12
סקס אפיל

בטיפולי פוריות? נסו לשמור על מין ספונטני ופרוע

זוגות שעוברים טיפולי פוריות מדווחים לא פעם על פגיעה בחשק ובתפקוד המיני של אחד או יותר מבני הזוג. אבל זה לא חייב להיות כך, ובהחלט מומלץ לקיים יחסי מין מהנים ובריאים בזמן הטיפולים. איך תחזירו את החשק? תתחילו עם החזרת הספונטניות המינית, ונסו לשכב מדי פעם גם בדרכים אחרות. האזינו לפרק מספר 43 של "סקס אפיל"

תמונה כללית
לורי שטטמאור | פורסם: 24/02/2022
סקס אפיל - פודקאסט המיניות של ynet יחסים, בהנחיית לורי שטטמאור, עורכת הערוץ. מדי שבוע נדבר עם מומחית אחרת מעולמות הסקס, היחסים והמיניות. מוזמנים ומוזמנות להאזין לנו כאן ב-ynet, וגם לעקוב אחרינו בספוטיפיי, באפל פודקאסטס ובכל מקום אחר שבו אתם נוהגים ונוהגות לשמוע את הפודקאסטים שלכם.
פספסתן את הפרק הקודם? תוכלו להאזין לו כאן. רוצות ורוצים לשוחח על הפרקים השונים? מוזמנות ומוזמנים לקהילה שפתחנו בפייסבוק - "סקס אפיל - הקבוצה לדיונים", ואם בא לכם לפרגן - נשמח מאוד אם תדרגו אותנו בחמישה כוכבים באפליקציות השונות.
צילום: ינאי יחיאלד"ר ערן גולד. אל תזניחו את חיי המין שלכם (צילום: ינאי יחיאל)
והפעם: על פי דיווחים של האגודה האמריקנית לבריאות הציבור, כ-66.7% מהזוגות שעוברים טיפולי פוריות מעידים על פגיעה מסוימת בחיי המין שלהם. הטיפולים הללו בהחלט עלולים לפגוע במיניות האישה ולהוביל לירידה משמעותית בחשק המיני שלה, וכן לפגוע במיניות הגבר, בייחוד אם הסיבה לאי-הפריון קשורה בהפרעה בייצור הזרע או בעקרות.
החדשות הטובות? לא כל הזוגות יחוו פגיעה, ואלו שכבר חווים פגיעה בהחלט מוזמנים לעבוד כדי לתקן אותה. אז איך בכל זאת נוכל לקיים יחסי מין מהנים ובריאים בזמן הטיפולים? איך להירגע במקרים של ייאוש ואכזבות, ולמה ממש שווה לכם להיזכר בסקס הספונטני והמהנה שאפיין את תחילת הקשר שלכם? אורח: ד"ר ערן גולד, מומחה במיילדות, גניקולוגיה ופריון. מנהל מרכז בריאות האישה בכללית בת-ים ומתמחה בשיקום מיני.
לכתבה זו 12 תגובות
הוספת תגובה
12

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
11.

סקס הרבה פעמים יותר טוב כשהוא מתוכנן מראש. ככה לא אוכלים הרבה בארוחת ערב, דואגים לא להגיע לזה עייפים ועוד. ספונטניות מצתלמת טוב אבל זה ממש לא אומר שהסקס בסוף יותר טוב.

10.

9.

אחרי 17 שנים של טיפולי פוריות אני רוצה לספר שלך שאתה לא מחובר למציאות, אולי למציאות הפרטית הדימיונית שלך.... מאחל לך רק דברים טובים. אגב, בסוף אימצתי, 2.

8.

אני מעריכה מאד את ד"ר גולד, אבל רוצה להזכיר לו מה קורה כשגבר מקבל דקפפטיל. אומנם המינון מאד שונה אבל עדיין... כתבה שהרגישה שלי מאד פרו גברית.

7.

6.

5.

הכחדה תהיה מילה נכונה יותר.

4.

זוגות שעוברים טיפולי פוריות הדבר האחרון שמעניין אותם זה סקס

3.

קשה להיות ספונטני כאשר המחיר למנה שוב קפץ בשני שקלים.

2.

66% מעידים על פגיעה. והיתר לא מודים. מה הכתבה המיותרת הזו. כולם נפגעים מטיפולי פוריות. שום דבר לא יכול לעורר. בייחוד כשאחד מבני הזוג לא כל כך מעונין להיכנס לזה. ובטח לא כשמנסים למכור לך עוד ועוד טיפולים מיותרים, כדי לנצל כמה שאפשר את הקופה הציבורית או הפרטית. צריך לאמר את האמת, ולא לכתוב עוד כתבה שחצנית.

1.

comment-2-comment

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה