40

הדוקטור זולל בעסקים חיוניים: מאפייה במערב ראשון לציון

בדרך לקניות בסופרמרקט בינו נזכר בפתגם עתיק, ועוצר לזלול פחמימות בעסק חיוני - מאפייה משפחתית באזור תעשייה בראשון לציון; מאז ועד היום הוא מנסה לפצח את התעלומה - מי דפק לו את עגלת הקניות?

בינו גבסו | פורסם:26/10/2020
צפו: הדוקטור מבקר במאפייה משפחתית באזור תעשיה (צילום: משי בן עמי)
פרק שני בסדרת העסקים החיוניים: המסעדות עדיין סגורות אבל הדוקטור לא נותן לזה לקלקל לו את התאבון ואת החיבה לפחמימות ריקות: אשתו שלחה אותו לסופרמרקט אבל לו היו תוכניות אחרות לגמרי. כשהוא נזכר במשפט שאמו נהגה להגיד לו ("קניות לא עושים על בטן ריקה"), הוא מבין שהעגלה של הסופר - תחכה - או לפחות זה מה שהוא חשב שיקרה.
צילום: תיקי גולןבינו גבסו זולל בעסק חיוני: מאפיית קראמבל בראשון לציון (צילום: תיקי גולן)
בכניסה למתחם הקניות, האף של הדוקטור מזהה ניחוחות של אפיית לחם ושאר פחמימות, שבקעו מתוך מאפיית קראמבל - עסק משפחתי חיוני ביותר, במיוחד לאנשים רעבים שרוצים להעמיס מאפים מתוקים או מלוחים. לרגע, הוא כמעט הלך לאיבוד בין כל הבורקס, העוגות והקרואסונים, אבל מיד התעשת, לקח את עצמו בידיים, והזמין פיצה חמה מהטאבון בתוספת טונה. הוא קיבל גם מנה של בוריק, ועל הדרך נשנש גם כמה מאפים.
צילום: תיקי גולןמי דפק לדוקטור את העגלה? (צילום: תיקי גולן)
את העגלה, כאמור, הדוקטור השאיר בכניסה למאפייה, כשהתוכנית שלו הייתה לחזור אליה בסוף האוכל, אבל שום דבר לא הכין אותו לזה שהעגלה נעלמת יחד עם המטבע. צפו בביקור.
מאפיית קראמבל, האצ"ל 26, ראשון לציון מערב
לכתבה זו 40 תגובות
הוספת תגובה
40

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
25.

דברים מעולים ממש נקי טעים איכותי מבחר ומגוון טעים ביותר

24.

המעדנייה שלי במרתף של הבית ליד הגדר הטובה במטולה. תשאלו איפה אהרון ויגידו לכם. שווה להגיע. החמין שלי מעורבב עם וודקה 90 אחוז אלכוהול ו-50 אחוז אורניום. בסך הכל חמין 100 אחוז וגם המחיר פצצה - 33 שקל ישן למנה כולל ביצה חומה, תפוח אדמה ירוק ובשר כבש אדום. יש לי גם חמוצייה בשדרות ופרופ_talkback_content#39; גרוטו אכל אצלי ריבת שושנים עם לקרדה מפוחמת ועלי בזיליקום.

23.

אני פרופ_talkback_content#39; מיקי (מייק) חבשוש, מומחה בין לאומי לחילבה ומרק רגל, פתחתי לאחרונה מסעדת דגים מיוחדת בהרברט סמואל בחיפה, ליד בית השריון, בדיוק אחרי הירידה מהקסטל בפנייה השנייה של באר טוביה. אל תחמיצו. בואו להנות משלל מאכלי עדות ובפרט מהקובנה התימנית הממולאת קציצות קרפיון עם חזרת בטעם ריבת בצל וגרגירי זעתר.

22.

כנסו כנסו. תקנו תקנו. תטעמו תטעמו. תשלמו תשלמו. סושי פרגית על האש. ג_talkback_content#39;חנון סלמון עם מקצפת חילבה בכרוב סיני. תענוג.חארטאטה לשווארממה.

21.

יש בסוף בני ברק בית כזה עגול שממנו עולים ריחות משקרים של מיני מאפים ולחמים לא כשרים בעליל, בהשגחת הרב הגאון ציון צ_talkback_content#39; ציוני מנס ציונה. כל הריחות אכן שקרנים והשמועה אומרת שזו בכלל המצאת שיכורים, המאפייה הזו. הייתי שם השבוע והרחתי אני בעצמי בשתי האוזניים שלי: הריחות משכרים אבל הניחוחות שקרנים גדולים. קניתי חלה קלועה חצי כשרה והמחיר בהתאם. ככה וככה.

20.

את הדוקטורט שלי השלמתי בסינג סינג בנושא _talkback_contentquot;המטבוחה והסוגייה היהודית בראי הדורות_talkback_contentquot;. לאחרונה פרסמתי בניו יורקר מאמר שהיכה גלים - _talkback_contentquot;המטבוחה לאן?_talkback_contentquot;. מפה לשם אני, אהרן הגרגרן, דור חמישי של בולענים, ממליץ בחום על כבד אווז ברוטב סירטקי על מצע מרענן של מטבוחה קפואה עם רסיסי זעתר בזוקים ובוזוקי ברקע.

19.

18.

17.

למה לתת במה לאיש נחמד אבל עילג? br/מה הוא נותן כערך מוסף למנות שהוא טועם?
הולך ברחוב ומספר בקול: בדרך לקניות אכנס למאפייה.
נכנס למאפייה מספר: לפני הקניות נכנסתי למאפייה...
טקסט רדוד. בנאדם עילג ולא מובן.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

16.

ממשיכה לקדם את האדם הנלעג והעילג הזה בנה את האיפריה שלו על גבם של פועלים שהרוויחו שכר רעב תשאלו אותו בכמה משפטים הפסיד בתביעות עובדים

15.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

14.

13.

מומלץ בחום, מקום נקי טעים ומסודר וגם שווה לכל כיס

comment-2-comment

12.

11.

10.

9.

ask what you can give your country

8.

איש יקר בינו גבסו ,אוכל טעים והלב רחב ,תמיד תענוג לראות תכנית בה הוא מופיע

7.

טופס קורונה אתה לא יוצא מזה או יוצא נכה הקב"ה עוזר למי שעוזר לעצמו/בינו אתה פירסומת גרועה ולא אחראית

comment-2-comment

6.

רציתי לדעת באיזהמקום להשכלה גבוהה קיבל בינו גבסו את התואר ד_talkback_contentquot;ר. מי שלא מבין עוד יחשוב שהאיש באמת בעל תואר ד_talkback_contentquot;ר ורציתי לדעת מתי הוא יקבל גם את התואר פרופסור?

5.

4.

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

זמן. חולת נפש אומללה

comment-2-comment

comment-2-comment

comment-2-comment

3.

הסיפור יפה והמקום בשוק הפשפשים קסום אבל השקשוקה לא יותר טובה ממה שאני יכול להכין לעצמי בערב. סתם שקשוקה.

2.

משעמם.

1.

לכל התגובות
0
מצב לילה
מצב לילה