צילום: HBO Max
צילום: HBO Max

התגעגעתם אליה? צפו בטריילר הראשון ל"גוסיפ גירל", גרסת 2021

HBO מקס מספקת הצצה ראשונה לעלילת החידוש של "גוסיפ גירל", שגם במרכזה עומדת חבורת טינאייג'רים אליטיסטיים ואאוטסיידרית אחת שעתידה לטרוף את כל הקלפים. הכירו את הדמויות שינסו למלא את החלל שהותירו אחריהם סרינה, בלייר, דן וצ'אק

ynet | פורסם:10/06/2021
כמעט עשור לאחר שירדה מהמסך, החידוש לסדרת הקאלט "גוסיפ גירל" נחשף בטריילר ראשון שמספק הצצה לאליטה הצעירה והחדשה של מנהטן, ולאופן שבו הרשתות החברתיות שינו את הסצנה המקומית מאז ימיהם של סרינה, בלייר, דן, צ'אק וחבריהם מהאפר ווסט סייד.
"גוסיפ גירל" (2021) – טריילר (באדיבות HBO מקס)
כשברקע מתנגן שירו של פרנק אושן, Super Rich Kids, אנו פוגשים את הדמויות החדשות של "גוסיפ גירל" בעודן ישובות על מדרגות מוזיאון המטרופוליטן לאמנות שבמנהטן, ניו יורק. החבורה מבחינה בנערה חדשה שעברה לשכונה, ומציעים לה להצטרף אליהם - אך כפי שהטריילר רומז, האאוטסיידרית הזו לא תמימה כפי שהיא מציגה את עצמה.
תוך זמן קצר אנחנו כבר נחשפים לבילויים החברתיים והמיניים שמאפיינים כל כך את הסדרה, אבל גם לדמות החשובה ביותר - גוסיפ גירל - אחת שיודעת, בקולה האיקוני של קריסטן בל, שזוכה לחיים חדשים בדמות חשבון אינסטגרם פופולרי ואנונימי, המבטיח לגלות את כל הסודות הכי כמוסים של החבורה, על כל נספחיה.
צילום: HBO Maxמתוך "גוסיפ גירל" (צילום: HBO Max)
HBO מקס ממעטת להרחיב בפרטים על הסדרה, שתעלה מעבר לים ב-8 ביולי ונכון לכתיבת שורות אלה, לא מתוכננת להגיע לישראל בזמן הקרוב. אולם חוץ מהטריילר, אנשי שירות הסטרימינג פרסמו גם את שמות הדמויות והשחקנים האנונימיים למדי שלוהקו לגלם אותן, בהם ג'ורדן אלכסנדר המגלמת את מנהיגת החבורה ג'וליאן קאלוויי, איליי בראון ("שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות") הוא בן זוגה, אוטו "אובי" ברגמן, ו-ויטני פיק (זויה לוט, "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה") היא הבחורה החדשה שמשנה את כל התמונה. צפו.
1

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
1.
גל
10/06/2021 | 21:56