"כדי להתחיל עם בחורה בים צריך ביטחון. הגבר צריך לקחת סיכונים"

בזמנים בהם נדמה כי אפליקציות היכרויות כמו טינדר החליפו תקשורת אנושית, מסתבר שהגברים הישראלים עדיין אוזרים אומץ כדי להתחיל מחוץ למסך, עם העדפה לחוף הים. באילו טריקים הם משתמשים, ומה הצעירות חושבות על כך? צפו

אסף קמר | פורסם:10/06/2021

להתחיל בים? כך תעשו את זה נכון (כתב ועורך: אסף קמר)
(כתב וידיאו: אסף קמר)

הקורונה עברה, המלחמה נגמרה והקיץ בעיצומו. חופי הים של תל אביב מלאים בצעירות ובצעירים בלבוש מינימלי, וההורמונים חוגגים. אז יצאתי לשטח כדי ללמוד מהמומחים כיצד מתחילים בצורה הכי נכונה עם בנות המין השני - והתוצאות מפתיעות.
בזמנים בהם נדמה כי אפליקציות היכרויות כמו טינדר החליפו תקשורת אנושית, מסתבר שהגברים הישראלים עדיין אוזרים אומץ כדי להתחיל מחוץ למסך, עם העדפה לחוף הים. באילו טריקים הם משתמשים? יוני צחורי מסביר כי הדרך הכי טובה להתחיל עם בנות בים היא פשוט לאזור אומץ ולהציג את עצמך בצורה הכי טבעית שיש. "צריך לגשת ולדבר, להגיד, 'מה הולך? שלום. מה העניינים?'. זה הבייסיק. אבל אתה לא ניגש לכל אחת, אלא רק אם היא עושה לך עיניים. והכי חשוב - לא באגרסיביות ולא לדחוף. להיות עדין ומנומס. זה עובד".

צילום: אסף קמרצעירים בים. מי כאן קרא את "האריה שאהב תות?" (צילום: אסף קמר)

איתי, צעיר תושב תל אביב, משתף אותנו בדרך הייחודית ופורצת הדרך שפיתח באופן עצמאי כדי להתחיל בהצלחה עם צעירות בים: "לקחתי משפט ידוע מספר הילדים 'האריה שאהב תות', וככה אני מציג את עצמי - 'היי, אני האריה שאוהב תות". הבחורה בדרך כלל מתבלבלת ולא מבינה מה אתה רוצה ממנה, ובדיוק אז אני שולף גביע גלידה ומציע לה לאכול איתי גלידת תות - והן זורמות! זה מצליח לי כי הן מאוד אוהבות שזה מקורי ומצחיק ויש גם גלידה קרה ומתוקה".

"אני בא עם ביטחון ועם קסם אישי ומציע לה לשחק איתי מטקות"

יאיר זבולון, צעיר שרירי במיוחד, מאמין בשיטה המסורתית והידועה של גברברי העיר להתחיל עם בחורות בים: "דבר ראשון - מטקות. מטקות זה לא משחק שיש בו מנצחים ומפסידים, מטקות זה משחק של שיתוף פעולה, של כימיה. תוך כדי משחק עם חבר, אתה פוגע בה במקרה עם הכדור או מתקרב אליה. אין לי משפט פתיחה קבוע, אני בא עם ביטחון ועם קסם אישי, מציע לה לשחק איתי מטקות או לשתות איתי משהו קר, או שאני מציע לאכול איזה פרי ביחד. קצת חיוכים ואני מחמיא לה - וזה עובד".

צילום: אסף קמר"קצת חיוכים, אני מחמיא לה - וזה עובד" (צילום: אסף קמר)

אם חשבתם שמשחק המטקות הפופולרי הוא הדרך הקלה והמהירה אל ליבן הענוג של בנות ישראל, מסתבר שהפוצ'יוולי, המשחק הברזילאי המהפנט ודמוי הכדורעף, שמתבצע באמצעות בעיטות ונגיחות, הפך בשנים האחרונות למכונת שידוכים מצטיינת. בכל מעגל מאתגר ומלא בהורמונים גבריים של שחקני פוצ'יוולי מוכשרים, ניתן למצוא גם מספר בנות מטופחות וספורטיביות בבגדי ים אופנתיים, כשכולם צוחקים ונהנים ונוצרים הרבה קשרים.
צריך לגשת ולדבר, אבל אתה לא ניגש לכל אחת, אלא רק אם היא עושה לך עיניים
כך אני פוגש את מתן בן זקן, צעיר תל אביבי שבדיוק משתתף באימון זוגי עם מאיה לב ארי, צעירה ספורטיבית, גם היא תושבת תל אביב. הם צוחקים ביחד, מקפיצים כדור ומהצד נראה שהם בקשר רציני. באופן מפתיע, מסתבר שפחות מדקה לפני שפניתי אליהם, בן זקן פגש את לב ארי לראשונה על החוף, והציע לה אימון ושיעור פרטי קצר במשחק הכדור הפופולרי. בן זקן משתף אותנו בטקטיקה שלו להיכרויות מוצלחות בחוף הים: "אם אני רוצה להתחיל עם מישהי בחוף הים, אני מציע לה גלידה, שייק או להקפיץ כדור, ובדיוק ככה הכרתי את מאיה".
מאיפה האומץ?
"צריך טיפה ביטחון עצמי ומחשבה וגישה חיובית. האמת היא שאני מדריך פוצ'יוולי מקצועי וזאת דרך לגיטימית לבלות וליהנות בים".
לא חששת מסירוב? כלומר, מכישלון?
"לא", הוא מחייך ומדגים הקפצת כדור מושלמת מרגל לרגל.

צילום: אסף קמרמתן ומאיה. הציע לה לתרגל הקפצת כדור - והצליח לו (צילום: אסף קמר)

לב ארי מביטה משועשעת בסיטואציה ומשתפת אותנו בהיכרות המפתיעה שזה עתה חוותה: "הוא בא בלי בושה, הציג את עצמו עם ביטחון עצמי והציע לי 'להקפיץ איתו כדור'. והוא גם אחלה מאמן. הצליח לו", היא צוחקת.
כמו שחקני פוצ'יוולי אחרים בחוף, גם בן זקן טוען שהוא מעדיף תקשורת פנים אל פנים על פני אפליקציות שידוכים למיניהן. "הרשתות החברתיות הפכו את הסצנה לשוק בשר. הדרך שלך לחזר אחרי מישהי שהכרת זה שלושה לייקים על תמונות בסטורי. זאת הפכה לדרך החדשה להראות חיבה".

"תהיו ישירים ואמיתיים. אנחנו לא רוצות הצגות ומחמאות מזויפות"

מה חושבות על כך הצעירות? מיקה, קיבוצניקית שבאה להתאוורר בים התל אביבי ולראות את השקיעה, טוענת שהבחורים בחוף חסרי רומנטיקה וממש לא יודעים את העבודה. "מוקדם יותר היום ראיתי פה כמה שיטות מזעזעות של גברים להתחיל עם בחורות, סוג של התנהגות מביכה עם יותר מדי פוזות 'מקריפות' והליכות מוזרות. יאללה גברים, תהיו יותר ישירים ויותר אמיתיים. אנחנו לא רוצות הצגות ומחמאות מוגזמות ומזויפות. אנחנו רוצות את הדבר האמיתי".
שירז גובארי, צעירה מתל אביב, מאשרת את הדברים. היא טוענת כי יש בחוף תופעה של גברים מביכים שממש לא יודעים איך להתחיל עם נשים בצורה מכובדת. "הדרך הכי לא נכונה להתחיל עם בנות בים עוברת בלהעיר אותי מהשינה ולעשות לי 'היי' כשאני מזילה ריר - וזה סיפור אמיתי! ישר אמרתי לו, 'לך! אני רוצה לישון!' אגב, הפעם האחרונה שהתחילו איתי בים הייתה באמצע אזעקה. הייתי פה בחוף ופתאום כולם רצו בבהלה למרחב מוגן – ובדיוק אז אותו גבר חשב שזה טיימינג טוב להתחיל איתי".
איך הגבת?
"נתתי לו מספר טלפון לא נכון והלכתי הביתה".
גברים, תהיו יותר ישירים ויותר אמיתיים. אנחנו לא רוצות הצגות ומחמאות מוגזמות ומזויפות. אנחנו רוצות את הדבר האמיתי
משי דמרי, מושבניקית צעירה שעברה לגור לאחרונה במרכז, טוענת שיש הרבה בחורים בים שלא יודעים איך להתחיל נכון. "זה לא עובד אם מתחילים באגרסיביות. צריך להתחיל בצורה נעימה ועדינה. לא טוב להיות תוקפני, צריך למצוא את הכימיה", היא מסבירה.

צילום: אסף קמרמשי דמרי. הרבה בחורים בים לא יודעים כיצד להתחיל עם בנות (צילום: אסף קמר)

כמו רבות מהבנות הצעירות שפגשנו על חוף הים, גם דמרי טוענת כי האפליקציות פגעו בסצנת ההיכרויות של חוף הים, ושהן משבשות את האווירה המחשמלת של הקיץ. "הרשתות החברתיות נתנו לכאורה במה לקלילות, אבל כדי להתחיל עם בחורה בים צריך ביטחון. הגבר צריך לדעת מי הוא ולקחת סיכונים. אם הבחורה תגיב בשלילה להצעה, הוא יצטרך להתמודד עם סירוב בפנים ולא דרך מסך הטלפון. באופן אישי, אני מעדיפה פנים אל פנים לגמרי. אני ממש מעריכה את האומץ של גברים שניגשים, אני עפה על זה - על הביטחון העצמי, הפלפליות, זה הכי כיף".
לי שמעוני, צעירה חייכנית, מפרגנת לנו בטיפים נוספים: "הכי פשוט זה לגשת לשאול - 'מה קורה? הכול טוב?', או להחמיא לי על המוזיקה שאני שומעת. אגב, אני לא עונה לכל בחור, רק אם הוא נראה טוב".
מתי בפעם האחרונה התחילו איתך בים?
"אתמול. אמר לי, 'מה קורה? הכול טוב?' - אבל זה לא עבד לו".
81

תגובות

close-fullscreen-comment
הוספת תגובה
50.
גבר
13/06/2021 | 17:13

אז מה אתה עף עליה כמו איזה נשר? עזוב, תפוס מרחק, או לך לעשות ביד

49.
ילדתי שלי
13/06/2021 | 15:14

השם ישמור אם הבת שלי תתחתן עם בחור שיגיד לה אני אריה שאוהב תות. זה ביטחון? זה להיות אידיוט. מסתבר שיש נשים שאוהבות מפגרים. חכה נראה מה יהיה שיוולד להם הילד הראשון והיא תצטרך לגדל שני ילדים

48.
פמיניסט
13/06/2021 | 11:49

'בא לך להזדיין?'?

47.
אמיר
13/06/2021 | 11:39

כמה בקשות

46.
2021 שבחורה תתחיל...
11/06/2021 | 07:49

45.
יי
11/06/2021 | 07:45

זאת ששאלו אותה אם התחילו איתה בצורה קריפית והיא ענתה שכן, בזה שאמרו לה איזו יפה את,

איציק
13/06/2021 | 10:39

44.
ללא שם
11/06/2021 | 07:39

43.
הלוחש לסוסים
11/06/2021 | 07:21

את נראית כמו מישהי שאפשר לגנוב איתה סוסים בלילה

42.
רועי
11/06/2021 | 07:15

41.
לוי
11/06/2021 | 07:03

לא מאמין . באמת לא מאמין שהקשקוש הזה שיכול להחשב בגדר הטרדה נכתב כאן. רק חסר "בובה אבא שלך גנן ? למה יצא לו פרח ?" או "יכול למרוח לך קרם אגוזים" או הפורד קונטסה שם עם הריילסים שם שלי רוצה סיבוב", "יש לך שעון ? שלי עומד", "את לא אחות של ...אה יפה כמוה". בימים שסבא שלי "התחיל" עם בנות והיתה לו ווספה בקרית ים זה נחשב אידיוטי .

40.
עודד לוי
11/06/2021 | 06:45

לא יכולתם להיות יותר רדודים קצת

39.
אייל
11/06/2021 | 03:57

מראה טוב. כל השאר זה בונוס. אתם יכולים להיות הכי נעימים, הכי מצחיקים, עם הכי הרבה ביטחון עצמי, הכי מעניינים… ואז יבוא החבר עם הבלורית, העיניים היפות וה״אף המעוצב״ … יעמוד כמו פוץ מושלם והיא תהיה מעוניינת בו. זה העולם המסריח שבו אנחנו חיים, וגם אנחנו הרי כאלה ״מאטריאליסטים״ … אז תשלימו עם זה ותדאגו קודם כל למראה מה שיותר טוב. דיאטה בריאה, חדר כושר, שזוף, טיפול העור והפנים, אופנה… גם ניתוחים קוסמטיים זו לא מילה גסה. אחרי שדאגתם למראה טוב, אז תתחילו לעבוד על ביטחון, אישיות וכו״… אין טעם להיות ״עם ביטחון עצמי אש״, (אלה אח כן זה למטרות אחרות בחיים כמו עסקים), כל עוד המראה לא בא להן טוב. אחרי תקופה מסויימת של דחיות גם הביטחון העצמי יחזור למטה. תעבדו על המראה ואז על הביטחון. מדבר אחד שהיה שם. בהצלחה.

38.
גבע
11/06/2021 | 03:29

ברגע שיגמר לך הכסף, היא תקפוץ ל"ארנק" התורן הבא שיממן אותה לפתוח לך את הרגליים פעמיים שלוש בחודש. נגמרה האהבה. היום הכל אצלן זה רק כסף. התקשורת דפקה להן את המוח והפכה אותן לחומרניות במקום חרמניiת. פלא שאח"כ מתגרשים ומביאים מישהי טובה מחו"ל שעדיין התקשורת לא הצליחה לקלקל ?

37.
משה
11/06/2021 | 02:51

36.
חהיות אמיתיים
11/06/2021 | 01:49

לגבר שיש מה להציע לא יזרוק את עצמי על כל בחורה שיש בים, ואם זה לסטוץ טינדר יותר מתאים ויותר אפקטיבי.

ללא שם
13/06/2021 | 12:17

35.
Dani
11/06/2021 | 01:44

Me too does not pay the check

34.
אברבנהלו
11/06/2021 | 01:37

איזו כתבה רדודה וחסרת שכל

33.
ללא שם
11/06/2021 | 01:27

להגיד שלא קל עם בחורות ישראליות, זה סוג של אנדרסטייטמנט. לפני כמה שנים כשהייתי חייל, השתתפתי בתגלית, ובאחד הערבים הלכנו עם קבוצת האמריקאים מ-L.A לבר בת"א. בחור מהקבוצה, אמריקאי לבבי אך תמים, חשב שיוכל להתחיל עם בחורה ישראלית שישבה שם. תוך דקות ספורות הוא בא אלינו החיילים כשהוא מבוהל לגמרי, והתלונן על כמה קשה להתחיל עם ישראליות. היה משעשע לראות את הפנים שלו וצחקנו איתו בסוף (וגם קצת עליו חחח). אבל איפשהו הרגיש לי שהמסכן נכווה קצת מהאמת... אתם יכולים להגיד מהסיפור הזה שהאמריקאיות זולות, אבל לפעמים נדמה לי שאם חייזר (או אמריקאי תמים מלוס אנג'לס) היה נוחת ישר לישראל ושואל בחורה אקראית איך היא מעדיפה שיתחילו איתה, היא תגמגם ותגיד שהיא לא יודעת, אבל מנגד תדע לומר בביטחון שהגבר הישראלי הוא חתיכת חרא סוטה ומגעיל או במקרה הטוב סתם דפוק... בכל אופן, בהצלחה לכל הרווקות והרווקים!

32.
א
11/06/2021 | 01:19

31.
רן
10/06/2021 | 23:24

לצערי...

ללא שם
13/06/2021 | 11:12

עם בחור כי היא יודעת שהיא נחשבת למכוערת והוא לא ירצה אותה אז היא מפחדת מדחייה. בחורה יפה יודעת שהיא יפה ושכולם רוצים אותה אז לה יהיה יותר קל ליצור קשר עם גבר. למרות שאומרים שהיופי הוא בעיני המתבונן

30.
יוסף המספר
10/06/2021 | 22:08

בנים, נקודת המוצא שלכם היא מאוד פשוטה ! יותר ממה שהעגל רוצה לינוק מהפרה , הפרה רוצה להניק את העגל ! תרגום בגוף הסרט : בת/ אישה שלא מתחילים איתה לגמרי מבועסת .. וקצת מנסיון בחיים - ישנן בנות שהן כל כל יפות שאך אחד לא מתחיל איתן כי אנחנו הבנים בטוחים שזה לא יצליח . מה שקורה בפועל שהיפות האלו נשארות לבד.. לסיכום בלי לקלקל ובלי לנבל - מי שלא מעיז , לא מתיז ! (אמרה לי מישהי שפעם התחלתי איתה.) מאחל לכולנו רק ״צרות ״ כאלו. פשוט תאהבו , זה כל מה שצריך בחיים ! שבת שלום. יוסי

29.
ניר
10/06/2021 | 22:07

בחורות היו עושות מבטים ואז אומרות שיש להן חבר. נשים עם מוזר

28.
ישראל
10/06/2021 | 20:50

27.
אמיר
10/06/2021 | 20:29

זה כל מה שמעניין אותך שיראה טוב באינסטגרם, כל השאר לא מעניין אותן שלא יספרו סיפורים, תגידו אנחנו רוצות גברים מושלמים ולא יותר מזה, אל תהיו שקרניות וצבועות.

חני
13/06/2021 | 16:33

חיצוניות זה הדבר הראשון שרואים ולא יעזור לך כלום, למי אכפת מהלב הטוב שלך אם בגיל 30 יש לך כרס ושיניים צהובות, היית יוצא ים אישה כזאת?

26.
המכוער
10/06/2021 | 20:22

הכל קל כשאתה נראה טוב... בוא נראה מה קורה שלא... למעט אולי לבוא עם העו"ש השמן מנולין

25.
הישראליות עגלות
10/06/2021 | 18:40

24.
שזה לא יחשב הטרדה
12/06/2021 | 07:09

הגברים נמצאים בבעיה נוספת היום . מצד אחד הם צרכים ליזום ולהתחיל ,ומצד שני אם כבר אחד או יותר התחילו איתה לפני ,אז מבחינתה זה יכול להחשב כהטרדה מינית . בכלל ההבדל בין הטרדה מינית נמצא במשיכה של האישה לצד השני . אם היא נמשכת אז זהאת דרך לגיטימית להתחיל ,ואם היא לא נמשכת ,אז זאת נטרדה מינית .

23.
ללא שם
12/06/2021 | 04:00

עאלק לא עונה לבחורים שלא נראים טוב. בסוף כל אותן נפוחות מחשיבות עצמית נשארות לבד או מתחתנות עם הגבר הכי מכוער בעולם.

22.
דור
11/06/2021 | 18:25

21.
אלון
11/06/2021 | 17:52

20.
סמי
11/06/2021 | 15:32

19.
ההוא מת"א
11/06/2021 | 12:43

אם אתה קירח ונמוך - תחזור לחפש באפליקציות ותקווה לטוב....

18.
עדי
11/06/2021 | 11:18

איזה שרירים יא ווארדי..

17.
איתי
11/06/2021 | 10:04

16.
שושו
11/06/2021 | 08:38

מה לעשות שלא לכולנו יש את היכולת להיות כזה

15.
אלי
11/06/2021 | 08:30

מי שאוהב בחורות מתחיל איתם בכל הזדמנות אף פעם לא מספיק מהם

14.
חתואל
11/06/2021 | 08:25

על אוזניות שמעת?

13.
אביב
11/06/2021 | 08:21

אם אתה לא בא אבו עלי הן לא מסתכלות עליך, כולן עם האף בשמים ואחרי זה בוכות שלא מתחילים איתן. בנות תשתחרור כבר!!!!

12.
קול האמת
11/06/2021 | 08:12

בחוף הים, בפאב, ברחוב, בכל מקום שמיתחשק. פשוט הולכים, מתחילים וזהו. אני קורא את הכתבה ומרגיש כמו אינציקלופדיה לבחורות. אולי כדי להתחיל לתת שיעורים פרטיים לדור המיקלדת הזה.

11.
שמיר
11/06/2021 | 07:51

שלא אסתבך בתלונת שווא

10.
מיה
11/06/2021 | 07:51

9.
מלאך
13/06/2021 | 09:05

8.
רוני
12/06/2021 | 22:18

הבעיה שאם טעיתה בזהוי תזמין משטרה בימינו הכל הטרדה מינית

ללא שם
13/06/2021 | 10:16

7.
משה
12/06/2021 | 12:08

6.
רונית
10/06/2021 | 13:35

גבע
11/06/2021 | 03:32

5.
No mam
10/06/2021 | 13:08

והופלה ! גם המכוער בגברים יתקבל בברכה.

ללא שם
10/06/2021 | 14:02

שצריך מעל מיליון בבנק

א צפון
10/06/2021 | 14:30

ללא שם
10/06/2021 | 14:51

ללא שם
10/06/2021 | 18:41

מליון זה כלום

אני
10/06/2021 | 23:36

פתאט
11/06/2021 | 07:41

ללא שם
11/06/2021 | 08:20

חיים
11/06/2021 | 08:52

פחות רוצה שיתגלה. במיוחד כשאתה מחפש בת זוג.

מיליון מה?
11/06/2021 | 23:48

לעומת זאת מיליון דולר נזילים בבנק בנוסף לנכסים אחרים כמו נדל"ן וחסכונות. זה כבר משהו שאפשר לעבוד איתו.

מיליונר
12/06/2021 | 21:45

מיליון דולר

ללא שם
13/06/2021 | 10:17

4.
עדי
10/06/2021 | 13:04

-אז איך כדאי לגשת? - תבוא תגיד "מה קורה" וזה - התחילו איתך? - כן שאל "מה קורה" וזה.. - זה עבד לו? - לא.

ללא שם
10/06/2021 | 23:23

בדרך הטבע, הגבר יוזם. זה בדם שלנו והאפליקציות הפכו אותנו לפחדנים.

נש
11/06/2021 | 07:42

נקודה. מי שנראה טוב מספיק שינשום לכיוון מישהי

3.
ללא שם
10/06/2021 | 12:41

למה שאני ארצה קשר איתה אם אני לא מכיר אותה? זה רק למטרה אחת בלבד. והיא לא קשר זוגי.

עדי
10/06/2021 | 14:29

אורי
11/06/2021 | 03:48

ללא שם
12/06/2021 | 17:24

ללא שם
13/06/2021 | 11:54

זה שראית את זה בסרטים לא הופך את זה לאאמת, כמו שם ראית בסרטים דרקון זה לא אומר שמתצא אותו בחנות חיות מחמד.

2.
פמיניסט
10/06/2021 | 12:26

לפיה גברים חייבים לאזור אומץ ובנות צריכות להיות פסיביות.

אישה אישה
10/06/2021 | 21:06

בעולם של היום כבר אין גברים אמיתיים

פמיניסטית
11/06/2021 | 04:06

משה
11/06/2021 | 06:59

שוביניסט
11/06/2021 | 07:39

עם קוביות בבטן של 20 שנה חדר כושר, עשר מיליון בבנק, יכולות ורבאליות וביטחון של עורך דין, ולא להעיר משינה. בחורה רק שוכבת משתזפת בביקיני.

ג.א.
11/06/2021 | 10:13

תומר
13/06/2021 | 02:22

תמיד זכרים רבים על נקבות בטבע. ראית נקבות בטבע רבות על הזכר? חחח

1.
ישעיהו
10/06/2021 | 12:12

ישועה
12/06/2021 | 09:29

ירה עשו מה עשו ושמרו על המספר טלפון לימים קשים מידי פעם. כמו כולם.

ללא שם
12/06/2021 | 18:54

לכל התגובות