרוצה כסף תביא לי תקנה לי בדיוק האישה של הגרוש שלי נפל יופי אממה צריך ללמוד עליו עוד זה לא אומר שמקסים אולי קצת נשמע נאיבי אבל ניסה משהו פה ושם ולא התחייב מכור לעבודה או לפרויקטים שלו אולי כשיוולדו הילד אחד או שניים..זה בני אדם לא כלבים ילמד מה זה החיים באמת

35.

עשית למי שקורא את זה חשק חזק רק להתגרש

34.

בהצלחה רבה איש יקר. אתה נראה אדם מקסים ונדיר שבתקופת חיים אחרת הייתי שמחה לפגוש. מאחלת לך שפע הצלחה ואהבת אמת.

33.

32.

comment-2-comment

31.

30.

רוצים נחת בחיים? לא בזוגיות...מכל החברים שלי, יש זוג אחד מאושר אבל כנראה גם זה הצגה. אחרים עוברים גיהינום! נשים וגברים.

29.

חיוך חושף שיניים יעזור להתרשמות מלאה.

28.

27.

מוצאים זוגיות בדרך כלל דרך חברים משותפים ולא ככה

26.

25.

ואגב זה ממש לא בושה לגור תקופה עם ההורים, לפעמים זה אפילו צעד כלכלי חכם.

24.

חכם, שנון, מעניין, דעתן. ואוהב צרפתים (אף אחד לא מושלם). אנחנו מכירים מעל 10 שנים והרווקות של צבי זה אחד מהדברים הכי לא מובנים ביקום.

23.

22.

שמע בחור אתה אחלה גבר. באמת.. אני בדרך כלל לא קורא את הכתבות האלה של וויינט ובאתי סקפטי אבל ענית על כל השאלות טוב וסה"כ מאחל לך הצלחה ובטוח שיהיה לך מעולה

21.

בהצלחה

20.

אתה נראה סביר, אפילו מצויין בהתחשב בגילך; אתה מתחזק רמת חיים גבוהה, נסיעות לחו"ל ועבודה בהייטק; אתה שנון ומוכשר. לא אמורה להיות לך בעיה בזוגיות. אז למה אתה לא נשוי כבר? מסתבר שאתה מאוד ביישן ולא יודע להסתדר עם נשים. אבל עכשיו תיאלץ ללמוד את זה: אתה הולך לקבל מבול של פניות בפייסבוק. רק קח בחשבון שיש *המון* נשים נצלניות ואתה טרף קל. בקושי ארוחת בוקר.

comment-2-comment

19.

מאחלת לך שתמצא את זיווגך

18.

מוזר

comment-2-comment

שלהם קרס בקורונה ואין להם אפשרות להחזיק דירה . זה שכולכם עשירים לא אומר שגם כל השאר

17.

16.

המממ... אני מתקשה להחליט במי לבחור

15.

כספו מגיע ממכורים להימורים שאיבדו הכל והרסו משפחות

14.

שיהיה בהצלחה

comment-2-comment

13.

12.

11.

"אחת מהן הייתה אהבת חיי" - אהבת חייך עדיין לא הגיעה. אף אחת לא אוהבת להיות סתם אחת. תגיד אחת מהן היתה אהבה גדולה.... חוץ מה בגילך כדאי לך לומר שאתה רוצה בעדיפות ראשונה משפחה וילדים ואחר כך לטרוף את העולם.

comment-2-comment

אם הייתי מאמין רק באהבת חיים אחת ף, לא הייתי מנסה לחפש אהבה נוספת.

comment-2-comment

10.

9.

רוב רובן מחפשות מממן צמוד לכל בילוי. תהיה מוכן לזה?

comment-2-comment

בלתי אפשרי. צבי ממש קמצן

comment-2-comment

תתן לי תקנה לי תביא לי תתן לי תסיע אותי תקנה לי תשלם עלי ותמיד- אחרת אתה קמצן כמובן.

comment-2-comment

8.

גם שומע מוזיקה צרפתית וגם מסוגל להודות בחסרונותיו? אחלה גבר. מאחל לך הצלחה רבה ולזו שתזכה בו - שמרי על הבחור. זן נדיר

comment-2-comment

שהוא היה גר עם ההורים בגיל 40 והוא מביא סיפורים על רבנים בזמן שהוא מגדיר את עצמו חילוני?

comment-2-comment

7.

כמעט חבל שאני כבר נשואה...

comment-2-comment

comment-2-comment

מה שקורה בחו״ל משאר בחו״ל..

6.

חילוני, ברור.

comment-2-comment

5.

אחד מאיי תעלת למנש , מי שעשה רישיון משיט 60 [ רישיון יאכטה להפלגה בינלאומית ] מכיר בעל פה את כל איי תעלת למנש במבחנים לניווט חופי וניווט אסטרונומי .

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

4.

https://www.facebook.com/FrancophilesAnonymes לכל מי שנוסע לצרפת מומלץ להיכנס לאתר שלו יש שם המון מידע .

3.

comment-2-comment

2.

1.

שעור 11: תציג את החסרון כיתרון - אני מבשל גרוע אבל אקח אותך למסעדות יוקרה. אבל תצוגה יפה של "אני גבר רגיש ורומנטי שנשבר לו הלב, אנא ממך, תגרמי לי להאמין באהבה שוב. אה, ואני הייטקיסט עם רמת חיים גבוה, יהיה מסעדות וחו"ל".

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה