30
סקס אפיל

כפית קטנה שלי: מה תנוחת השינה אומרת על הזוגיות שלכם?

איך אתם נרדמים בלילה? בתנוחת הכפיות, טוסיק לטוסיק או רחוקים האחד מהשנייה? מעיין בשן, מומחית לשפת גוף, מפענחת הקשר בין תנוחות השינה לטיב הזוגיות שלכם, ועוזרת להבין מי האקטיבי ומי הפאסיבי בקשר. האזינו לפרק מספר 47 של "סקס אפיל", פודקאסט המיניות של ynet

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 31/03/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: באדיבות מעיין בשןמעיין בשן (צילום: באדיבות מעיין בשן)
והפעם: שינה משותפת היא אחת הפעולות הכי אינטימיות בקשר זוגי, אם לא האינטימית מכולן. מעיין בשן, מומחית ופרשנית לשפת גוף, סבורה כי ישנה חשיבות גדולה לדרך בה אנחנו מניחים את גופנו ליד בן/ת הזוג, ושבזמן השינה, כשתת-המודע שלנו מדבר, כל הסודות שאנחנו לא מעזים להציג בפני בני הזוג במצב של ערות, יוצאים ונחשפים החוצה.
אם כן, תנוחות הגוף שלנו מדברות, ובניגוד לאורגזמה, את תנוחות השינה הללו קשה עד בלתי אפשרי לזייף. הן יכולות לספר לנו על תחושת ביטחון מאוד גבוהה בקשר, להעיד על חברות טובה בין בני הזוג ועל אינטימיות. לעומת זאת, התרחקות גופנית ושינה נטולת מגע פיזי בין בני הזוג, יכולה לרמז על ריחוק, כעסים, בגידות ונתק רגשי.
אז מהי תנוחת "לולאת הרגל" ומדוע היא משדרת אהבה ללא מילים? מה המשמעות של תנוחת "הכפיות" הפופולרית, והאם יש חשיבות לכפית הקטנה ולכפית הגדולה? איך נדע מי הדומיננטי בזוגיות רק בהתאם לצד שהוא או היא ישנים בו בלילה, וטריקים משני חיים, שיעזרו לכם להעביר לצד השני מסרים תת-הכרתיים, בזמן שהוא עמוק בחלום השביעי. האזנה נעימה!
לכתבה זו 30 תגובות
הוספת תגובה
30

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
20.

שטויות במיץ עגבניות

19.

אישתי אוהבת לישון עם הגב אלי כשאני מחבק אותה ומחזיק לה בציצים. היא אומרת שזה כיף לה ומרגיע אותה ונרדמת תוך 3 דקות כמו תינוק. הבנתי שרוב הנשים אוהבות את התנוחה הזאת

18.

אחרי שהיא לא מפסיקה להפליא עלי

17.

גיבוב של שטויות, גם אם תישנו בנפרד לא אומר כלום, אחרי שנים שישנים ביחד או לא זה עניין של הרגלים ואם יש ילדים אז זה משתנה העיקר שעושים סקס אחד עם השנייה ולא עם השכנים..

16.

מה זה אומר שהיא אוהבת לשים את הראש שלה על הירך שלי ולהרדם מסתכלת עלי מלמטה?

comment-2-comment

אחרת היא לא היתה רואה כלום חוץ מבולבול מהזוית הזאת.

comment-2-comment

15.

14.

רוצה לישון בלי מגע פיזי. את המגעים אנחנו שומרים לזמן שאנחנו ערים

13.

12.

11.

אין כמו הריח של הרגליים של אשתי...

10.

9.

הבוהן אף פעם לא משקר ויש לו הרבה תת מודע, הוא חושף את כל הסודות שלכם

8.

7.

כל התחום של "מומחים לשפת גוף" במיוחד אלו שמחפשים כל הזמן לחתור לתת מודע. האנשים האלה יכולים לומר מה שבא להם ואי אפשר באמת לסתור שום דבר שהם אומרים כי זה סתם ניחושים.

6.

5.

כמה שטויות, ע"י מישהי שהמציאה לעצמה מומחיות. אפילו באתר שלה כתבה "עוסקת בניתוח שפת גוף" לא למדה דקה משהו בתחום הפיזיולוגיה או הפסיכולוגיה, לא עבדה במקום עבודה רציני שיכול להיות קשור. פשוט קמה בוקר אחד והחליטה לפרסם עצמה כמומחית, ואז לכתוב ולהרצות שטויות.

4.

לא מפריע לאף אחד

3.

מת כשני ישן כפיות עם אישתי כבר 27 שנים ואלא רוצה להחליף

2.

נגישות לחירשים דרך כלשהי שבה אוכל לקרוא את הפודקאסט ולא רק לשמוע

comment-2-comment

בדיוק חשבתי לעצמי את אותו הדבר

comment-2-comment

מצטרפת לבקשה.

comment-2-comment

כל הכבוד אלי

comment-2-comment

נא תמללו את הפודקסטים ASPS

comment-2-comment

1.

השיערות בחזה שלו מדגדגות לי את הגב ואני לא מסוגלת להתרכז באקס שלי.

comment-2-comment

מרדים מהר

comment-2-comment

comment-2-comment

והאקס שלך לא מסוגל גם להתרכז כי הוא זוכר את הנודים המצחינים שלך כשאת ישנה

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה